آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
چهارشنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۸

آقای زنوزی! لطفاً به این یک سؤال پاسخ دهید!

آقای زنوزی! لطفاً به این یک سؤال پاسخ دهید!

برادر بزرگوار! جناب آقای زنوزی! در ابتدای فصل، نقل و انتقالات را بر عهده عده ای گذاشتید.

جناب آقای مهاجری، آقای خطیبی و شاید آقای پیروانی

اگر اشتباه نکنیم، آقایان طیبی، عبدالله زاده و اهل شاخه را آقای مهاجری پیشنهاد دادند.
برای تراکتور!
تراکتوری که برای قهرمانی بسته شد.
تراکتوری که در خط حمله، استوکس، شجاعی، دژاگه، سوگیتا و در خط دفاعی، حاج صفی را جذب کرد. حتی مصرانه به دنبال رامین رضائیان نیز بود.
حتی اسماعیلی فر و پهلوان را نیز داشت.
با تمام احترام برای هواداران گسترش سابق و ماشین فعلی، جایگاه تراکتور با ماشین اصلاً قابل قیاس نیست!

آقای مهاجری به ماشین سازی تشریف بردند و برای اینکه نشان دهند در جذب بازیکن اشتباهی نکرده اند، اهل شاخه را نیز با آغوش باز پذیرفتند!

اهل شاخه در هفته نهم مقابل نفت مسجد سلیمان در ترکیب نبود حتی جزء ذخیره ها نیز نبود.
اهل شاخه در هفته هفتم نیز برابر پارس جنوبی، به عنوان یار تعویضی در دقیقه ۶۸ وارد زمین شد. پس مصدوم هم نبود!
توجه کنیم که یک مدافع مرکزی اگر مورد اطمینان سرمربی باشد، مانند دروازه بان به هیچ وجه تعویض نمی شود!

فقط یک سؤال از آقای مهاجری!

شما بازیکنی را برای تراکتور بزرگ ِ مدعی قهرمانی آوردید که خودتان در قامت سرمربی حتی در تیم ماشین هم به وی اعتماد ندارید!
اکنون من ِ هوادار که از ابتدای فصل به این موضوع معترض بودم، چگونه این مسأله را هضم کنم!؟

جناب آقای خطیبی!

شما که نقی زاده را به مهدی کیانی ترجیح دادید، چند بازی را از این پست، با اشتباه همین بازیکن از دست داده ایم؟
تعصب و ارج نهادن شما به بازیکنان بومی، قابل ستایش است. و تعصب خود شما نیز به تیم اول آذربایجان، ستودنی و غیر قابل انکار است.
اما یک دلیل فوتبالی و فنی بیاورید، من ِ هوادار تا پایان فصل، مرید جناب عالی باشم!

نه به بازیکن سالاری!
این “نه” را نگویید که توشاک سر همین موضوع فرار کرد!

برادر بزگوار! آقای زنوزی!

یک پاسخ واضح بدهید، بنده تمام و کمال تا پایان فصل درباره هر تصمیم ولو در ظاهر اشتباه نیز لب به انتقاد نگشایم.

هواداران عزیز!

یک پاسخ منطقی بدهید تا من ِ هوادار به ایجاد حاشیه متهم نشوم!

فقط منتظر یک جمله هستم!
فقط به این یک سؤال پاسخ بدهید.

آقای سخنگوی باشگاه!

اگر با یک باخت، سرمربی را عوض نمی کنند و باشگاه ِ عربی نمی شوند!
چرا با ۲ برد و ۲ تساوی خارج از خانه سرمربی اسبق رئال را اخراج کردید!؟
فقط به این یک سؤال پاسخ بدهید.
همان تیم نفت آبادان، همان تیم تراکتور، بلکه هماهنگ تر!
وقتی توشاک با تساوی اخراج می شود! تقوی با باخت برابر همان تیم محروم از تماشاگر چرا اخراج نشود!؟
البته که موافق ثبات هستیم و مخالف تغییرات پی در پی.
فقط منتظر یک پاسخ هستم!

