آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹

باختی به ژرفای حماقت توشاک

توشاک دوباره به اشتباه بودن استفاده از مسعود و اشکان معترف است و همچنان اشتباه می کند و اعتراف می کند. این اشتباهات، تکرار مکررات است، مثل اعترافش. پس این وسط شاید هواداران تراکتور را دست انداخته است.

درست زمانی که سوگیتا سمت چپ تراکتور را برای نفت یک جهنم واقعی ساخته، درست زمانی که روی گل ها تأثیر گذار است، تعویض می شود. با سری پایین و بدون کوچکترین اعتراض.

و این وسط دژاگه ای وارد زمین می شود که جز کل کل با اکبر ایمانی و از قضا باخت غالب دوئل ها به این شماره ۶ واقعی، کار مثبت دیگری انجام نمی دهد. البته جز  کشیدن خط و نشان هایی به یکی آن وسطها. که اگر توشاک باشد، یک هراس بزرگ در دل هواداران تراکتور ایجاد می کند.

این باتجربه ها که ناسلامتی برای کنترل بازی آمده بودند پتکی برداشتند و بر سر تیم فرود آوردند. البته یادمان نمی رود که این پتک در دستان توشاک بود.

چرا توشاک در دقیقه ۴۶ و ۷۰ فکر می کند همه چیز تمام شده است؟ چرا ۴۰ دقیقه تمام، پهلوان را در جناحی به بازی می گیرد که هیچ کار مثبتی انجام نمی دهد. و چرا به عبدالله زاده ای پنالتی می دهد که دوباره یک گل به خودی و یا بهتر،  یک پاس به ناخودی دهد؟

بماند که تراکتوری ها از رفتارهای دوگانه سازمان لیگ به ستوه آمده اند. اینکه چرا استقلال می تواند بازی خود را لغو کند اما تراکتور نمی خواهد و یا توان آن را ندارد؟

خواهش می کنیم کمی فوتبال یاد بگیرید تا وقتی یک هوادار ۱۰ روز قبل، هشدار از حذف در اولین بازی می دهد، به خود آیید تا بدانید با آن همه دب دبه و کب کبه، هنوز به اندازه یک هوادار خود نیز از تیم خود شناخت ندارید.

طاهر صاحبی

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
مهرداد
مهمان
مهرداد

بهتر نیست خفه شی و بشینی سر جات ؟ خیلی از فوتبال سرت میشه ؟ هر مربی چه خارجی چه داخلی بعد از زدن ۳ گل طبیعی هست که بخواد نتیجه رو حفظ کنه ولی وقتی بازیکن تعویضی که برای همین کار وارد زمین شده نتونه ایفای نقش کنه دیگه از مربی کاری ساخته نیست حال هر کی می خواد باشه . پس بهتره کمی توی نحوه انتقادتون تجدید نظر کنین چون ممکنه یکی دیگه پیدا بشه و بهتون بگه که حماقت کار شماست که عجولانه قضاوت می کنین .

جواد چاراویماقی
مهمان
جواد چاراویماقی

یه تیم بزرگ اگه میخواد نتیجه بگیره نباید هیچ حریفی رو دست کم بگیره .نباید وابسته به بازیکن باشه که با بودن نبودنش تو نتیجه گیریش تاثیر بزاره .هوادار اون تیم هم نباید زود قضاوت کنن و به بازیکنی انگ خیانت یا هرچیزی بدن .باید جوری باهاش برخورد کنن که بازیکن دقت بازیشو ببره بالا و بعدا بخاطر رفتار مناسب هوادارا احساس شرمندگی کنه و بخواد با جانو دل برای تیم و هوادارا بجنگه

جواد
مهمان
جواد

انقدر احساسی نباشید با یک برد و یک باخت از این رو به اون رو نشید و فقط حمایت کنید .امشب تیم الاتحاد با بازیکنای میلیاردی و رامون دیاز معروف سه بر صفر تو خونه خودش باخت و تو دو هفته دو باخت اورده .تو فوتبال برد و باخت هست پس حمایت کنید از تیراختور که نماد وسنبلتونه تا نتیجه بگیره

بهروزسنگبرانی
مهمان
بهروزسنگبرانی

تعویض سوگیتا ضربه ای مهلک بر پیکر تیم بود وقتی میتونی به حریفی که گیج شده بود دوسه تا گل دیگه بزنی حفظ نتیجه دیگه چه صیغه ای هست. راست میگن آدم پیر محتاط میشه مثل جان توشاک

اسد
مهمان
اسد

هرکه حرف حق بزنه فحش میشنوه…میدونید ازکی؟ ازطرفدارای همونائی که نونشون بناحق ازجیب زنوزی درمیاد! م و خ بازیکنائی رو گرفتن که براشون کارکنن وموجب اخراج توشاک بشن! حالا به آرزوشون رسیدن. عبدلی توپو بآرامی تحویل دروازه بان تیم شهرش میده و…..!!!
وحالا هم طرفدارای خ و م درسایتهامینویسن که خ بیاد!….پروسه خ کامل میشه!

