آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
چهارشنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۸

تئوری شکست خورد, آقای مدیرعامل؛ حالا سرمربی انتخاب می کنید؟

تئوری شکست خورد, آقای اسدی ؛ حالا سرمربی انتخاب می کنید؟

در کنفرانس خبری طویل المدتی که چند هفته پیش آقای اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با خبرنگاران برگزار کردند، جمله ای گفتند که کمی تعجب برانگیز بود؛ این که “این تئوری را دنبال می کنیم که اگر آقای تقوی نتیجه بگیرند چرا سرمربی جدید انتخاب کنیم؟!”

تصمیم عجیبی که آقای مدیر در جلسه مذکور بر زبان آورد چنان به مذاق برخی خبرنگاران حاضر هم خوش نیامد و آن ها عدم وجود هیچ گونه تجربه سرمربی‌گری در کارنامه تقوی را بزرگترین نقطه ضعف وی می دانستند و اعتقاد داشتند تئوری مدنظر آقای مدیر باتوجه به نام و اعتبار تراکتور و بازیکنان بزرگی که در اختیار دارد به هیچ وجه منطقی نیست.

به هر حال حرف آقای مدیرعامل به کرسی نشست و پس از برد استقلال خوزستانی که بعد از تراکتور هم ۵ گل از همین صنعت نفت رقیب امروز تراکتور دریافت کرده بود، تقوی در جایگاه سرمربیگری همچنان ابقا شد آن هم درشرایطی که لیگ برتر ۲۰ روزی تعطیل بود و شاید بهترین فرصت برای معرفی سرمربی جدید با ادامه دادن به تئوری ای که گفته شد! از بین رفت.

شاید لازم به ذکر نباشد که تیمی با ستاره های بزرگ بی شک بیش از هر تیم دیگری به سرمربی بزرگ احتیاج دارد تا رختکن تیم را کنترل کند، به بازیکنان نظم و انضباط دهد و در لحظات حساس بازی تصمیمات در لحظه مناسب بگیرد. تراکتور تیمی که میلیون ها هوادار عاشق با آن زندگی می کنند محل آزمون و خطا و تجربه اندوزی افراد بدون هیچ سابقه سرمربیگری نیست حال این که این فرد مدارک مربی گری خود را از هر کجا که گرفته و با سرمربیان تیم های انگلیسی عکس یادگاری دارد یا نه!

سخن آخر، آقای مدیرعامل، دکتر اسدی بزرگوار، تئوری ای که از آن سخن میگفتید شکست خورد. تیم با این منوالی که دست به ترکیبش نمی زدید نتیجه نگرفت. امیدواریم هر چه زودتر تصمیماتی‌ منطقی و معقول اتخاذ کنید تا دوباره منتظر اتمام فصل و در سودای شروع فصل جدید نباشیم.

حامد حاجی محمدی

[تعداد: ۱۰۸    میانگین: ۳.۱/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
محمد رضا
مهمان
محمد رضا

جزء سایت های زرد هستید و تمام و کامل فکر و ذکرتون بهم زدن تیم و درست کردن حاشیه از هر طریق

azar
مهمان
azar

اقایان و خانمهای رسانه محلی یاد گرفتید از سایتهای خارج از استان معلوم الحال(۳، ۹۰) ،شما بهتر از همه اینارو میدونید ولی تنبلید ، بجای اینکه یک قدم جلو باشیم ده قدم عقبیم،، یک زمانی میگفتن ؛ تبریز بیریمجی لر شهیر.

فرزاد
مهمان
فرزاد

كيروش در تيم ملي يك مربي با ديسيپلينه و فدراسيون هم پشت سر كيروش هست و نتيجه اش رو هم ديديم كه تيم ملي ايران داراي شخصيت تيمي شده و بدون دردسر و زحمتي ۲ مرتبه به جام جهاني رفته و كره جنوبي رو رفت و برگشت ميبرن و در جام جهاني آبروداري كرده …كيروش مربي هست كه امثال مهدي رحمتي و …..نتونستن و نميتونن براي كيروش خط مش تعيين كنن و در تيم ملي بازيكن سالاري نداريم .آقاي زنوزي عزيز مالك محترم باشگاه تراكتور سازي خواهشا فقط پول خرج كردن و بلد نباشيم يك مقدار بايد اركان زير مجموعه مديريتيتون رو تقويت كنيد و يك مديرو مدبر با ديسيپلين رو به عنوان مدير عامل تيمتون انتخاب و همه جوره ازش دفاع كنيد تا تيم نتيجه بگيرد.