شما سخنگو شده اید که برابر حرف دل هواداران موضع بگیرید!؟
یا سخنگو شده اید که در اشتباه داوری علیه تیم،
چارت بندی جام حذفی،
زمان بندی مسابقات،
اشتباهات خودتان،
پاسخگو باشید!؟

آقای زنوزی!

دشمن شما نیستیم!
هیچ بازیکنی نیز خط قرمز ما نیست!
برای هیچ کس هم تعیین تکلیف نمی کنیم.
اما تراکتور خط قرمز ما است.
اگر قصدتان سکته دادن تک تک این هواداران پشت تلویزیون و روی سکوهاست، بسم الله!
سکوت کنید!
یک کلام بگویید اشتباه کرده ایم، پشتتان خواهیم بود.
یک کلام بگویید ماست، سیاه است باز پشت شما خواهیم بود.
اما در این مواقع، گوش های ما لایق چیزی بیشتر از سکوت هستند.

SARP
[تعداد: ۱۶۷    میانگین: ۳.۱/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
س-ا
مهمان
س-ا

درجواب «تراختورافسانه ای»!

بزرگترین ایراد کار همین است.کاری کردندکه دست هواداران وارگانهای مردمی را ازتیم کوتاه کنندتا هرکجا خواستند تراختوررابه همانجا ببرند!! قصد اینها فرستادن تراختوربه دره است تابرای همیشه خیالشان راحت شود.گام اول ودوم رابرداشته اندکه تراختوررادرلبه استیل آذین شدن،هدایت کرده اندوبا یک تلنگری استیل آذین دوم شده وتمام !

قصد ما هم اینست که هواداران راآگاه کنیم تامانع کارشوندوحالا درصد بیشتری از هواداران متوجه این نکته شده اندکه هواداران تراختورراسرکارگذاشته اندوهمه حرفها برای قهرمانی دروغ آشکاراست!!!!!

حبیب
مهمان
حبیب

زنوزی هم از خودشونه .
فقط دلم به حال خودم و بقیه هواداران میسوزه که اینطور بازیمون میدن.
توشاک بزرگ رفت ،
چون قرار نبود بمونه ، توشاک انقدر بزرگ بود گه با رفتنش خبرنگار ورزش ۳ جشن گرفته بود و پایکوبی میکرد چون حضور توشاک در تیراختور تمام نقشه هایشان را برآب میکرد.
توشاک را بردند ما را در همچین جهنمی نگه داشته اند تا تمام دلهرمون بشه انتخاب سرمربی و سطح انتظاراتمان در همین حد بمونه.
مرکزنشینان اجازه نمیدهند سرمربی بزرگتر از سرمربی تیم های پایتخت که نماد و نماینده باستانگرایان در حوزه ورزشه به تیم تیراختور بیاید چون این شکلی معادلاتشان و برنامه ریزی شان را بهم میزند.
اجازه نخواهند داد ثبات در تیراختور حاکم شود.

بو سس تهرانان گلیر
مهمان
بو سس تهرانان گلیر

توشاک استعفا داد اخراج نشد .صبر کنید یکی بهترشو جذب میکنه . در این وضعیت دلار و نابسامانی و میراث خیانتکاران سابق که بدهی های عجیب و غریبشان تمامی ندارد بهتره آقای زنوزی را تحت فشار قرار ندهیم اگر دوست دارید تراختور نتیجه بگیره فقط حمایت کنید جمعه همه ورزشگاهیم که هیچ ۱۳ آبان همه شهر قدس را تسخیر خواهیم کرد

ع.خ
مهمان
ع.خ

بنظرم باید با نرفتن به بازیها ادبش کنیم

آیدین
مهمان
آیدین

پاسخ سوال اینکه اون دوستان داشتن برای خودشون تیم میبستن مزاحم هارو که بازیکنان تاثیر گذار تیم باشن و دک میکردن.
اسماعیلی فر که جزو بازیکنان تاثیر گذار در حمله بود این تقوی فرستاده دفاع راست تا جا برای سایر بازیکنان در خط حمله باز بشه و مجبور نشه بازیکنان بزرگ تیم و تعویض کنه. دانیال ستاره اوایل فصل به دست فرد بی رزومه اسدقلالی خاموش شده.
ابتدای فصل بازیکن سالاری ممنوع! از هفته سوم بازیکنان برای تیم تصمیم میگیرن و مربی عوض میکنند!

