آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
چهارشنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۸

درباره شایعات اخراج توشاک

درباره شایعات اخراج توشاک

   در این برهه، اخراج توشاک دقیقاَ مشابه تعویض سوگیتا با دژاگه است. نه تنها کمکی به بهبود شرایط نمی کند بلکه اوضاع را بدتر از قبل خواهد کرد. یک انتخاب باید از ابتدا درست باشد. اگر توشاک اخراج شود دو حالت وجود خواهد داشت؛

   جایگزین داخلی؛ در این شرایط اگر یک جایگزین داخلی در نظر بگیریم باید قبول کنیم که بزرگترین مشکل فعلی تراکتور به طرز تفکر همین گزینه های داخلی باز می گردد. توشاک هیچ نقشی در خروج کیانی، ایران پوریان، نادری و جذب برخی از بازیکنان بی کیفیت نداشت.

   گزینه های خارجی؛ حضور بهترین گزینه خارجی نیز در این شرایط و در این زمان، یعنی از دست دادن تمام فصل.

    همه هواداران باید توجه کنند که انتقاد به معنی به حاشیه کشاندن تیم نیست. و به معنی اخراج یک سرمربی نیز نیست. انتقادات منطقی به دور از ایجاد حاشیه برای تیم، در صورتی که مسؤلان تیم گوش شنوایی داشته باشند، ثمربخش خواهد بود. هواداران باید به تمامی عواقب یک تصمیم فکر کنند.

   اگر بازی نفت، یک بازی در لیگ برتر بود، کسب یک امتیاز در خارج از خانه و در شرایط آب و هوایی خاص، یک نتیجه بسیار خوب محسوب می شد. اما تبدیل برد آسان به باخت که تبعات آن فراتر از از دست دادن جام حذفی است با سهل انگاری های انجام شده غیر قابل هضم است. عمده بحث و انتقادات به ۲ عامل اساسی باز میگردد که مسؤلان باشگاه و کادر فنی باید پاسخگو باشند؛

  • باید فرد یا افرادی که در ابتدای نقل و انتقالات ضعیف عمل کردند به هواداران معرفی و پاسخگو باشند. باید مشخص شود، چه اهدافی پشت این اتفاقات بوده است.
  • باید معیار انتخاب دستیاران توشاک و نقش آنها در تیم شفاف سازی و به هواداران اعلام گردد.

     علت اشتباهات مکرر توشاک که خود معترف به آنهاست. به نظر بیشتر متوجه کمک ها و آنالیزورهای توشاک است. مخصوصاَ آنکه این سرمربی به آنالیز بازی حریفان اعتقادی ندارد! در یک مثال، این وظیفه کمک های توشاک است که به بازیکنان توصیه کند در مقابله با بازیکنی نظیر کرار در محوطه جریمه، احتیاط کنند. وگرنه مطمئناَ توشاک هیچ شناختی از لیگ ایران ندارد.

    در پایان متذکر می شویم، هواداران باید واقف باشند که در عین انتقادات منطقی، در کنار مالک باشگاه و سرمربی تیم قرار بگیرند تا شاخ و برگ های هرز از کنار تیم چیده شود. و به این مسأله فکر کنند که چه کسانی از اخراج یا حتی شایعه اخراج توشاک سود می برند!؟

    و آقای مالک نیز باید فکری به حال دستیاران توشاک کند و آقای توشاک نیز بهتر است بیش از این با اشتباهات خود زمینه ساز از دست رفتن موقعیت ها نباشد. امروز جام حذفی برای تراکتور تمام شد. اما ۳ اتفاق ناگوار افتاد که تکرار آن، ممکن است پست و سمت خیلی ها را نشانه رود.

  • رفتار متفاوت سازمان لیگ با تراکتور و عدم کوشش مسؤلان مربوطه در تراکتور برای تغییر زمان بازی
  • نبود آنالیزور و دستیار با دانش
  • عقب بودن باشگاه از هوادار، باشگاه در طی یک دهه و حتی قبل تر همواره یک قدم از هواداران خود عقب بود و معمولاَ به انتقادات هواداران اهمیتی نداده است و به عواقب آن، دیر یا زود پی برده است.