حسین
مهمان
حسین

یک سوال . به نظرتون احتمالش هست که زنوزی به خاطر کی روش ، صبر می کنه که جام ملت ها تموم بشه. بعد کی روش رو بیاره ؟ شاید به این خاطره که صبر کرده.

س-ا
مهمان
س-ا

درجواب«ناصر»

-باشما موافقم که نویسنده ناآگاه است،زیرا اگرآگاه بود بجای این مطلب،تعریف وتمجیداز عملکردتقوی ومدیریت مدبرانه جناب دکتراسدی میکردندوبه نان وآبی میرسیدند!

-ازشما هم تشکرمیکنیم که بازحمت زیاد کشف کرده ایدکه سرمربی رئال مادرید برای کسب تجربه به تراختورآمده بودومسلما این تجربه راکسب کرده که درتراختور،بازیکن سالاری تاحدی حاکم شده که بازیکن یک شبه سرمربی رااخراج میکندو…..!

-ازشمامیخواهیم که ازاکتشافات خودحفاظت لازم رابعمل آورید تامبادا بدست مدیران بارسا ورئال بیفتدوبنام خودشان درفیفا به ثبت برسانند!

******

حمید بابک
مهمان
حمید بابک

تیمی که بازیکن بومی تو خط دفاعی و دروازه خود نداره نتیجه ای جز شکست نداره

Txtor
مهمان
Txtor

آره یکی مثل ح.گ که تو تختش مصدوم شه و به تیمش در حساس ترین مقطع پشت کنه

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

اولین باخت تاریخ تراختور آنهم تراختور کهکشانی مقابل صنعت نفت که در بحران بود و هیچ بردی نداشت و بدون تماشاگر بود و….
تراختور حتی با چندتا نوجوان هم فصل قبل مقابل صنعت نفت خیلی پرمهره تر از بازی دیرو هم نباخت. وقتی افراد حقیر میشینند رو نیمکت بزرگ تراختور اینجوری با حیثیت تیم بازی میشه وقتی وصله های ناجور پشت میز مدیریت باشگاه بزرگ تراختور میشینند عواقبش این است
چرا سرمربی خارجی میارن بدون دستیار؟ مشخصه سرمربی خارجی نیامده رفتنی است
چرا با حیثیت این تیم بازی میکنید؟ چرا با اعصاب مردم بازی میکنید؟

میلاد تی تی
مهمان
میلاد تی تی

حیف اون هواپیمای اختصاصی که تقوی و موسوی و اسدی و برخی بازیکنان دوزاری و میبره میاره.
مشاوران اطراف زنوزی اولا دارن به تراختور ما خیانت میکنند و دوما جیب زنوزی و خالی میکنند و با آبروی زنوزی هم بازی میکنند

کمال
مهمان
کمال

من گاهی به این نتیجه میرسم که تراختور برای سرگرم کردن مردم آذربایجان هست و نمیخوان این تیم قهرمان بشه.
وگرنه اینهمه تصمیمات مضحک در تیم مگه ممکنه؟ اسدی موسوی تقوی الیاسی… به این نامها توجه کنید اینا کی هستند شدن تصمیم گیر و مدیر و مربی در تراختور؟ تیمی برای قهرمانی باید چنین تشکیلات مسخره ای داشته باشه؟ کدوم یک از اینها لیاقت و تعصب و دلسوزی لازم و برای تراختور دارن؟

کمال
مهمان
کمال

تئوری؟! بخوانید دلالی بخوانید خیانت به تیم بزرگ و مردمی تراختور. تقوی و داریم در تراختور آموزش میدیم برای اسدقلال
یه فرد دلال و نفوذی اسدقلالی(موسوی) شده در تیم همه کاره. اسدی با اون کارنامه افتضاح در فدراسیون و شده مدیرعامل تیم که یه بچه شش ساله بهتر از اون میتونه مدیریت کنه