م برا خودش درماشین جابازکرد،مونده خ!

استقلالی سه آتیشه
مهمان
استقلالی سه آتیشه

هوادار خیلی احساسی ، متاسفانه هوادار چرتپولیس و استفراغ دارن بازیتون میدن.
این تیم سطحش از لیگ ایران بالاتره البته به جز دفاع فعلی با رفتن و اومدن کسی هم اوضاع از این بهتر نمیشه بلکه بدتر هم میشه فقط با حمایت هست که به چیزی که می خوایم میرسیم.بازی هم دست تراختور بود اما اشتباهات مرگبار خط دفاع و نمایش دور از انتظار اشکان که خیلی هم دوسش داریم باعث نتیجه ۳-۳ شد فقط اون ۱۵ دقیقه بد بودیم اونم تقصیر اشتباهات دفاع بود که حتی واسه ضربه سر بلند نمیشدن. ضعف خط دفاع از اول لیگ هست پس نیاز به ترمیم اساسی هست. تو وقت اضافه هم تا وقتی شجاعی بود خیلی برتر بودیم و مطمئناً تا دقیقه ۱۲۰ می بردیمشون وقتی هم که عجیبترین تصمیم داوری اتفاق افتاد مجبور بودیم بازی رو به پنالتی بکشونیم.این بازی تموم شد اوتوروب اونی بینی مقصر المانان شامپیون اولمییجاخ. ماراتون حله ادمه سی وار اومدسوز اولساخ اوتوزموشوخ. تفرقه بین ما خواست دشمنان هست اگه متحد باشیم مطمئناُ توان اینو داریم تیم های لیگ رو له کنیم. به اراجیف چرتپولیسی و استفراغی هم توجه نکنین. تو زمینش ۳ تا خورد ده تا هم نخورد اونیکی هم با پول هنگفت بیت المال تا حالا هیچی نشده فقط دلشون خوشه با زور فدراسیون داوری چندتا کاپ گرفتن قشقایی هم داغش هنو تازسس. زنوزی داره تیمی بالاتر از حد لیگ میبنده که تو ایران سابقه یه همچین تیمی وجود نداره. همه چی هم یواش یواش. مطمئناً ضعف ها هم پوشش داده میشن دفاع چپ و مدافع وسط که داریم و با اومدن یه هافبک دفاعی خارجی و یه دفاع راست مطمئن مشکل دفاعی تیم حل میشه. وقتی سوگیتا و اسماعیلی فر بیرون کشیده میشه دفاع تیمی باید مطمئن عمل کنه که موقعیت به حریف ندن اما ضعف خط دفاع دفاع تیمی رو هم پاشوند.
اگه قهرمان نشدیم که میشیم میریم آتا تونی رو میاریم 🙂 با اتحاد و جنگیدن تا لحظه آخر این فصل با توشاک مال ماست مطمئن باشید.
کار و وظیفه ما فقط حمایت هست درست مثل زمان تونی.
پس عیبی یوخ
فقط نمیدونم این مدیرعامل کارش چیه کجاس چه می کنه. اشتباه تیم فقط مدیرعاملش هست به نظر من توانمندتر از اسدی مدیر بومی هم داریم. حتی مصاحبه هم نمیکنه. مال یه تیم داره جو روانی ایجاد میکنه تا داوری رو تحت تاثیر قرار بده مال ما هم حق خودمون رو نمیتونه بگیره.

سعید
مهمان
سعید

یکی از جامها را که سریعترین و راحترین راه برای قهرمانی بود را به سادگی از دست دادیم فقط مانده لیگ برتر که مشکل ترین راه برای قهرمانیه اشتباهات توشاک در تعویض و در انتخاب پنالتی زن عامل اصلی باخت بود

رمان من
مهمان

اونایی که واقعا عاشق تراختور هستن لطفا با نظراتشون تیم رو تخریب نکنن
اون بازی هر چی بود تموم شد رفت به فکر آینده باشیم
یاشاسین تراختور

س-ا
مهمان
س-ا

بعدازآنکه بختیاررحمانی باخیانت آشکارش موجب شکست تراختوردرمقابل استقلال وحذف تیم تراختور شد،بختیاردراینستاگرامش نوشت: فدای سرم …!!!!