طاهر صاحبی

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
جعفر
مهمان
جعفر

مگر تیم پرسپولیس بااقای برانکو به تیم دسته دومی در جام حذ فی باخت مربی عوض کردند

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

کسی که باید از تیم اخراج بشه دژاگه و عبدالله زاده است نه توشاک زنوزی باید از مشاوران خوبی بهرمند بشه نه دلال ها

Adınız - Soyadınız
مهمان

علی عبدالله زاده و توشاک همزمان با هم باید اخراج بشن . پنالتی عبدالله زاده تابلو بود بیرون میزد توپو از پاس بهتر بود تابلوتر نمیشد قضیه .

سهند
مهمان
سهند

بابا بیخیال شین. تاحالا کجا دیدین با یه باخت مربی رو بزارن کنار؟ اونوقت باید ذوب اهن و پیکان هم مربی رو اخراج کنن چون حذف شدن.
حاشیه درست نکنیم

مهدی
مهمان
مهدی

دوستان الان تهران نشین ها دارن کیف میکنن که مابه جان هم و تیمو مربی وبازیکنمون افتادیم و به خواستشون میرسن.
لطفا صبور باشید.درسته مساوی کردیمو حذف شدیم ولی تیم فوق العاده بازی کرد نشون داد واقعا قدرت بالایی داره.و دشمنامون چون این قدرت رو توبازی دیروز دیدن الان از ترس حاشیه سازی میکنن که تیم به هم بریزه.
شما سایت ورزش سه رو نگاه کنید نوشته “توشاک اخراج شده و به تمرین نیومده” یا “توشاک اشکان رو کنار نمیگذارد”.
اینها عین حاشیه سازیه

آیدین
مهمان
آیدین

خواهشا به سرمربی تیم گیر ندید تیم فوق العاده خوب بازی می کرد ولی به نظر می آد یه عده ای ملی پوشان رو به تیم دیکته می کنند ملی پوش وقتی آماده نیست نباید تو ترکیب باشه باید با تیم تمرین کنه بعد اضافه بشه و با بقیه هم فرقی نداره

عاشق تراختور
مهمان
عاشق تراختور

تراختور به تصمیمات توشاک باخت نه به تیم حریف مربی بزرگ نباید اشتباه کنه اشتباه اول رو تو بازی با استقلال انجام داد بعدش شکست خورد دیگه نباید یک اشتباه رو دوبار انجام میداد تیمی که ۳بر۱جلو هست و بازیکنان خوب کار میکنن نباید به ترکیب دست زد وقتی سوگیتا خوب بازی میکرد چرا باید تعویض میشد؟؟؟سوگیتا هم پا به توپش خوب بود هم سرعتش اشتباه مربی بود که تیم حذف شد توشاک که قبلا این اشتباه رو کرده بود دیگه نباید همچین اشتباهی میکرد.انسان عاقل از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه…..

ساوالان/اردبیل
مهمان
ساوالان/اردبیل

تغاری بشکند ماستی بریزد…جهان گرددبکام کاسه لیسان!

باتوجه به محتوای نظرات هواداران،میتوان آنهارابه سه دسته تقسیم کرد:

۱-دسته اول آنهائی هستندکه میفرمایند:چیزی نشده !دنیا که به آخرنرسیده؟حاشیه درست نکنید !دربازی بعدی جبران میکنند!!!!…….البته هوادارتراختورنامیدن این افرادقدری سخت است،اماچکارکنیم!

۲-دسته دوم کسانی هستندکه مصداق شعربالاهستندودرکنارتراختورپرسه میزدندوعین گرگهاکه مترصدفرصت میشوندتا بره ای رابدندان بگیرند،این شکست توشاک رابهترین زمان برای تقاضای اخراجش میدانندودرسایتهاحکم به اخراج توشاک میدهند! بایدگفت که دوسه نفری از اول فصل برای سرمربیگری تراختور،دندان تیزکرده اندکه طرفداران این افرادبرای اخراج رقبای خودهم نظرمینویسند!مثلا یکی میگوید:پیروانی هم بایدبرود!
++++بی شک درشکست تراختورعوامل متعددی دست بدست هم دادندتاتیم شکست بخوردکه نخستین آن بیخبری وبی توجهی آقای اسدی،مدیرعامل تهران نشین تیم ،به امورات تیم است!