تراختور افسانه ای
مهمان
تراختور افسانه ای

واگذاری تیم به یک فرد اشتباه هست. یک فرد نمیتونه خودسر برای یک تیم مردمی تصمیم بگیره و خواسته های عموم هواداران و هم نادیده بگیره سرمایه یک باشگاه هوادارش هست

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

ضعف ها مشخصه خواسته های هواداران هم مشخصه. زنوزی که میکفت من هم یک هوادار هستم و همواره کنار هواداران الان باید به خواسته های هواداران رسیدگی کنه. با دلال و افراد حقیر نمیشه یه باشگاه بزرگ و اداره کرد
زنوزی توضیح بده دلیل انتخاب اسدی بعنوان مدیرعامل چیه؟ چیکار کردن ایشون برای تراختور؟ قبلا در فدراسیون سمت داشتن؟ میخوایم از نفوذش استفاده کنیم؟ تا الان که تراختور بیشترین ضرر و از داوری دیده. در رسانه ای هم من ندیدم اسدی بیاد و از حق و حقوق باشگاه دفاع کنه. مدیرعاملی که اصلا نیست یا بدو و نبودش فرقی نداره. خوب چرا باید چنین فردی در باشگاه مدیرعامل باشه؟
موسوی اسدقلالی میتونه دلسوز تراختور کبیر باشه؟ قحطی مدیر روابط عمومی است؟ چرا شان تیم و با تقوی ها پایین میارن؟ چقدر هشدار دادیم چقدر گفتیم اینطوری نمیشه بعد از حذف از جام حذفی سه امتیاز مهم هم در لیگ از دست رفت. ما قبلا بارها نائب قهرمان شدیم و سهمیه گرفتیم این تیم با این افراد اگر قرار نیست قهرمان بشه به چه چیز باید مردم و هواداران دلخوش کنند و این افراد حقیر و در باشگاه تحمل کنند؟

سالار
مهمان
سالار

برای زنوزی مثل اینکه همه دشمن هستند بجز افراد دلال و بی کفایت هایی که دورشو گرفتن و جمع شدن در باشگاه. اگر غیر از این بود وضع تیم الان این نبود

وحید تراختورچی
مهمان
وحید تراختورچی

ساختار مدیرت تیم خیلی ضعیفه با یک نگاه به کسانی که در باشگاه مدیر هستند به راحتی میشه اینو فهمید بی خود نیست که تیم به راحتی از جام حذفی حذف شده و الان هم از صدر جدول فاصله گرفته. زنوزی اینارو واسه چی جمع کرده تو باشگاه؟ زنوزی اول باید این بفهمه که تراختور تیم مردمی هست و نظر اکثریت هواداران در اولویت است وقتی اکثر هواداران مخالف و معترض به مسئله ای هستند باید سریعتر ترتیب اثر بده اینجا گسترش نیست که تصمیم شخصی گرفت و هر کاری دوست داشتن انجام بدهند

حمید تیرختورچی
مهمان
حمید تیرختورچی

اگر الان تیم نتیجه میگرفت هیچکس نمیگفت این تیمو خطیبی بسته ولی الان که تیم هفتم جدوله خطیبی بیچاره شد متهم ردیف اول متاسفانه یا خوشبختانه برای روشن شدن اذهان هواداران محترم باید بگم که نود درصد این تیمو مهاجری با تفکرات اشتباهش بسته و سیستم بازی تیم هم غلطه احسان حاج صفی تو تیم ملی ایران داره هافبک دفاعی بازی میکنه ولی اینجا شده دفاع چب محمد مسلمی بور رفته نیکمت نشین شده ایمان سلیمی اگر نبود تو بازی با بدیده که خیلی قویتر از صنعت نفته با اختلاف دو سه گل باخته بودیم بعد نقی زاده بازیکن خوبیه اگر دقت کنید بازی با استقلال خوزستان هافبک تهاجمی بود و متمایل به جلو و عالی بود ولی این بازی با صنعت نفت افتضاح بود چون تو بست غیر تخصصیش بود رو هردو گل مقصر بود به نظرم کادر فنی بلد نیست از بازیکنها بازی بگیره من اعتقادم جذب بیر فن مارویکه به عنوان سرمربی