حالا هم درشکست مفتضحانه وحذف تراختور درهمین بازی اول خیلی ها مثل بختیاررحمانی خائن باید بنویسندکه :فدای سرم !! اما چون مصلحت نیست نمینویسند،بنابراین ما ازطرف ایشان حرف دل آنهارامینویسیم :
-اسدی مدیرعامل تهران نشین وبی خبرازتیم ونماینده تام الاختیار سرخابی هاوزردکها درباشگاه تراختور!
-علی عبدالله زاده.
-کاپیتان اول تیم ملی.که یادآورخاطره اشتباه کاپیتان سابق تیم ملی -تیموریان-واخراجش دربازی جمعه سیاه شد.
-کاپیتان دوم تیم ملی که گویا از اسپری خوشبوکننده استیل آذین هم موقع تعویض دررختکن استفاده کرده.
-پیروانی ،جانشین نماینده سرخابی هادرتراختورومتقاضی جانشینی توشاک،بعدازاخراج توشاک.
توضیح:
البته خیلی هاهم بودندکه موثردرشکست بودند،اماازکرده خودپشیمانند! خودهواداران ارمقصران اصلی شکست تراختورند،اما قبول ندارند!مرحبا به توشاک که هیچ آشنائی به فوتبال ایران وخیانتهایی که درآن هست،ندارد واشتباه پشت اشتباه میکند،امااعتراف میکندکه اشتباه کرده که امیدوارمیشویم !اماهواداران تراختورقبول ندارندکه درشکست تراختوربزرگترین مقصرند؟زمانیکه گفتیم مدیرعامل باید بومی ویاساکن تبریزباشدوخانواده اش هم ساکن تبریزباشد،همین مقصرین بزرگ فحاشی کردندوازامثال الیاسی واسدی سرخابی،دبیرکل فدراسیون اصفهان-تهران دفاع کردند!
اگرهواداران هم به اشتباه خودپی نبرند دیری نمیگذردکه استیل آذین دوم راشاهدمیشویم که دژاگه استارت آنرا زد….

ایدین
مهمان
ایدین

جالبه بعد گل نکردن پنالتی توسط عبدالله زاده تماشاگرا تشویقشم کردن

آرازخان
مهمان
آرازخان

اؤزوزي سريميين
تيم تزه اُزون تاپير ، بير دنه حذفي جاميندا عجيب اويوندا حذف اولماغا گؤره مربي دييشمزلر
توشاك گئتسه مهاجري يا فيروز كريمي گلجاخ دا!!

رضا
مهمان
رضا

نویسنده در یک کلام: … نخور

masoud
مهمان
masoud

تا حالا هرچی گل زدیم روی تاثیر مسعود و اشکان بوده شما خائنین از اب گل الود ماهی میگیرین. واسه هرتیمی دو تا باتجربه مثل اشکان و مسعود لازمه. این بازی هم خسته بودن ولی مسعود قبل اخراجش عالی بود

سعید
مهمان
سعید

این اقای ابادانی عبدالله زاده که پنالتی رو پس داد به دروازه بان تا تیم شهرش رو برنده کنه نباید اخراج بشه بلکه ۵۰در صد قراردادش جریمه بشه وبه سکو بره فوتبالش نابود بشه تا درسی باشه برای دیگران

صالح محبی
مهمان
صالح محبی

آقای مهندس زنوزی به عنوان یک هوادار از شما بزرگ مرد آذربایجان (آتا) عاجزانه سوال دارم اینکه چرا با خرید بازیکنانی مثل اهل شاخه ، عبدالله زاده دفاع یه تیم و میبندی و راهی میدان میکنی عبدالله زاده که درحد و اندازه تراکتور نیست که هیچ خیانت هم میکنه اصلا شک نکن آتا خان با شناختی که از شما داریم میتونی این ضعف های مرگبار و جان ببخشی ما با آذربایجان زنده ایم و آذربایجان با بزرگترین هویت خودشان یعنی تراختور

مشکین شهری با تعصب
مهمان
مشکین شهری با تعصب

با سلام به نظرم ابتدا باید از کادر فنی ایراد گرفت یعنی از سرمربی بگیر تا مربی باید اخراج شوند بعد بازیکنانی مثل عبدالله زاده و طیبی که خوزستانی هسند و تعصب ندارن و همچنین مهدیزاده خداییش اینا در حد ذرت کاران مغانم نیستند

علي
مهمان
علي

فوتبال تماما درس است سعي كنيم درس بگيريم و تيم راب ه حاشيه نبريم. بازي تيم تا دقيقه ۶۸ عالي بود. مربي هم اعتراف كرد اشتباه كرده ، تراكتور آينده خوبي دارد

علی
مهمان
علی

دژاگه بازیکن خیلی خوبیه بخاطر چند دیقه بد بودن قضاوتش نکنید بازی های قبلی خیلی عالی بود کلا سطحش از همه بازیکنان لیگ بالاتره.