البته بی توجهی اسدی به تیم تراختور قابل پیش بینی بود زیرا ایشان دبیرکل فدراسیون فوتبال اصفهان-تهران بوده اندوهواداران هشدارداده بودندکه اسدی باتراختورهمان کاررا میکند،که آجرلوکرد!

ایکاش ! آقای زنوزی نیم نگاهی هم به نظرهواداران تراختورداشته باشندتامیلیاردها هزینه شان به بادفنانرود!

۳-واما دسته سوم آنهائی هستندکه میفهمند،تراختورشکستی رامتحمل شده که دیگرامکان ندارد،هیچ چینی بندزنی آنرامتصل کندویکی ازآسانترین راههای رفتن به آسیا رانیز ازدست داده است.اما بدنبال یافتن علتهای شکست وحل مشکلات ورفع کاستی های تیم هستند.
ازعملکردها انتقادمیکنندوراه حل ارائه میدهند،امابهیچوجه خواهان شکستن پایه های تیم بخاطراین شکست نیستند!
درجام حذفی شکست خوردیم واگر راه درستی رانرویم مسلما درلیگ هم شکست خواهیم خورد.

****

رمضانی
مهمان
رمضانی

با سلام..دوستان هممون ناراحتیم از حذف تیم از بازیهای حذفی.ولی خواهشا کمی بیشتر صبرکنید تیم تیم خوبیه بهتر هم میشه.ازقدیم گفتند “گرصبرکنی زغوره حلواسازی”.بیایید به تیم کمک کنیم وجلوی حاشیه سازان و بدخواهان تراختور را بگیریم.مطمئنا آینده ارآن ماست.

تراختور♥
مهمان
تراختور♥

مربیان بیکار ایرانی و بومی! هم فکر حضو در تراختور از سرشون بیرون کنند
اولا مربی داخلی به هیچ وجه به درد تراختور نمیخوره بالاسر بازیکنان بزرگ باید مربی بزرگ باشه
مربی خارجی هم بیاد تا شناخت پیدا کنه لیگ تمام شده. روند حرکت تیم خوبه و بهتر هم خواهد شد
تنها حمایت و دوری از حاشیه و انتقادات سازنده
اون کسایی هم که از قدرتمند شدن تراختور ترسیدن رو اوردن به چرت و پرت گفتن ایجاد حواشی پوچ باید بدونند ما پشت تراختور کبیر هستیم و به قدرت و توانمندهایش آگاهیم و میدانیم تراختور هر روز داره بهتر از دیروز میشه و ترس شما هر روز بیشتر خواهد شد

تراختور♥
مهمان
تراختور♥

مگه بچه بازی هست چه اخراجی؟ توشاک هم اشتباهاتی داشته از جمله استفاده از سیستم سه دفاع در اوایل لیگ که باید قبل از بازی با اسدقلال متوجه میشد ولی به هر حال بعد از بازی با اسدقلال متوجه شد و تغییر داد باعث نتیجه گیری تیم شد.
در این بازی هم اشتباهاتی صورت گرفت ولی به هر حال فوتبال همینه. الان دیگه همه تمرکز تیم باید رو بازیهای لیگ باشه و با قدرت بریم برای قهرمانی در لیگ
همه چیز تیم خوبه فقط کادر فنی کمی با تعمل بیشتر باید تصمیم بگیر در مواقع حساس و همچنین ترمیم نقاط ضعفمون که تراختور و در ان صورت دست نیافتی میکنه.
ضمن اینکه آنالیز تیم های حریف برعهده تقوی و پیروانی است درستش هم همینه چون توشاک شناختی از تیمهای حریف و بازیکنانشون نداره دستیارن توشاک باید در این مورد دقتشان را بیشتر کنند. جدا از نتیجه بازی که با تعویض سوگیتا روند بازی عوض شد واقعا حیف بود سوگیتا تعویض بشه بازیکنی که خوبه چرا باید تعویض بشه؟وقتی تیم به بازی مسلطه دیگه کنترل بازی چه صیغه ای هست؟ اینجاست که نقش دستیاران تعیین کننده است

