آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

مشاوره ۴ میلیارد تومانی عطاء الله!

عطاالله خسرویان تراکتور آجرلو

چند روز پیش خبر شکایت عطاءالله خسرویان ، مشاور اقتصادی سردار آجرلو، به وکالت مهرداد دالانی ویجویه، بر علیه باشگاه تیراختور رسانه ای شده و حکم پرداخت حدود سه میلیارد و هشتصد میلیون تومان و توقیف سهام باشگاه انتشار یافت.

خسرویان طی مصاحبه ای گفت:
سعی کردم این مسأله را با زنوزی در میان بگذارم؛ خود را عضوی از خانواده تیراختور می دانم(!) و بهتر است این مسأله بین خودمان حل شود.

و اما سوال بزرگی که برای ما تیراختورچی ها پیش می آید:

سردار محترم! جناب آقای آجرلو! عطاءالله خسرویان چه مشاوره اقتصادی ای به باشگاه داده که در ازای آن باشگاه نزدیک به ۴ میلیارد تومان به ایشان بدهکار شده است؟!

دستمزد ۴ میلیاردی برای یک مشاور اقتصادی؟!  دقیقا برای!؟

این ۴ میلیارد تومان نوک کوه یخی نیست که تحت عنوان بدهی به ایشان سر بر آورده!؟

انتظار به حق هواداران از مدیریت فعلی شفاف سازی دقیق و روشن در رابطه با پرونده آقای عطاء الله خسرویان است.

آقای عطاءالله خسرویان ۴ میلیارد تومان طلبش را می خواهد؟ بسیار خوب!

هوادار هم می خواهد بداند طلب ایشان بابت چه مشاوره ای ست که اینقدر برای ما گران تمام شده!؟

اگر باشگاهی ۴ میلیارد به یک مشاور بدهکار است چقدر از این پول های زبان بسته به نام مردم و به کام دیگران در این سالها حیف و میل شده است؟

هروقت تکلیف پرونده ایشان روشن شد می تواند بیاید و ۴ میلیارد طلبش را بگیرد.

مطالبه صریح و راسخ هواداران:

۱ – جناب آجرلو به جای بیانیه های حماسی، بفرمایند چگونه این شاهکار مدیریتی را به بار آورده اند که باشگاه به مشاور اقتصادی ایشان ۴ میلیارد تومان بدهکار شده؟
۲- مدیریت فعلی اگر نمی‌خواهد دنباله رو سیستم گذشته باشد، شفاف و روشن، هواداران را در جریان پرونده مالی عطاءالله خسرویان قرار دهد.

 

منبع : ایسنتاگرام tiraxtur1970

[تعداد: ۱۲۱    میانگین: ۳.۳/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
وحید باختری
مهمان
وحید باختری

بهتره توضیح بدن که مبلغ ۴ میلیارد برا چه مدتی بوده و اینکه اصلا این آقا تو این زمینه سر رشته ای داره ؟توضیح بدند که مشاوران اقتصادی در باشگاههای دیگر لیگ چقدر گرفتن آیا اونا هم این مبلغ رو گرفتن؟توضیح بدند که تو چند تا قرارداد از تجربیات این آقا استفاده کردند؟من به نظرم تیم امسال که همه بازیکنانش میلیاردین از تیم پارسال که همشون سرباز و امید بودن کم خرج تر بوده اصلا خجالت نمی شه خودشو هم طرفدار تیراختور میدونه امثال شماها و اجرلوها تیشه به ریشه این تیم زدین

azar
مهمان
azar

یه چیز خندهدار داشتم نظراتو میخوندم دیدم همش یه انلایک نپسندیدم خورده انگار یارو عطا امده زده 🙂

آیدین
مهمان
آیدین

من اصلا اسم این آقای عطاالله رو هم نشنیدم چطور این مبلغ نجومی از باشگاه طلبکار است عجب بخور بخوری بوده تفاوت تیم دولتی با خصوصی اینجا نمایان می شود تیم دولتی یک سفره ای پهنه برای مدیران دولتی برای چاپیدن. در تیم خصوصی اجازه چنین کاری داده نمی شود تیم دلسوز دارد و برای پیشرفت آن تلاش می شه خدا رو شکر راحت شدیم از دست دزدهای بیت المال امیدوارم آقای زنوزی تحمل بالایی داشته باشه تیم بزرگ حاشیه های بزرگی هم داره از وقتی که تیم خصوصی شده نون یه عده آجر شده این مسئله رو می شه در اینساگرام فهمیدبعضی ها باید بدونند که تیم مالک داره دیگه دوران سواستفاده سپری شده