فرید
مهمان
فرید

آقا بیخیال لطفا. خود اقای زنوزی هم میدونستن دفاع مشکل داره که حاج صفی رو با اون دفاع وسط(اسمش یادم نیست) و در آینده رامین رضائیان رو اوردن توی تیم.درست میشه.
اینجوری هم ساده نگاه نکنید توشاک چرا اینو اورد اون کشید بیرون و …. ما ها سالهاست بازی مسعود و اشکان و …. دیدیم و میشناسیم توشاک شناختش کافی نیست.
فقط در مورد تعویض سوگیتا هیچی به ذهنم نمیرسه
ولی امید دارم همه چی درست میشه اصلا باید درست بشه این تیم تیم ماست و امسال سال ماست
یاشسین اذربایجان یاشاسین تراختور

ناشناس
مهمان
ناشناس

بله باید بازیکن بی تعصبی مثل عبداله زاده از تیم اخراج گردد تا اخراج نشدنش از پای ننشینید

تی تی متعصب
مهمان
تی تی متعصب

پشت سر هم اشتباه یا خیانت علی عبدالله زاده خوزستانی چرا باید مقابل تیم شهرش پنالتی بزنه توپ قل داد وسط دروازه دروازه بان راحت گرفت توشاک که قربونش برم هر بازی تعویضاش شاهکاره اخرش میاد میگه اشتباه کردم بازی با استقلال هم گفت اشتباه کردم دزاگه و شجاعی را بازی دادم اقا من از همون اول گفتم بازیکن جوان باید گرفت نه ۳۳ ۳۴ ساله اینا فوتبالشون تمام شده وگرنه اروپا ول نمیکردن بیان اقا تورو خدا ۲ تا دفاع خوب بگیرین اهل شاخه و عبدالله زاده چقدر به تیم ضربه زدن همین عبدالله زاده گل اول بازی استقلال رو تقدیم استقلال کرد گل به خودمون زد بابا خسته شدیم انقدر حرص خوردیم

مجتبی
مهمان
مجتبی

در تایید و تکمیل حرف شما:
اولا پسر هشت ساله من که همراه من بازی را داشت تماشا می کرد تونست پیش بینی کنه که عبدالله زاده آبادانی که سطح فوتبالش هم بسیار پایین تر از جایگاهی است که اکنون در تیراختور داره ممکنه خیانت بکنه! مسئله ای که توشاک و دستیاران ایرانی او تشخیص ندادند! ثانیا ای کاش ماجراهایی مانند داستان امید عالیشاه و نیز عبدالله زاده تجربه ای برای آقای زنوزی بشه تا از اصرار بر جذب رامین رضائیان بردارد. در آن پست به بازیکنان با انگیزه و جوان مثل امیر نصر آزادانی، علی اسماعیلی و صد البته یوسف سیدی نگاه کنید مگر هنر یک مربی بزرگ کشف و یا ساختن ستاره ها نیست؟

محمد
مهمان

آب از بالا گل الوده
پاس عبدالله زاده به دروازه بان خیانتی که هیچ انسانی چنین خیانتی تو روز روشن نمی کند
توشاک هر چقدر مربی بزرگی باشد امروز مغزش درست کار نمی کند چون فراموش می کند فوتبال ۹۰دقیقه هست
اشکان و مسعود تمام شده اند واقعیت تلخی که مسئولین تراکتور ندانستن
مشاوران زنوزی از اول زنوزی را اشتباه هدایت کردند
تمام بازیکنانی که به تراکتور آورده در حد تراکتور نبودن این کار به نظر من سودی سرشار برای مشاوران داشته
زنوزی داره پولهاشو مفت خرج میکند ما هم اعصابمون خراب می شود
عظمی به وجود امده تراکتور موفق نشود
امیدوارم زنوزی به خود بیاید به اتفاقاتی که برای تراکتور می افتد واقف شود شاید چاره ای بی اندیشد
تراکتور یه تیم فوتبال نیست هویت آذربایجان هست