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

باخت در این بازی یه اتفاق بود البته باخت هم نبود مساوی بود در ضربات پنالتی باختیم.
جام حذفی از این اتفاقات زیاد داره. چند اشتباه رخ داد که باعث شد تیم ببازه و از قبل هم هشدار دادیم ولی گوشی بدهکار نبود. گفتیم که شرایطی برنامه ریزی کردن تا با سخت شدن کار تیم حذف بشه
من واقعا دیروز تا دقیقه ۷۰ از بازی تیم کیف کردم. واقعا تراختور یکی از مدعی های اصلی قهرمانی است. در یکی دو پست هم تقویت بشیم تراختور واقعا بی رقیب خواهد بود.
یکی از اشتباهات هم برمیگرده به نبودن حاج صفی همراه تیم . نیمه دو میتونست جای شربتی و بگیره. خلاصه که بازی تمام شد ولی چیزی که مشخصه تیم نه مشکل کادر فنی داره نه بازیکن نه دستیار آقای تقوی هم از انالیزور ها و مربیان بادانش هستند. تراختور هر روز بهتر از دیروز خواهد شد
مخصوصا با جذب بازیکن در پست هافبک دفاعی همچنین دفاع وسط البته سلیمی و جذب کردیم و باید عملکردش و در دفاع وسط ببینیم.
تهان ضعف که مشهود هست ضعف مدیریت هست اسدی با این طرز مدیریت به درد تراختور نمیخوره تراختور مدیری قوی و همیشه در صحنه میخواد که پیگیر حتی کوچکترین حقوق و منافع تیم باشه

azar
مهمان
azar

واقعا مسخرست کار به جایی کشیده که به توشاک(ملی ولز و رئال) هم گیر میدیم،به این میگن خودزنی..،اونیکی ها هم با برانکو(ملی ایران) و شفر(ملی کامرون) یا فعله نویی امدن نصیحت بدن واسه ما درحالیکه هیچی نیستند مسخرست.

احد
مهمان
احد

اره بابا اونا کرخیدن به خاطر جوسازی میکنن

سعید
مهمان
سعید

با سلام دوستان عزیز،حرف زیاده بنده هم به نوبه خودم از باخت دیشب خیلی ناراحتم،ما بازی را برده بودیم توشاک لزومی نداشت سوگیتا را که خیلی خوب بازی میکرد تعویض کنه ولی خوب جاش اشکان را فرستاد داخل زمین که تجربه بین المللی داره.بگذریم که باید کس دیگری را باید تعویض میکرد نه سوگیتا رو.در مورد دفاع هم چه عرض کنم هماهنگ شدند ولی باز هم ضعف دیده میشه من با دید مثبت نگاه میکنم فکر نکنم کسی شرف خود و خانوادشو بفروشه که اگر اینکار را بکنه ناموس خودشو فروخته!!!عوامل باشگاه از مدیر عامل گرفته تا کمک مربی ها مقصر هستند چرا که باید جلوتر پیشنهاد و نامه میزدند که بازی به تعویق بیفته و خود سرمربی نفت گفت بو خوشحال میشدم بازی به تعویق میفتاد.کمک ها هم که باید کمک حال تیم باشند ظاهرا خوابن اقای پیروانی با ان تجربه و دانش و اقای محمودی و غیره و ذالک چکارند باید بکن فلان بازیکن حریف خوبه و ضعف های تیمهای مقابل را شناسایی کنن نه اینکه صم و بکم بشینن.در اخر عزیزان هوادار تیم محبوبمان تراختور تیممان تیم خوبیه ولی ضعفها باید با نفرات جایگزین ترمیم بشه.انتقاد باید سازنده باشه.نزدیک سی و سه من با بازیهای تراختور تو گرما و سرما بودم از باختش گریه کردم تا دلتون بخواد.به امید روزهای خوب که شروع شده و قهرمانی تراختور کبیرمان.بااحترام سعید

علی
مهمان
علی

لطفا برای تیم حاشیه درست نکنید . دردانه های پایتخت الان بیش از اینکه از باخت تراکتور شاد بشن از این خوشحالند که ما افتادیم به جون تیم داریم براش حاشیه درست میکنیم . لطفا یه کم سیاست داشته باشیم .