محمد
مهمان
محمد

مگه ما با ایرانسل چقدر قرارداد بستیم که فقط واسه یه دلال ۴ میلیارد برسه؟
انگار کدوم شرکت رو تاسیس کردن و پشتوانه تیم کردن مگه بجز اینکه از پول ملت گرفتن و سود کردن و خودشون رو تبلیغ کردن و اندکی هم به عنوان اسپانسر دادن به تیم این یعنی دزدی از جیب هوادار واسه شراکت تو دزدی از تراکتور و ملت این بازم طلب کاره واقعاً عجب رویی
من از رویه دادگاه بی خبر هستم ولی مگه میشه بدون حضور باشگاه بدون ابلاغیه و بدون حضور وکیل مدافع باشگاه رو محکوم کرد؟!!!
درست هم زمانی که تیم دچار برخی گرفتاریاس این حکم چرا و توسط چه کسی و به چه دلیلی رسانه ای میشه؟
به نظر من قصد برخی ها کشیدن تیم به حاشیه هست نه گرفتن طلب ناحقشون. پس باید هوشیارتر باشیم

اکبر
مهمان
اکبر

این آقا بفرمایندمدرک و تخصص ایشان در چه رشته ای هست ظاهرا دیپلمه هستن (دانشگاه و سال ان را بفرمایند)؟غیر از مشاوره به تراکتور چه سابقه مشورتی ودر ازای چه مبلقی به کجا ودر چه زمینه ای دارند که اکنون خواستار ۴ میلیاردبرای ۹ماه هستن؟شغل و درامد فعلیشان چند است؟چند درصد برای اجرلو وبقیه برای ایشان است؟بهتر نبود این زد وبند کثیف با اجرلو را وقیحانه علنی نمیکردن

کمال
مهمان
کمال

عجب شغل خوبی. اگر اینجوریه که منم برم مشاور اقتصادی بشم ههه
مدیرعامل خودش مستقیم نمیتونه پول و بالا بکشه از مشاور اقتصادی استفاده میکنه و چهار میلیاد میده به اون تا بعدا ازش بگیره

حمید
مهمان
حمید

به نظرم عطا باید اگر پولی طلب دارد بره از اون اسپانسرهایی که زنوزی دم آنها را برید بگیره چون اون اسپانسرها حاصل مشاوره های ایشان بود که میلیارد ها پول هوادار تراکتوری را با اس ام بازی و عضویت در سامانه ۳۰۹۰ بالا کشیدند تا تراکتور حتی از تسویه قرارداد های ۵۰ و ۱۰۰ هزار دلاری بازیکنان خارجی اش آن هم با دلار حدود۳۰۰۰ تومان عاجز باشد.

تراختور
مهمان
تراختور

من موافقم این اقایون تو برنامه موج فوتبال باید توضیح بده به خاطر چه کاری این همه پول طلبکاره هم اجرلو و هم این عطا باید پاسخگو باشن وشفاف سازی بشه این قضیه

Araz
مهمان
Araz

برو از همونی که استخدامت کرده بگیر عاموو

وحید
مهمان
وحید

بیش از نیمی از باشگاه سرباز بودن و از دو پنجره نقل و انتقالی محروم بودیم و بازیکنانی امید رو مجانی آوردن بازی دادن چه مشاوره ای برا کدوم قرارداد داده این آقا که ۴ میلیارد باهاش قرارداد بستن باید تو موج فوتبال بصورت زنده توضیح بدن واقعا آدم میسوزه ازین بی وجدانی ها خدا لعنت کنه اون آجر لو رو که با اومدنش تراکتور رو داغون کرد

س-ا
مهمان
س-ا

زمانیکه ازاقدامات ” آ ” ونیات پلیداو درتراختورمینوشتیم،عده ای میگفتند:حاشیه سازی نکن،دشمن تبریزوآذربایجان وتراختور!!!
جالب است که درماجرای اخیر ” آ ” ،کامنتهائی رابرعلیه ” آ ” می خوانیم که نویسندگانشان،همان عناوینی رادارندکه قبلا بخاطر ” آ “،به هرتهمت وفحش وناسزائی متوسل میشدندتاازاو دفاع کنند!!