جانم تیراختور
مهمان
جانم تیراختور

سلام عزیزان من اونهایی که عاشق تیراختورن بخونن.
بازی برد هم داره باخت هم داره خواهش ایلیرم تیم را به حاشیه نکشید یادمان نرفته ماهم عیبی یوخی داریم .مالک تیم برنامهاش سه ساله است
زود قظاوت نکنیم.خیلی ها اینجا طرفدارتیمهایی هستن از عربها ۴گل خوردن ۳گل خوردن.
بیاد بیاورید دوبازی قبل چه تکنیکی بازی کردن
من از میاندواب سلام مخصوصی دارم به مهندس تیراختور عاشق تیراختورکه شب روزش فقط به تراختور فک میکنه این همه هزینه کرده کی جراعت داشت بیاد تیمو از دست یه عده ای بگیره
خواهش میکنم تیم را حاشیه نکشیم من قول شرف میدم این تیم حرف اولین میزنه .قبول دارم یه عده ای خوب بازی نکردن
هوای اونجا ناسازگارهم بود قبول کنیم
باختیم اشتباهاتمون برطرف میکنیم ولی بیاییم بخاطر باخت اجازه دهیم هر کسی بیاد به تیم حاشیه درست کنه اونوقت .زنوزی ما دلش ناراحت میشه فدای یه تار موی امسال زنوزی ازربایجان. ناموسن بیخیال بشین .یاشاسین زنوزی .یاشاسین تیراختور.یاشاسین ازربایجان

امیر خوی دان
مهمان
امیر خوی دان

دقت کردین هر موقع جلو میفتیم اشکان و مسعود بازی رو شل میگیرن و دست به بازی نمایشی میزنن جلوی ماشین هم کم مونده بود مساوی کنیم…

رضا
مهمان
رضا

قصه ای تکراری بودفقط به جای لک عبدالله زاده وبه جای فغانی بیژن حیدری نقش اول بودند

ایلیا
مهمان
ایلیا

اینکه ادم عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود درست
اینکه اشکان و مسعود خسته به کارمان نیامدند درست
اینکه سوگیتای زهردار و اماده رو تعویض کردن بزگترین خطای توشاک بوده هم درست
اساسی ترین مشکل تراکتور خط دفاعیه تیم هست جایی که امروز تو عمق دفاع مبتدیانه ترین اشتباهات فوتبالی رو شاهد بودیم عبداله زاده با پاسی که در پنالتی دوم تراکتور به دروازبان تیم فصل گذشته اش و دفاع هندبالی مهدی زاده و چندین خطای هندی که امروز تو بازی شاهدش بودیم
اقای دروازبان هم به جای اینکه خلق موقعیت کنه با پا بازی کدن هاشو به رخ می کشید تا برای ویدیو هایی که می خواد تو اینستاش بذاره صحنه کم نیاره تا مبادا از اخباری عقب بیافته
اقای زنوزی امروز زنگ خطربه صدا دراومد
اگه با اوردن چند مدافع کار کشته تیم رو تقویت نکنید در ادامه راه نمی تونید با رقبای قدرتمند رقابت کنید و کم میارید
اون وقت تو پایان بازی ها نمی گن تراکتور ۳ تا کاپیتان تیم ملی رو اورده برنده نقل و انتقالاته تیمی که هی بمب منفجر میکرد تیمی قهرمان میشه که در تکام پست ها بالانس داشته باشه
کاش یکم بجا خرج بکنید و واقعا جاهایی رو که مشکل داریم رو تقویت کنید.
در اخر باید اضافه کنم درگیری لفظی که هنگام تعویض اشکلن و توشاک داشتن پیام خوبی رو به ما منتقل نمی کنه اگه این مشکلات حل نشن و مدیریت نشن اینده خوبی رو تصور نمیکنم امیدوارم
شاید این بهترین موقع برای شکست بود تا به خودمون بیاییم امیدوارم اینطور باشه

تی تی
مهمان
تی تی

دوستان بیاید منطقی باشیم همین نظرات احساسی کار دست تیم میده اقا تقصیرو گردن این واون نندازیم ذوب اهن به پدیده صدر نشین جدول خورد باخت و حذف شد خوبه ما به پدیده نخوردیم اقایونی که میگین قرعه سخت بود اقا تیمی که میخواد قهرمان بشه نباید دنبال شانس و قرعه باشه مثلا امسال ما میخواستیم به فکر اسیا هم باشیم اونجا دیگه قرعه اینارو نمی تونیم بهانه کنیم اسیا همه تیما ۱۱ تا بازیکن بین المللی دارن مشکلات اساسی تیم خط دفاعی عبدالله زاده و اهل شاخه بعد هم صد در صد تصمیمات غلط توشاک مثل تعویض سوگیتاو اوردن دزاگه تو بازی استقلالم همین بود شجاعی ودزاگه به درد یک نیمه بازی میخورن من شنیدم شایع شده توشاک میخواد بر کنار شه اقا اگه قراره توشاک برکنار شه اقای خ بیاد جاش سرمربی شه دیگه باز بازگشت به عقبه در شرایط فعلی بهترین کار اینه توشاک بمونه خاعنین اخراج شن وچند دفاع خوب بگیریم وگرنه باور کنین وضع بدتر از این میشه