اکبر
مهمان
اکبر

با یه باخت دنیا به آخر نمیرسه. پشت تراختور باشیم تا آخر لیگ

ایوب
مهمان
ایوب

تیم خوبی داریم.
ولی دستیاران توشاک هیچند

Valipour
مهمان
Valipour

اتفاق خاصی نیفتاده. جام اصلی تو لیگ برتره
هواداران تیمهای دیگه با ورود به سایت تراکتور نظرات مخرب میدن و میخان حاشیه بسازن…
ما تراکتوریم و هیچگاه با یه اشتباه تیم و قدرت اون رو فراموش نمیکنیم. تراکتور دیشب خوب بازی کرد اما …
مهم نیست لیگ برترو بچسبیم بهتره. ضمنن کسی رو هم به خیانت متهم نمیکنیم

سهند
مهمان
سهند

بدون کارشناسی رفتن بازیکن گرفتن؛ به سرمربی تازه دادن؛ بازیکن و سرمربی تخصیر ندارن. اشتباه باشگاه از دست دادن بیخودی(ایرانپوریان-نادری-کیانی)دفاع راست؛چپ و هافبک دفاعی تراکتور. باشگاه به توشاگ گفت: ظاهر و باطن همینه با اینها ادامه بده! نتیجش میشه همین که میبینید! هواداران متوجه هستند دفاع تیم مشکل داره؛ تیم هافبک دفاعی نداره؛ بالهای تراکتور هنگه! ولی مسئولانی که تیم در اختیارشونه هر روز با تیم تمرین میکنن متوجه نیستند! باشگاه تراکتور یک رشته ورزشی داره (فوتبال) است. والیبال و بستگبال؛فوتسال و غیره ندارد که مدیر عامل سرش شلوع باشد؛ پس چرا بعد از قرعه کشی جام حذفی اعتراض نکردن چند روز دیر تر بازی کنن به خاطر ملی پوشان… مدیر عامل غیربومی؛ پروازی هیچ درک فوتبالی نداشته باشه همین میشه. آقای مهاجری باید جوابگو باشه عبداالله زاده کیست؟ برای چه آمده؟ وگرنه عبداالله زاده برای دفاع خودش میگه:اومدن سراع من به من چه فوتبالم اینجوریه!!!

amaneh
مهمان
amaneh

یکی میتونه توضیح بده که شجاعی چرا اخراج شد و آیا قرمز مستقیم گرفت؟

علی تیراختورچی
مهمان
علی تیراختورچی

نه مستقیم نبود کارت داشت بازیکن حریف زد بعد با داور جر وبحث کرد کارت دوم گرفت نوشته های وبلاگ با عنوان چه کسی عامل واقعی باخت دیروز تراکتور بود؟ در تراختور لینک رو بخون
درباره همین دریبل های شجاعی نوشته میگه دریبلش نگیره بازیکن رو میزنه کارت میگیره شجاعی خیلی تک روی میکنه و بازی نمایشی میخواد بازی کنه

مهدی تیراختوری تهران
مهمان
مهدی تیراختوری تهران

یاشاسین تراختور .یاشاسین آذربایجان .یاشاسین زنوزی .یاشاسین توشاک .یاشاسین هوادار فهیم و با فکر و صبور تیراختور

امیرمهدی
مهمان
امیرمهدی

امیرحسین پیروانی پرستیژ لازمو نداره وهیچ کمکی ب تراکتور وتوشاک نمیکنه اقای اسدی اصن پیگیری نکرد که بازی تراکتور بخاطرر ملی پوشا عقب بیفته متاسفانه هنوز مث سابق مشکلاتی داریم.توشاک تا بخاد لیگ ایرانو بشناسه فصل تموم میشه.

مهدی تبریزلی
مهمان
مهدی تبریزلی

خیلیا تلاش میکنن حاشیه درس کنن یکاری کنن که تراکتور استیل اذین بشه, بیاین با اتحادمون نزاریم

مهدی تبریزلی
مهمان
مهدی تبریزلی

کاربرد اسدی مدیرعامل تراکتور دقیقا چی هست؟؟
باید زنوزی خودش همه چی رو پیگیری کنه؟؟باید زنوزی شخصا بره سازمان لیگ؟؟
دوس ندارم اطراف تیمم حاشیه باشه,خودمم حاشیه سازی نمیکنم ولی کاش مسولای باشگاه کمی فعالتر باشن.
درسته حذف شدیم ولی خداییش تیممون امسال تیم شده و ساختار خوبی پیداکرده.این بازی تجربه شد,انشا… تولیگ قوی تر ظاهرمیشیم