چرا ازروی احساسات عمل میکنیم؟تاکی باید چوب ساده لوحی خودرابخوریم؟

آنان که آنروزدرباره ” آ ” اشتباه میکردند،امروزهم درباره ” ع ا ” اشتباه میکنند! ما بره رابه پنجه های گرگ سپرده ایم وانتظارداریم که «دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال اصفهان-تهران»از بره ما نگهداری کند؟

هواداران تراختور !

قدری درموردسوابق ووابستگی افراد به سرخابی ها تفتیش کنیم!

چه کسانی نامه های تهدیدآمیز فیفا برعلیه تراختور را پنهان کردند؟همان کاری که باعث شد،تراختور درطی دوسال بطورناقص بسته شود؟ درسال اول تیم کهکشانی قلعه نوئی از قهرمانی بازماندودرسال دوم هم ،بزورهواداران از سقوط به دسته یک ،رهائی یافتیم!

آیا غیرازاین است که مسولیت اصلی گم وگورشدن نامه های متعددفیفا درفدراسیون بعهده ” ع ا ” ودر باشگاه بعهده ” آ ” بود؟ آیا ” ع ا ” ،همان شخصی نیست که دبیرکل فدراسیون بود؟؟؟؟

هواداران تراختور چرا نمیپرسندکه چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا :

،درودگر،مدیرعامل موفق ،بطورکودتائی درنیمه شب برکنارشد؟

چراتوشاک بعداز راه افتادن درتیم برکنارشد؟

چرامحمودی،مربی بومی وتنها عضوباشگاه که دلبسته تراختوروآذربایجان است،ازتیم برکنارمیشودوبعدبافشارهواداران به تیم بازگردانده شده،اما بیکاره درتیم است؟

چرا یاوران،رئیس نسبتا مقبول کانون هواداران باافشاگریهای آشکارازبعضی ها(درراس آن ” ع ا “)خودراکنارمیکشد؟

اگرهواداران میخواهندکه این تیم به سرنوشت استیل آذین دچارنشود،اولا داستان آنرابخوانندوثانیا تیم راآگاهانه وبدورازاحساسات جانبدارانه ازشخص یااشخاص خاص حمایت کنندوبه جای عنوان هاونام ها به «عمل»اشخاص نمره بدهند.

مابیشترین انتقادهارا از ” آ ” کردیم ،ازهمان موقعی که درشیرازگفت: مادرمن پرسپولیسی وبرادرانم استقلالی هستند!!!!اما عکس العمل خیلی ازهواداران این بودکه :خفه شو! دشمن تراختوروآذربایجان!

حالا هم میگوئیم :

کسیکه دبیرکل فدراسیون آن چنانی بوده حتما وابستگی های مطلقی به سرخابی ها،رقبای حیثیتی تراختوریها داشته وبهیچوجه صلاحیت حضوردرباشگاه تراختورراندارد!!!!بره را بدست گرگ نسپاریم !

حمید
مهمان
حمید

در قضیه ترابی چرا آجرلو سکوت کرده بود و حرف نمی زد و گرنه با یک صحبت روبرو با مردم قضیه روشن می شد و ۷ ماه وقت دیگران را نمی گرفت.
آقای آجرلو گفتند که من با واگذاری به فرد مخالف بودم و برای همین، خودم نخواستم باشگاه را بخرم. او از کجا پول داشت که تراکتور را که بقول خودش سه هزار میلیارد ارزش بالقوه دارد بخرد؟

مهدی تیراختوری از تهران
مهمان
مهدی تیراختوری از تهران

دم خروس بالاخره زد بیرون .قرارداد ۴ میلیاردی ب مشاور اقتصادی خودش یک رانت و اختلاس محسوب میشه مدیران سابق و خود این آقا مشاور باید پاسخ گوش باشد