تراختور عاشقی
مهمان
تراختور عاشقی

جام حذفی بخاطر بی لیاقتی مدیریت از دست رفت اینم از لیگ چقدر گفتیم سرمربی خارجی و بیارن اخه کدوم تیم درجه سه یه انالیزور بی سابقه رو میزاره سرمربی که ما اینکاور در تراختور کبیر کردیم
بابا اینجا تراختور هست گسترش فولاد نیست که با تصمیمات آماتور وشخصی دارین با اعصباب ما هوادارن بازی میکنید.
موسوی اسدقلالی چرا باید در باشگاه تراختور سمت داشته باشه؟

تراختور♥
مهمان
تراختور♥

از این لحظه حضور موسوی و تقوی در باشگاه ادامه پیدا کنه هیچ حمایتی درکار نخواهد بود بازی سپیدرود هم من نمیام بیام هم علیه اینها شعار خواهیم داد

سالار مگه تراختور نبود؟ سالار مگه هوادار نبود؟
این مدیریت در شان تراختور هست؟ این کادر فنی در شان تراختور هست؟
هیئت مدیره تیم اصلا کیه؟ کی تصمیم میگیره؟ این کمیته فنی از کدام کارشناس ها تشکیل شده؟

تراختور♥
مهمان
تراختور♥

دیشب از ناراحتی نتونستم بخوابم
نیمکت این تیم چقدر حقیر شده اخه امثال تقوی بیان روش بشینن.
موسوی و تقوی به دلیل در حد تیم نبودن و منتسب بودن به سایر تیمهای مفت خور تهرانی و خیانت به تیم مخصوصا موسوی
و اسدی هم به دلیل بی کفایتی باید از باشگاه برن.
خیلی محترمانه گفتم اگر ادامه پیدا کنه حضور اینا در باشگاه با ادبیاتی در شان خودشون باهاشون حرف خواهیم زد

تراکتور تاتنهام
مهمان
تراکتور تاتنهام

همه کارشناس شدند. نصف این افراد حتی بازی را عادلانه ندیدند. تقوی بسیار خوب بود همه سر مربی خارجی می خواهند به خاطر موفقیت برانکو اما نمی دانند که برانکو سال ها در ایران کار کرده بود شفر را نگاه کنید که با وجود ان همه بازیکن خوب چه نتایجی گرفته. نمی گویم مربی داخلی یا خارجی فقط هر کسی را انتخاب می کنید از او حمایت کنید. تنها چیزی که تقوی ندارد حمایت است. با تعویض تقوی خودمان را مضحکه نکنیم. یک تیم سه مربی عوض نمی کند. می گویند تقوی زمانی در استقلال بازی کرده مگر مورینیو سرمربی چلسی نبود اما الآن سرمربی منچستر یونایتد است. این ها حرف های مزخرفی است.

شهرام
مهمان
شهرام

کسی که سابقه سر مربیگری ندارد و از طرفی وقتی وزن بازیکن ها از وزن سر مربی بیشتر است طبیعیست این سر مربی توانایی مدیریت فنی تیم را نخواهد داشت. حمایت بیشتر از چنین مربی نتیجه نخواهد داد . سر مربی بزرگ نیز حتما باید دستیارهای قوی داشته باشند تا انتخابهای گوناگون در لحظه حساس پیش روی سر مربی قرار دهند.

لیلان
مهمان
لیلان

باسلام خدمت اقای زنوزی من یه کارگر ساده هستم
کارشناس هم نیستم.ولی عاشق تیمم هستم.
مهندیس تیراختور تیم کوچکی نیست تقوی هم در حد تراکترنیست حتی برای بهداری اورمیه هم براش بزرگه مهندیس من کارگر اگه رودوشم سیمان ببرم بالا پله اولی نه دومی خشتکم پاره میشه چرا چون برام سنگینه پس هم خودم لطمه میخورم هم سیمانه پرت میشه.
مهندیس یه دونه بابا بالابر میخواد بالابر.یعنی مربی کار کشته.اینشالاه به حرف من هوادارم تیکه بدی .یاشاسین مهندیس زنوزی یاشاسین تیراختور .یاشاسین اذربایجان