فدایی تراختور کبیر
مهمان
فدایی تراختور کبیر

تیمی که بهترین هوادار داره ودربهترین اب وهوا تمرین میکنه وبهترین غذاوخوردنی میخوره وپر مهره ترین است واز نظر مالی که مهمترین مسله یک تیم است مشکلی نداریم ایا انتظار قهرمانی توقع زیادی است ؟اصلا سه بازیکن هم بدرد نخور داشته باشیم انقدر بازیکن غیرتی وخوب داریم که انها هم پولشان را بگیرن وبازی نکنن باز دوتا تیم خوب در حد قهرمانی داریم مشکل ما م و یا خ نیست که انها هم برای نام وپول هرکاری میکنن مشکل ما مدیریتی است از مدیر عامل گرفته تا مربی وسرمربی است

yodef
مهمان
yodef

خواهشا روی تونی تمرکز کنید

س-ا
مهمان
س-ا

افشاگری وپیش بینی کارشناس فوتبال آذربایجان،اصغر اعتباری !!
آقای اصغر اعتباری را اغلب تراختوریهامی شناسند،بخصوص آنهائی که خواهان ویا مخالف تونی بودند! بعدازاخراج “ر س” از تراختور و آمدن تونی بزرگ، اصغراعتباری درتفسیرهای ورزشی مسابقات تراختور در سیما علنا از “ر س” دفاع و بر علیه بازیهای تونی حرف میزد! کوچکترین ضعف تونی و تیمش را بزرگ کرده و موفقیتهای چشمگیرش را انکار و پیروزیهای تراختور را شانسی قلمداد میکرد! بطوری که ازطرف طرفداران تونی به کارشناس چلوکبابی معروف شد! این داستان بخاطراین مطلب بیان شدکه درابتدای فصل همین آقای اعتباری که بخاطر حمایت از “ر س” در بین هواداران تراختور از اعتبار خود کاسته بود،دراول فصل که توشاک فرمان تراختور را بدست گرفت،مصاحبه ای واضح وآشکار انجام دادکه قابل تامل وتوجه بود!!
او بطور روشن و آشکار با ادله و با تاکید گفت که «توشاک» را نمیگذارند موفق شود! او به نقش “ر س” “ر م” در جذب بازیکنان گوش بفرمان خود اشاره کرد و اظهار داشت که هم “ر م” وهم “ر س” مایل نیستندکه توشاک موفق شود و هر دو میخواهند جای او را بگیرند!
آقای زنوزی !
بنده هم یک سوال ویک پیشنهاد دارم:
سوال :
چرا و چه کسی باعث شدکه کیانی از تیم فراری داده شود که تاحال نتوانسته ایدجای او را با بازیکنان فوق میلیاردی خود پرکنید؟ نه ازلحاظ بازی،نه ازلحاظ مدیریت تیم ونه ازلحاظ تعصب به تیم!!!!!
پیشنهاد:
درلیگ چهاردهم که منجربه جمعه سیاه شدوقهرمانی را به سپاهان تقدیم کردند،دواتفاق مهم افتاده که تا شما -آقای زنوزی_علت وعامل آن دواتفاق راکشف وقبول نکنید،تیم شما همواره ناموفق خواهدبود! اولا کشف کنیدکه درلیگ چهارده وقبل ازمسابقه تراختور-گسترش،چه کسی ازطرف سپاهانی ها«واسطه»شده بودتابرای تضعیف تیم تراختورکه باسپاهان درکورس قهرمانی بودبه کیانی،ایرانپوریان وسعیدآقائی این پیام سپاهانی ها را برساندکه سپاهان مشتاق جذب آنهابرای فصل بعد(لیگ ۱۵)است!! این موضوع راکاپیتان کیانی به مدیران تراختور لو داده و افشاکرد! آیا حضورکیانی درتراختورزنوزی،ممکن بود برای چه کسی ازبابت واسطه شدن به سپاهانی ها ایجادمشکل کند؟؟؟؟