محمد
مهمان
محمد

آقای زنوزی عزیز یه فکر اساسی به خط دفامون بکنید عبدالله زاده روهم بررسی کنین اگه عمدی تو کارش بود که بود از همین فردا سر تمرین نیاد خواهشا ردیف کنید اخباری هم بیارین تو اینده فروزان تنها باشه ازاین قسمت هم ضربه خواهیم خورد

تیراختورچی اردبیلی
مهمان
تیراختورچی اردبیلی

وجدانن توشاک وعبدالله زاده باید اخراج بشن عبدالله زاده که به شهرش خوش خدمتی شو کرد و توشاک هم که با تعویض سوگیتا تیم را پاشید تو بازی تراکتور استقلال هم توشاک گفت اشتباه کردم دزاگه وشجاعی را اوردم تو زمین تکرار تکرار حذفی از دست دادیم خیلی کار سخت شد بابا لیگ ایران سخته قهرمانی اون لنگ و چستقلال وزردک هر سال مدعی ان با روح وروان هوادار بازی نکنین دوتا دفاع خوب بگیرین داوری وجدانن زیاد بد نبود یک پنالتی برا ما هم گرفت پنالتی اونام درست بود انصافا ولی ما به خودمون باختیم عبدالله زاده وتوشاک

صمد
مهمان
صمد

سوگیتا بهترین بود تعویض ان برابر با باخت بود

صمدبرزگر
مهمان
صمدبرزگر

خیانت
ارام تر وسط دروازه!!!
بچه بهتر از این میزد
عبدالله زاده در حد تراکتور نیست هوداران چقدر زجر بکشن اخه چقدر استرس تا بازی تمام بشه.

میلاد تی تی
مهمان
میلاد تی تی

چرا تیم بازی برده رو به این راحتی باید ببازه؟
اشکان خیلی دست کم گرفته فوتبال ایارن و یکی از دلایل این نتیجه بازی ضعیف اشکان بود
واقعا دلیل تعویض سوگیتا چی بود؟ حاج صفی و چرا همراه تیم نبردن؟ شربتی در حد تراختور نیست
یه جام هم دورهمی پرید از بی لیاقتی مدیریت باشگاه شروع شد تا کشید به مسائل فنی و اشتباه کادر فنی و بازی ضعیف چند بازیکن بخصوص مهدی زاده و شربتی و دزاگه و عبدالله زاده

محمد
مهمان
محمد

اشکان و مسعود دیگه بدناشون نمیشه توتیم ملی باشن باید بعد جام ملتها تنها به تراکتور فکرکنن

بابک بیک
مهمان
بابک بیک

اگر در پنالتی زدن علی عبدالله زاده مدافع آبادانی به تیم صنعت نفت آبادان فقط یک ذره دقت کنیم متوجه میشویم به عمد توپ را آرام به دروازه بان تقدیم میکند.

لطفا انتشار دهید تا اخراج شود.

آراز
مهمان
آراز

علی عبداله زاده خیانت کرد، سزاش به نظر شما چیه؟

vahid
مهمان
vahid

خوب همنطور که پیش بینی میشد تیم باخت
حالا نوبت اخراج اسدی و آوردن یک مدیرعامل کاردان و کاربلد است
مهدی زاده رو هم از تیم بندازن بیرون که دفاع در حد لیگ سه هم نیست

بابک
مهمان
بابک

دوستان عزیز
اگر در پنالتی زدن علی عبدالله زاده مدافع آبادانی به تیم صنعت نفت آبادان فقط یک ذره دقت کنیم متوجه میشویم که این خائن نمک نشناس به عمد توپ را آرام به دروازه بان تقدیم میکند.

لطفا انتشار دهید تا این بی شرف اخراج شود.