مسعود
مهمان
مسعود

آجورلو باید سریعتر توضیح بده کدام مشاور اقتصادی چهار میلیارد حقوق میگیره؟
خسرویان چیکار کرده برای باشگاه که چهار میلیارد طلب کار هست؟

حمید
مهمان
حمید

این دیگه از عجایب مدیریت هست.
اول باید یک آفرین بگم به آقای زنوزی که ریشه این همراه اول و ایرانسل را از اسپانسری تراکتور کند برای همیشه، که از میلیونها طرفدار تراکتور با SMS بازی پول های هنگفتی کسب می کرد و برای تیم های سوگلی فدراسیون صرف می کرد تا جلوی تراکتور احیا شده در این سالها کم نیارن. بعد بپردازم به این موضوع.
برای باشگاه مدیر عامل گذاشتند که بدهی های مختلف را تسویه کند و اگر شد درآمد زایی هم بکند و نیز پرونده هایی که باشگاه را تهدید می کرد را ببندد نه اینکه پرونده و طلبکار بزرگتری را بوجود بیاورد. من ابتدا فکر کردم که آقای مدیر عامل از این آقا عطا پولی قرض گرفته که بدهی های بازیکنان خارجی که برای تیم تهدید شده بودند را بپردازد و حالا می گوید پولم را بدهید ، ولی بعدا دیدم نوشته بابت مشاوره مدیر عامل بوده در اقتصاد زایی. این مدیر عامل همانی است که سفرهایی به بارسلون داشت و آورده بود سبک بارسلونا را پیاده کنه و باشگاه را از همه جهت مستقل کنه.
دوستان تعداد ساعات مشاوره این مشاور چقدر بوده که به این مبلغ رسیده است؟
خیلی جالبه که خودش را طرفدار تراکتور می دونه و تهدید هم می کنه؟ معلوم که آقای زنوزی باهوش، پول که هیچ، جواب تلفن اش را هم نداد.
ما باید خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنیم آقای زنوزی را درک و حمایت کنیم.
من فکر کنم زنوزی برای تبدیل شدن به این وضعیت مالی خودش، اینقدر که عطا می گه به مشاور پول نداده.

سبحان
مهمان
سبحان

تو این مملکت چه خبره خدا می داند.
بیچاره زنوزی و هوادار متصب تراکتور . انگار قرار نیست بگذارند آرامش در تراکتور برقرار شود این جماعت دلال باز و مفت خور اجنوی کی دست از تراکتور بر می دارند خدا می داند خودشان می برند خودشان می دوزند و خودشان محکوم می کنند و خودشان اجرا می کنند.

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

باشگاه کاملا باید برای هواداران شفاف سازی کنه. ببینیم زمانی که تیم و محروم میکردن از نقل و انتقالات و با امثال بنگر و نوری سایر بنجول ها قرارداد میلیاردی میبستن چه دستهایی پشت پرده بود. یا به فلان پیچ اینستاگرامی پول میداند تا بنویسن سردار حلالمان کن و یا هر گندی زد و ماست مالی میکردند و تیم و تا لبه سقوط بردن

تراختور♥
مهمان
تراختور♥

ماشالله به این مشاور خوش اشتها
ماشالله به مدیریت جهانی آ
آ میگه هیچی از باشگاه نگرفته حتما پول هارو گذشته جیب معاونان و مشاورها و دوستانو و برادر زاده اش که سر فرصت از جیبشون برداره
۴ میلیارد برای مشاوره. آبراموویچ هم فک نکنم مشاور چهار میلیاردی داشته باشه

امید تی تی
مهمان
امید تی تی

چه تحول عظیم اقتصادی در باشگاه رخ داده که باشگاه بخاطر مشاوره های اقتصادی ایشون این مقدار باید بپردازه؟
باشگاه با ایرانسل قرارداد داشت هواداران اس ام اس میدادن و به باشگاه کمک میکردند یا عابر کارت هواداری کوثر که تیمهای اسدقلال و چرتپولیس هم دارند
احتمالا تمام اون مدت به این فکر میکردن که چجوری پول باشگاه و حیف و میل کنند و یادشون رفته بود نامه های فیفا رو جواب بدهند و باشگاه و محروم کردند از نقل و انتقالات