هاشم از تهران
مهمان
هاشم از تهران

بدترين عواقب چنين شكستهايى و دردناكتر از باخت، همين به هم پريدن هوادار و متهم و محكوم كردن هم است كه در بعضى از كامنتها متاسفانه مشاهده ميشه، اما در بازى ديروز اقلا ٥-٦ فرصت مسلم گلزنى را خلق كرديم و دو تير دروازه زديم اما با دو شوت معمولى به سمت دروازه دو گل خورديم، بررسى منصفانه و بدور از احساس بازى، نشان دهنده تسلط كامل تيم در بخش هجومى و شكنندگى كامل تيم در بخش دفاعى بخصوص خط دفاعى و درون دروازه هست، از همان روز اول اكثر ما هواداران هشدار داديم كه بازيكنان دفاعى جذب شده كيفيت و كارايى لازم را ندارند و به مشكل خواهيم خورد، ديروز اگر تقوى هم مربى نبود فروزان آن شوت معمولى ريكانى را گل ميخورد و توپ حاج صفى هم به تير ميخورد اما فرق مهمى كه ايجاد ميشد، براى مثال، تعويض نااميدانه و آوردن آزادى در دقيقه ٨٧ بازى شكل نمى گرفت و تغييرات تاكتيكى درون زمين به چشم ميخورد(در صورت بودن يك مربى بزرگ و باتجربه روى نيمكت) ، بحث فنى در اين مورد مفصل هست اما بطور خلاصه، با بودن مديرعاملى كاملا با افكار خاص اوايل انقلاب و دهه شصتى در تيم و نيز سردرگمى مالك محترم به علت انتخاب هاى اشتباه اول فصل و ادامه ى اشتباهاتش در ادامه مسير، اميد چندانى به بهبودى سريع اوضاع تيم نيست

فرضیه
مهمان
فرضیه

تئوری شکست نمیخوره فرضیه ها باطل میشن. آلله گور کیمن نرنین اولموشوغ ۸۰ میلیون. هله تیمی ده تکلیف معلوم ائلیللر.

علی
مهمان
علی

وقتی مربی خارجی میاد پولهای کلانی اینور اونور میشه دلالهایی سود میبرن بنابراین تعجب آور نیست که مشتری زیادی دارن. مربی میاد چندبازی نتیجه نمیگیره همین دلالها شروع میکنن که مربی رو بندازین بیرون. مربی پولش رو میگیره میره اما این وسط دلالها به نون و نوایی میرسن و دوباره همین بازی ادامه پیدا میکنه. یازیخ تراختور

محمد
مهمان
محمد

تیمی که در یکسال اخیر ۶ تا مربی عوض کرده به ناکجا اباد خواهد رفت. تیمی که با دلخواه هوادار بعد از یه بازی مربی عوض کنه سرنوشتی بهتر از این نداره. عمدتا حرفهای غیرکارشناسی و احساساتی غیرورزشی که نتیجه اش ناکامی های متعدد تیم و انداختن تقصیرها به گردن دیگران هست. کسانی که مدافع آوردن مربی خارجی هستن در اولین باختش همینجا خواهند اومد و خواستار برکناری اون خواهند شد همون کاری که با توشاک کردن. تیم ۶ تا میزنه میگن بازیکنان خوب هستن بدون مربی هم میزدیم. میخوره میگن مربی تجربه نداره. کسانی که تو عمرشون یه توپ فوتبال هم از نزدیک ندیدن درباره توشاک اظهار نظر میکنن. دودش به چشم تیم میره و چیزی جز مسخره شدن از سوی بقیه حاصلی نخواهد داشت. البته پیش بینی هم میشد با این مالک آماتور به سمت استیل آذین شدن پیش بره.

مسلم دیوانه تیرختور
مهمان
مسلم دیوانه تیرختور

در مخالفت با عزیزی که فرمود توشاک رو آوردن که دهن هوادارن بسته شود باید بگم که مگه توشاک مفت اومد مگه کم پول بهش دادن؟ این حرف اصلا درست نیست. هیچ مالکی امق نیست بخاطر بسته شدن دهن هواداران پول الکی خرج کنه بلکه مشکل اینجا بود که توشاک قوانینی که تو عمرش ندیده بود رو تو ایران دید و حوصله مبارزه با حاشیه هارو نداشت و دوم اینکه وظیفه هواداران(واقعی) اینه که ایی گون کوتو گون ده تیرختورون آرخاسیندا اولاخ آقای زنوزی خودش بهتر میدونه چیکا کنه فقط حمایت حمایت حمایت