ترختورچی
مهمان
ترختورچی

اون پیروانی از تیم باید اخراج بشه.اون و مهاجری احمق این دسته گلهای بدرد نخور رو اوردن افرادی مثل مهدی پور و عبدالله زاده و اهل ساقه و ریشه و شاخه.حالا رفته ماشین رو اباد کنه.اقا یه تیم چند بار باید از یک جا زخم بخوره؟عبدالله زاده مقابل تیم ضعیف و بی برنامه استقلال ما رو بیچاره کرد و اینبار همراه با مهدی پور مقابل یک تیم ضعیف دیگر نسخه تراکتور را پیچیدند.اصلا هرکجا بگی دقیقه ۹۰ بازیکن با دست توپ رو زد میگن جز خیانت و عمد چیز دیگری نبوده.شجاعی هم که مشخص نشد واقعا با داور چه درگیری پیدا کرد که اخراج شد.ازهمه بدتر هم داور کور بود و فقط افتاده بود دنبال کرار تا هرجا پاش لیز بخوره فورا اعلام خطا و پنالتی کنه!اصلا همه چیز بازی یه جورایی مشکوک بود.بخدا بگیم همه چیز دست به دست هم داده بود تا تراکتور نبره بیراه نگفتیم .جز استوک که ظاهرا در جریان نبود که در ایران بازیها بنا به دلایلی سفارشی هستن و نباید گل میزد!!!

مهدی
مهمان
مهدی

خب اگر سفارشیه شما دیگه چرا اینقد حرص میخوری از فوتبال کنار بکشید بقیه بازیشون رو بکنن دیگه شما که میدونید سفارشیه نمیفهمم چرا تیمداری میکنید اذربایجان از لیگ کنار بکشه و فقط تماشاگر باشه تا بقیه که به لیگ اعتماد دارن بازی کنن توهم شما تمامی نداره پس بیخیال بشید دیگه

محمد
مهمان
محمد

بنظر من شجاعی واشکان دیگه نمیکشن هم توتیم ملی باشن هم تراکتور

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

خواهش می کنیم کمی فوتبال یاد بگیرید تا وقتی یک هوادار ۱۰ روز قبل، هشدار از حذف در اولین بازی می دهد، به خود آیید تا بدانید با آن همه دب دبه و کب کبه، هنوز به اندازه یک هوادار خود نیز از تیم خود شناخت ندارید.
یعنی این جمله رو عالی نوشتی

چقدر گفتیم این قرعه و برنامه ریزی برای اینکه تراختور کار سختی داشته باشه و احتمال حذفش بره بالا؟ واقعا چطور مدیرعامل یک باشگاه به این بزرگی نمیتونه اینو بفهمه؟
بحث فنی بازی بکنار. ولی واضح بود این قرعه رو ساختن تا تلاش کنند تراختور حذف بشه

موسی
مهمان
موسی

با توجه به عدم شناخت توشاک از فوتبال ایران ..دستیاران ایرانی باید کمک حال تراکتور باشن و متاسفانه کمک های توشاک فقط نقش تماشاچی را دارن .در ضمن آخرین تراکتوری قدیمی (کاظم محمودی )را هم از تیم کنار گذاشته شده است و بیشه خالی از شیران شده .کسی باید در کنار توشاک قرار بگیره که به تراکتور تعصب داشته باش .

هوادار
مهمان
هوادار

از اول معلوم بود جیره خوارانی هستند که با توطئه و خیانت بازیکنان درپیت جذب شده توسط ر خ و م، توشاک باید برود!!!

علی
مهمان
علی

رفته رفته دست خالی توشاک در حال رو شدن است. بعد از این همه تمرین و مسابقه کیفیت بازی تیم بالا نمی رود که هیچ تیم به متخصص وادان بازی و نتیجه در ربع پایانی بازی ها تبدیل شده است. دستیاران هم اگر چیزی بارشان بود باید به تعویض سوگیتا و گذاشتن عبدالله زاده در جمع پنالتی زن ها اعتراض می کردند.
درد بزرگ این است نه مالک نه مدیر عامل نه سرمربی و نه دستیاران او هنوز نفهمیده اند تراکتور از نظر فدراسیون و داوران و بازیکنان و هواداران دیگر تیم ها در لیگ ایران یک تیم بیگانه و نه هم وطن محسوب می شود. در این حالت هم داور ناداوری می کند که کرد. هم فدراسیون بر انجام بازی اصرار میکند که کرد هم بازیکن غیر آدربایجانی و غیر ترک خیانت می کند که کرد و توپ را به دروازه بان پاس داد.