ثانیا کشف ومعلوم کنیدکه دربازی گسترش-تراختوردرلیگ چهاردهم که ازطرف تونی ومدیرعامل باشگاه عده ای ازبازیکنان تراختورمتهم به کمکاری وتمارض شده وموجب شدندتاتراختورباعدم پیروزی دراین مسابقه ،قهرمانی زودرس راازدست داده وبعد واقعه جمعه سیاه پیش آید،بازیکنان متهم به کمکاری ویاعدم همراهی تیم درروز مسابقه ازچه کسی خط گرفته بودند؟جهت راهنمائی عرض میشودکه کافیست معلوم کنیم بازیکنان متهم شاگردویا باصطلاح «نوچه» چه کسی بودند؟
دراین ماجرا خیانت یکی ازبازیکنان که بومی و تنها دفاع تیم در مقابل گسترش بود، علنی وآشکارشدکه بدون اطلاع قبلی تیم راترک کرده بود! (ح گ) او سال بعدبه سپاهان پیوست وبعدازامضاء قرادادباسپاهان گفت:از خوشحالی شب تاصبح نخوابیده ام!!!!!
اودوسال متوالی درتراختور دو گل بخودی زده ودرلیگ چهارده نیز علاوه بردو گل بخودی،یک پاس گل بحریف دادکه بسیارواضح بودکه ازروی عمدبود!بعدازخیانت به تراختورورفتن به سپاهان گل بخودی های او معنی پیداکردکه عمدی بودند.
این بازیکن بومی،بعدازآنکه «ماشین شهرداری»به لیگ برترآمدو “ر س” سرمربی آن بود،دراین تیم بودکه دربازی ماشین شهرداری با تراختور،دوپینگ کردودوپینگ او ازطرف فیفا تائیدوبمدت سه سال ازفعالیت فوتبال محروم شده است!!!!!!!
آقای زنوزی ! خائن همیشه خائن است! کسیکه به تراختوروهوادارانش خیانت کرده به تراختورشماهم عندالزوم خیانت خواهدکرد! ما مامور خیانت رابطورواضح معرفی کردیم.شما هم قدری همت کنید وآمــــرخیانت رادراطراف خودبیابید!
درغیر اینصورت بازهم اینگونه خواهدبودکه همچنانکه کیانی،ایرانپوریان ،درودگر ،توشاک،یاوران و……رافراری دادند،هرکس دیگری راکه بخواهدبه تیم شماکمک کند فراری خواهنددادتابالاخره به پستهای مدنظر خوددرتراختوربرسند!
فبشر عبادی الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه….
ای رسول ما!به آن دسته ازبندگانم بشاررت(خبرخوش)بده که حرف دیگران راگوش میکنندوازبهترین آنها تبعیت میکنند!

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

والله اگه میخواستن به تقوی فرصت بدن که حتی تو لیگ ۳ هم سابقه نداره چرا این فرصت و به توشاکی که هزار بار بهتر از این بابا ست ندادن اقای موسوی که بعد بازی نفت داست گزارش توشاک و و به زنوزی میدادی و دستیار هاش هم همین طور چرا گزارش مربی رو که تحمیل کردی رو ندادی از وقتی که این موسوی و اسدی اومدن و تقوی رو هم اوردن دیگه این تیم رنگ ارامش به خود ندید حتی درودگر و یاوران هم عطای کار و به لقایش بخشید

رنجکش
مهمان
رنجکش

با عرض ادب و احترام به تک تک هواداران بزرگوار تراختور ضمن تشکر از زحمات آقای زنوزی که قدم جلو گذاشتن و تراختور را از نظامی گری خارج کرد تیم خوشبختانه با قراردادهای دراز مدت بسته شده و این نشان از درایت مالک تیم است اگر در راس آن یک مربی کار کشته و آشنا با فوتبال ایران بیاد خیلی خوب میشه به شخصه من از بازی تراختور در زمان مربی گری ساغلام خیلی خوشم میومد ضمنا بایستی اخباری هم افزوده شود تا صددرصد از بابت دروازه مطمئن شویم و یک دفاه ششدانگ به امید موفقیت تیم محبوب تمام ترک زیانان ایران و جهان تراختور کبیر