Hamid,Amiri
مهمان

باسلام به آذربایجان وبا سلام به هواداران پرشور وبا….
باید از گذشته ها درس گرفت ودیگر اشتباه نکرد؛وقتی جناب آقای زنوزی تیم رو تحویل گرفت نشان داد که عزم و جزم کرده که تیم رو به هدف واقعی برساند،اما در بعضی مواقع کسانی رو برای اداره وامور تیم انتخاب کرده که خواسته و ناخواسته اشتباهاتی رو مرتکب شدند که جبرانش در آخر فصل غیرممکن خواهد بود…،
من بعنوان یک آذربایجانی و هوادار نمیخواهم وارد جزئیات ونام اشخاص وغیره شوم وصلاح هم در این هست که تیم بدون حاشیه اداره شود،اما خواهشی از آقای زنوزی دارم که یکبار هم بنشینید وکلاه خود را قاضی کند وبدون در نظر گرفتن روابط و ضوابط ونام و…
عملکرد تیم و باشگاهداری رو بر حسب آورده ها(هزینه وحیثیت) تا اینجا حلاجی کنند ویک تصمیم منطقی اتخاذ فرمایند…،من فقط بعنوان یک نمونه از عمل کرد اداره کنندگان تیم مثالی عرض میکنم تا خود جناب آقای زنوزی در محکمه وجدان قضاوت فرمایند؛اینهمه بودجه صرف خریدهای بزرگ کردند در کنار این خریدها دو نفر از بازیکنان فصل قبل(شیرازه تیم«آقایان کیانی وایرانپوریان»)رو نگه میداشتند الان تیم در جدول رده چندم بود؟؟!!!…بگذریم آمدند آقایان طوری این بازیکنان رو جلوی مالک باشگاه قرار دادند که«موضوع بازیکن سالاری قلم داد شود!!!اما نقطه قابل توجه اینجاست که بازیکنانی که تازه به تیم با مبالغ چند برابر
به تیم آمدند الان سالار تیم شدند طوری که مربی هم نمیتواند«حتی در زمان نا کارآمدی»از ترکیب کنار بگذارد و باعث کنار رفتن!!! مربی بزرگی مثل توشاک میشود،پس ریشه کن کردن بازیکن سالاری کجا رفت؟!!!
(درضمن بنده به هیچ عنوان منتقدومخالف آوردن بازیکنان بزرگی مثل شجاعی ودژاگه وحاج صفی نبودم نیستم،…اما مهم مدیریت این چنین بازیکنان وتیم هست).«ممنون امیری)

حمید تیرختورچی
مهمان
حمید تیرختورچی

متاسفانه بنده بعد از بازی استقلال خوزستان که شیش بر صفر بردیم گفتم که نباید به کادر فنی که تاکنون در هیچ تیم بزرگ که سهل متوسطی مربیگری نکرده اعتماد کرد یادمه باز با استقلال خوزستان گزارشگر گفت چی میشه به همین مربیان جوانی مثل تقوی اعتماد کنیم دیروز دیدیم که ایشون هشتاد سه چهار دقیقه شاهد بازی افتضاح نقی زاده و نود و پنج دقیقه شاهد بازی افتضاحتر مهدی پور بود نقی زاده رو گل اول نود و پنج درصد و پنج درصد فروزان و باز هم نقی زاده رو گل دوم هفتاد و پنج درصد تاثیر داشت بیست و پنج درصدم فروزان و اقای تقوی فقط به نمایش افتضاخ این دو خیره شد و کاری نکرد چرا احسان حاج صفی و ایمان سلیمی در پست هافبک دفاعی بازی نمیکنن چرا مسلمی پور نمیاد دفاع چپ لی اروین یک میلیاردم استوکس نیست چرا جذب شده به خدا ازادی و رضا عبدی و حامد حسینعلی زاده جوان از اون خیلی بهترن یادمون نمیره بدون بازیکن پارسال با بازیکنهای امیدمون همین تیم صنعت نفت به زور ازما مساوی گرفت اگر حتی کل فصلم از دست بره اقای زنوزی همین الان باید یه مربی بزرگ خارجی بیاره در ضمن علاوه بر دفاع در خط حمله هم ضعف داریم همه دیدیم نبود استوکس خط حمله مارو داغون کرد