ایلیا تراکتور
مهمان
ایلیا تراکتور

اینکه ادم عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود درست
اینکه اشکان و مسعود خسته به کارمان نیامدند درست
اینکه سوگیتای زهردار و اماده رو تعویض کردن بزگترین خطای توشاک بوده هم درست
اساسی ترین مشکل تراکتور خط دفاعیه تیم هست جایی که امروز تو عمق دفاع مبتدیانه ترین اشتباهات فوتبالی رو شاهد بودیم عبداله زاده با پاسی که در پنالتی دوم تراکتور به دروازبان تیم فصل گذشته اش و دفاع هندبالی مهدی زاده و چندین خطای هندی که امروز تو بازی شاهدش بودیم
اقای دروازبان هم به جای اینکه خلق موقعیت کنه با پا بازی کدن هاشو به رخ می کشید تا برای ویدیو هایی که می خواد تو اینستاش بذاره صحنه کم نیاره تا مبادا از اخباری عقب بیافته
اقای زنوزی امروز زنگ خطربه صدا دراومد
اگه با اوردن چند مدافع کار کشته تیم رو تقویت نکنید در ادامه راه نمی تونید با رقبای قدرتمند رقابت کنید و کم میارید
اون وقت تو پایان بازی ها نمی گن تراکتور ۳ تا کاپیتان تیم ملی رو اورده برنده نقل و انتقالاته تیمی که هی بمب منفجر میکرد تیمی قهرمان میشه که در تکام پست ها بالانس داشته باشه
کاش یکم بجا خرج بکنید و واقعا جاهایی رو که مشکل داریم رو تقویت کنید.
در اخر باید اضافه کنم درگیری لفظی که هنگام تعویض اشکلن و توشاک داشتن پیام خوبی رو به ما منتقل نمی کنه اگه این مشکلات حل نشن و مدیریت نشن اینده خوبی رو تصور نمیکنم امیدوارم
شاید این بهترین موقع برای شکست بود تا به خودمون بیاییم امیدوارم اینطور باشه

ایلیا تراکتور
مهمان
ایلیا تراکتور

اگر باخت دیروز تراکتور رو فراموش کنیم مساله دیگری که در مورد جام حذفی باید خدمتتون عرض کنم اینه که اصل عدالتی در انجام این بازیها رعایت نمیشه از وقتی بازیها رو تک حذفی کردن این مشکل ایجاد شده تراکتور باید بره در دمای ۴۵ درجه بازی کنه نفت هم عین اب خوردن تیم ما رو ببره این درست نیست بازی های رفت و برگشتی این اجازه رو به تیم ها میده که اشتباهات بازی رفت رو تو برگشت جبران کنن و از حق میزبانی هر دو تا تیم بهره ببرند فدراسیون چند سال پیش به خاطر جام جهانی بازی هارو تک حذفی کرد تیم های لیگ رو به ۱۶ تا تقلیل دادند مگه کشور های دیگه بازی حذفی ندارن چرا نمی تونن طوری برنامه ریزی بکنن که بازیها رفت و برگشتی باشه کاری به باخت تراکتور ندارم برای سالهای بعد و جام های بعد این مشکلی هست که وجود داره

علی
مهمان
علی

من اصلا موندم چرا سوگیتا تعویض شد داشت تیم حریف رو داغون می کرد یا دانیل بهترین بازی رو می کرد در حمله واقعا که دو بازیکن خسته میاره زمین که نای راه رفتن ندارن متاسفم برا مربی در چنین سطحی

مهدی تبریزی
مهمان
مهدی تبریزی

واقعا تعجب میکنم از بعضیا که خدا خدا میکنند تراکتور ببازد.شما و امثال شما هوادار واقعی نیستید نویسنده و بعضی طرفدارا مایه ننگ هستید

رضا
مهمان
رضا

این همه هوادار گفتن بازی عقب بندازین توجیه کردن قانون میگه باید بیشتر از ۳ بازیکن تو تیم ملی باشن یعنی چه قانونه؟؟؟

تی تی متعصب
مهمان
تی تی متعصب

پشت سر هم اشتباه یا خیانت علی عبدالله زاده خوزستانی چرا باید مقابل تیم شهرش پنالتی بزنه توپ قل داد وسط دروازه دروازه بان راحت گرفت توشاک که قربونش برم هر بازی تعویضاش شاهکاره اخرش میاد میگه اشتباه کردم بازی با استقلال هم گفت اشتباه کردم دزاگه و شجاعی را بازی دادم اقا من از همون اول گفتم بازیکن جوان باید گرفت نه ۳۳ ۳۴ ساله اینا فوتبالشون تمام شده وگرنه اروپا ول نمیکردن بیان اقا تورو خدا ۲ تا دفاع خوب بگیرین اهل شاخه و عبدالله زاده چقدر به تیم ضربه زدن همین عبدالله زاده گل اول بازی استقلال رو تقدیم استقلال کرد گل به خودمون زد بابا خسته شدیم انقدر حرص خوردیم

حسین قربانی
مهمان
حسین قربانی

خفه شو باوووووووووووووووووووووووووووووووووووو. تو کی هستی تحلیل بنویسی آخه. حاشیه سازی میکنید فقط

ارسلان
مهمان
ارسلان

این همه مسول و مدیر هم وقتی لیاقت ندارن بازی رو عقب بندازن پس دکور هستن؟؟؟؟