مرتضی
مهمان
مرتضی

ادمین محترم لطفا تیم رو به حاشیه نبرید برد باخت جزوی از بازی فوتباله چطور وقتی استقلال خوستارو برد هیچی نگفتین حتی بیشترتون گفتیم به تقوی وقت بدیم اینو باید بدونین تقوی سر مربی تیم نیست که بخوان اخراجش کنن و دوم اینکه توشاک استفعا داد اخراج نشد و سوم تیم الان مثل قبل دست سپاه بود فک کنم الان اخرای جدول بودیم لطفا با اقای زنوزی ایجوری صحبت نکنین

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

آقا مرتضی با جمله آخرت که با آقای زنوزی بد صحبت نکنیم موافقم اما با بقیه حرفات مخالفم. با کمال احترام به برادر تراختوریم.

اتاتورک
مهمان
اتاتورک

وقتی درودگر پس از یک هفته مدیر عامل شدن عطای مدیری رو به لقایش بخشید من فهمیدم تو این تیم چه خبره . تراکتور با این وضعیت باز جزو فانوس به دست ها خواهد بود چون هیچ اراده ای در مورد اصلاح وضعیت دیده نمیشه . تراختور دیگه رفت بیخود دلمون رو خوش نکنیم استادیوم رفتن هم بیهوده وقت تلف کردنه حتی پشت تلویزیون فوتبال نگاه کردن تراختور هم دیگه چندش اور شده

سیامک صنوبری
مهمان
سیامک صنوبری

جناب آقای زنوزی
فقط یک جمله: تا دیر نشده اقدام سریع و صحیح برای جذب یک سرمربی کاربلد را انجام دهید اگر تاخیر کنید بعدا پشیمان خواهید شد

مسعود
مهمان
مسعود

درحال حاضر مشکل تراکتور بازیکن نیست تراکتور مشکل فنی دارد و آن هم با یک مربی بادانش حل می شود تراکتور فقط به یک سرمربی با دانش و سرشناس خارجی نیاز دارد .

امید تی تی
مهمان
امید تی تی

هر کی به زنوزی مشاوره میده در درجه اول تراختور داره ضربه میخوره و بعدش با آبروی زنوزی بازی میشه

Sajjad emami
مهمان
Sajjad emami

اقای زتوزی لطفا تا دیر نشده یک فکر اساسی کنید تراکتور امروز درست است به ارامش نیاز دارد من با توجه به چند سال هواداری از تیم تراکتور لازم می دانم چند مورد برای رفع مشکلات تراکتور عرض کنم ۱-یک مربی جوان با انرژی و بازیکن ساز نیاز داریم ۲-به یک دروازه بان باهوش و قوی نیاز هست از گزینه های روز می توان از اخبار یا دروازبان ماشین سازی نام برد۳ – اقای زنوزی مشکل اصلی یک تیم مثله پولی هست که شما خوشبختانه حل کردید و لازم می دانم عرض کنم که تیم مشکلی ندارد با جزئی مدیریت و برنامه ریزی و تزریق انرژی با بودن یک مربی جوان با انرژی تا چند سال دیگر مشکل تراکتور را حل کرد امیدوارم موفق باشید و این را قبول کنیم که اول فصلی در یار گیری ایراد داشتیم اما تا حدود خیلی زیاد با حذف چند بازیکن مشکلی دیگر نمانده (ارامش هماهنگی و تزریق انرژی و رفع نقص های جزئی) بدرود

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

خیلی مشکوکه زنوزی حرفی نمیزنه. واقعا آدم استرس میگیره. امیدوارم یه سورپرایزی بعد این سکوت داشته باشه.