س-ا
مهمان
س-ا

باتشکرازدلسوزی حامدخان بایدگفت که امسال هم قرارنبوده که تراختورقهرمان شود.آوردن توشاک درهمین راستابود! سرمربی نامداراما ازکارافتاده که ازاین انتخاب دوهدف داشتند:بقولی دهان هواداران بسته شودکه سرمربی بزرگی آوردیم ودیگر حرف نزنید! وازطرف دیگرتوشاک چندسال بودکه ازفوتبال کناررفته وهیچ آشنائی به فوتبال ایران وخیانتهای غیرحرفه ای بعضی بازیکنان ایرانی نداشت که اگربازیکنی بخواهد سرمربی عوض میکند!! اما او آمدوباتشویق وتاثیرگذاری هواداران،نشاط وانرژی یافت وتوانست فرمان تراختوررابدست بگیردواینجا بودکه همانهائی که «مصلحت»نمیدانندتراختورقهرمان شود،گفتندکه دست ترمزتوشاک رابکشید!!! وکشیدنددست ترمز توشاک را……وبه این زودی ها تراختور ققادرحرکت نخواهدبود!!! امسال هم بدخواهان تراختوروآذربایجان ازبابت پرشورهاو شوروشادی احتمالی آنها درخیابانها خیالشان راحت شد!

علی
مهمان
علی

اینا امثال تونی اولویرا، واسیلی گوجا و توشاک رو اخراج میکنن و به امثال تقوی و جلالی و خطیبی بها میدن
بیچاره هوادار

صمد
مهمان
صمد

تیمی که باان تونی جام حذفی قهرمان شده بود را جلالی ساخته بود و تیمی را که رسول خطیبی ساخته بود و در نیم فصل اول در صدر بود تونی نتوانست قهرمان کند و توشاک نیز جلوی همین تیم نفت شکست خورد چی میگید برا خودتان

آراز بولوت
مهمان
آراز بولوت

گئجه صوبحه چاتدي! هله تقوي گينه تيراختورون سرمربي‌سي دير!؟؟
ييغيشديرين

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

شاید خیلی ها بیان بگن که با یه باخت دو باره شروع کردن ولی عزیزان یه باخت نیست الان هفته نهم لیگ برتره تیم فرصت نزدیک شدن به صدر و از دست داده که هیچ با این رقبای تا دندان مسلح هم فاصله گرفته تیم هنوز نتونسته سرمربی خودشو بشناسه سردرگمه اگه اول فصل میگفتن تقوی رو میزارن ایا کسی قبول میکرد چه جوری میشه که این اقا یهویی از تراکتور سر در میاره اونم به عنوان سرمربی اگه مربی ایرانی میخواستیم که قلعه نویی و یحیی بهتر و با تجربه تر از این بابا بودن فقط باید سرمربی انتخاب بشه تا یه عده بعد بازی راحت با سپید رود دوباره مثل بازی استقلال خوزستان احساسی نشن

سیامک صنوبری
مهمان
سیامک صنوبری

بنده هم از روز اول مخالف سرمربیگری آقای تقوی بودم حالا که فرصت بسایر خوبی را از دست داده ایم لا اقل به خود بیاییم و جبران کنیم تعلل بیشتر به معنی از دست دادن تمامی جامها و امکانات موجود است

ناصر
مهمان
ناصر

متن بالا حکایت از ناآگاهی نویسنده داره. اولا در تراکتور مدیرعامل کاره ای نیست. چون بعضی از روی تعصب نمیتونه از زنوزی انتقاد کنه دیواری کوتاهتر از مدیرعامل نامرئی پیدا نکرده. دوما انگار بازی دیروز رو هم ندیده. عینا شبیه حرفهایی که بعد از بازی با نفت در جام حذفی زده میشد. علت باخت تراکتور ارتباطی به چیزهای خنده داری که گفته شده نداره. توشاک هم برای تجربه اندوزی اومده بود. با اینگونه تفکرات ساده لوحانه هیچ مربی روی نیمکت تراکتور دوام نخواهد آورد. بدعت ناشیانه ای که زنوزی گذاشت با هر شکستی باید مربی تیم تعویض شه.

صمد
مهمان
صمد

زنوزی توشاک را اخراج نکرد بلکه توشاک خودش خواست و توافقی جدا شد به زور که نمیتونستند نگه دارند