آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
چهارشنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۸

درخواست از کمیته انضباطی؛ مثل همیشه لطفاً قانون را اجرا کنید

در فصول قبلی، کمیته انضباطی به استناد یک شایعه، مهدی کیانی را به علت شوخی با چاقو محروم کرد. محرومیتی که در پایان فصل به ضرر تراکتور و به نفع پرسپولیس شد.
در همین فصل نیز مسعود شجاعی به علت اعتراض به توهین داور، نتنها با کارت قرمز مستقیم داور روبه رو شد بلکه یک جلسه نیز از همراهی تیمش محروم شد.
هر دو بازی برای تراکتور به قیمت باخت برابر تیم نفت آبادان تمام شد.
و البته تبعات آن بیشتر از ۲ باخت بود. اخراج توشاک و وارد شدن تراکتور به حواشی دامنه دار.

کمیته انضباطی با متخلفان بازی سایپا و پرسپولیس برخورد می کند؟

حالا تراکتوری ها از کمیته انضباطی انتظار دارند همان گونه که بدون وجود حتی یک کلیب از شایعه شوخی با چاقوی کیانی رأی صادر کردند. با وجود فیلم های بسیار از حواشی مسابقه اخیر سایپا – پرسپولیس نیز با متخلفان این بازی برخورد لازم شود.

باید دید وقتی با شکایت آقای دایی یک استادیوم محروم از حضور تماشاگر می شود، تبعات سیلی به خبرنگار صدا و سیما چه حکمی می تواند داشته باشد؟
باید دید وقتی مسعود شجاعی به اعتراض به توهین داور، با کارت قرمز روبه رو می شود. حکم سید جلال حسینی، بیرانوند و شجاع خلیل زاده با آن حرکات دور از شأن در مستطیل سبز چه خواهد بود؟

بایکوت خبری حواشی بازی پرسپولیس و سایپا

مطمئناً بایکوت خبری و عدم پخش فیلم درگیری ها نمی تواند بر اصل موضوع اثر بگذارد.
چون وقتی کمیته انضباطی بدون فیلم و تنها بر اساس یک شایعه به راحتی یک بازیکن را محروم می کند و یا با یک اعتراض ساده یک بازیکن را برای ۲ جلسه محروم می کند پس می تواند با این همه فیلم و سند نیز حکمی به تناسب تخلف و درخور صادر کند.
هواداران تراکتور، استقلال، سپاهان و سایر ۱۴ تیم لیگ برتر که به عدالت و قانون مندی کمیته انضباطی ایمان دارند، مطمئن هستند کمیته انضباطی و اخلاق، رأیی عادلانه و قانونی در این موضوع صادر خواهد کرد!

[تعداد: ۶۶    میانگین: ۳.۴/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
sisa
مهمان
sisa

واضح است فدراسیون در خدمت پرسپولیس است و به هیچ وجه هیچ اقدامی صورت نخواهد گرفت در خصوص آقای دایی نیز روال همین است فدراسیون پرسپولیسی تنها منتظر خطای کوچک از تیمهای دیگر است تا به خاطر پرسپولیس و در راستای منافع این تیم، تیمهای دیگر را جرزیمه نماید پس انتظار هیچ عکس العملی را نداشته باشید تنها احتمال جریمه مجدد تراکتور سازی بدلیل دعوای بازیکنان سایپا و پرسپولیس است

یزدانی
مهمان
یزدانی

آقایان مسوءل کمیته انظباطی باید بازیکنان پرسپولیس که در بازی سایپا درگیر شدند هم محروم شوند چرا فقط بازیکنها و تیم تراکتور را محروم میکنید

رحیم خلیل نژاد
مهمان
رحیم خلیل نژاد

کدوم قانون .از چی حرف میزنید .کمیته انظباطی فقط برای تیمهای شهرستانی هستش .

تراختور عاشقی
مهمان
تراختور عاشقی

نه چرتپولیس فراتر از قانون هست این تیم میتونه بیت المال خوری و رانت خوری کنه داوری ها بنفعش باشه و وزیر ورزش حمایتش کنه هر گونه فحاشی و اغتشاش و تفرقه اندازی تماشاگران چرتپولیس آزاد هست هیچ جریمه ای نداره بازیکنان این تیممیتونند فوتبل و با ورزش بوکس و کشتی کچ اشتباه بگیرن باز ایرادی نداره میتونند بعد گل حریف بازیکنان چرتپولیس بهش حمله کنند و فحش ناموس بدهند و کتکش بزنند باز ایرادی نداره