تراختور عاشقی
مهمان
تراختور عاشقی

من به توشاک هم انتقاد داشتم ولی در کنارش هم توشاک حسن های بزرگی هم داشت مخصوصا اینکه حداقل نام و شخصیت بزرگ و کاریزما داشت بزرگترین مشکل این بود که توشاک و نذاشتن با خودش کادر فنی خارجی اش رو بیاره اگر کادر فنی اش رو میاورد در این صورت با وجود برخی ایرادات در توشاک کاریزما و سوابق و دانش توشاک همچنین در کنارش دستیاران به روز خارجی میتونست تراختور و به موفقیت برسونه

وحید تراختورچی
مهمان
وحید تراختورچی

واقعا این سکوت تز کدام مسئول در تیم هست؟ یعنی چی سکوت؟ مگه میشه در تیم مردمی سکوت کرد و بی تفاوت بود؟ نتیجه اش هم بشه حذف از جام حذفی و ناداوری و بجای صدر جدول بودن میانه جدولی شدن تراختور؟ چطوری میشه پاسخگوی مردم نبود و انتظار حمایت داشت؟ از چی حمایت کنیم از کی حمایت کنیم؟
موسوی و تقوی و اسدی و الیاسی در تیم محبوب آذربایجان چیکار میکنند؟ کی اینار اصلا به تیمشون راه میده؟ واقعا تا صبر هوادار لبریز نشده یکی بیاد جواب بده

تراختور♥
مهمان
تراختور♥

با یک باخت سرمربی عوض نمیکنند؟ مگه تقوی سرمربی تیم ماست که عوض بشه یا نشه؟ تقوی قرار بود دستیار باشه که به دلیل اخراج توشاک گفتن بصورت موقت در بازی بعدی مسئولیت فنی بر عهده اش باشه تا انتخاب سرمربی.
میدونیم که نقشه اینا اینه که تقوی و تحمیل کنند به تراختور کبیر ولی مدیر رسانه ای باشگاه حداقل حواسش نبوده که سوتی نده!
صریح و شفاف زنوزی بیاد بگه چرا تا الان سرمربی انتخاب نشده؟ چرا با شان و شخصیت تراختور بازی میکنند با گذاشتن فردی مثل تقوی رو نیمکت؟
مدیریت کدام باشگاه پرهوادار و مردمی این شکلی هست؟ حتی تیم های بی هوادار هم مدیرانش اطلاع رسانی میکنند حرف میزنن خودشون به در و دیوار میزنند در دفاع از حق تیمشون، ولی اینجا هوادار نگران تیمش هست فقط سکوت! حق تیم خورده میشه فقط سکوت!

تراختور♥
مهمان
تراختور♥

نقی زاده هافبک دفاعی نیست هافبک میانی و هافبک تهاجمی هست وقتی بازیکن در پست غیر تخصصی بازی کنه طبیعی هست اشتباه کنه. مشکل از جایی هست که با مشاوره خطیبی، کیانی و به بهانه بازیکن سالاری! حفظ نکردن یا گفتن بجای کیانی بازیکن بهتر از کیانی جذب میکنیم اگر بجای کیانی بازیکن همتراز کیانی هم میگرفتن مشکل حل بود ولی اینکارو هم نکردن

تراکتوری
مهمان
تراکتوری

چه فوتبالی بازی میکرد تراکتور وقتی توشاک سرمربیش بود فقط مینشت صندلی بازیا رو تماشا میکرد یا سوگیتا رو دیر میوورد زمین هر موقع هم نقی زاده پنالت میداد یا مهدی زاده پنالت میداد میگفت تقصیر منه اصلا فرم گلهای زده تراکتور وقتی توشاک سرمبیش بود در سطح لیگهای بالا بود تراکتور کمتر سانتر میکرد ولی چیطور شد توشاک رفت و تقوی اومد شجاعی اخراج شد مهدی زاده و نقی زاده پنالت دادن فروزان هم با دستای کوتاهش نمیتونه توپ بگیره و دفاع و هافبک دفاعی هم در حد تراکتور نیست .زنوزی برای رفتن بازیکن از رسول خطیبی و مهاجری و موسوی مشورت میگیره درصورتی سرمربی مسئول نتیجه تیمه .