آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹

زنوزی: دلالی در تراکتور بی معنی است

زنوزی: دلالی در تراکتور بی معنی است

مهندس زنوزی در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه تراکتورگفت: از روزی که ما باشگاه پرافتخار تراکتور را تحویل گرفته ایم با دلالی و رفتارهای سوء برخورد شده است و تیم مدیریتی جدید نیز در راستای این هدف انتخاب و فعالیت می کنند.

وی افزود: تمامی دغدغه من تشکیل تیم پرقدرت و بی حاشیه است تا تیمی در خور نام بزرگ تراکتور و شان بالای هواداران راهی لیگ نوزدهم کنیم و به حول قوه الهی نتایج غرورآفرینی را رقم بزنیم و به این خاطر خواسته هواداران را لبیک گفته و آقای مصطفی دنیزلی سرمربی نامدار ترکیه ای را آوردیم.

وی ادامه داد: تراکتور یک باشگاه حرفه ای است که رفته رفته به پختگی کامل و مورد دلخواه هواداران می رسد و انتخاب یک مربی نامدار در کلاس جهانی نویدبخش این موضوع است.

زنوزی مطلق با قدردانی از حساسیت هواداران، گفت: کلیه تصمیماتی که توسط مدیرعامل باشگاه گرفته می شود در راستای نظم بخشی و مقابله با برخی سوء استفاده گری های احتمالی است.

ممکن نیست اجازه دهم کسی از جیب من برای دلالان کیسه بدوزد.

وی افزود: بحث دلالی در تراکتور بخش خصوصی اصلا بی معنی است؛ شایعات جهت دار را عده ای برای ایجاد حاشیه پردازش می کنند و حتی با تبلیغ هواپیمایی آتا و کولاک شرق در کانال تلگرامی خود به نام @TiracturClub سعی در نزدیک نشان دادن خودشان به اینجانب را دارند که بنده به شدت این اقدام را محکوم کرده و اعلام می کنم بنده هیچ ارتباطی با این کانال و هیچ کانال و سایتی ندارم.

مالک باشگاه تراکتورسازی اضافه کرد:از هواداران واقعی و دلسوز انتظار داریم که خود نسبت به برخورد و خارج شدن از این کانال ها اقدام نمایند، ضمن اینکه در صورت ادامه این فریب کاری ها توسط آقایان، مدارک باج خواهی از بازیکنان و کادر باشگاه را به هواداران محترم ارایه می کنیم زیرا ما باید انتقاد سازنده را از تخریب جدا کنیم.

این افراد به خاطر منافع خود به دنبال تخریب تیم هستند و سعی دارند به هواداران القا کنند که انتخاب و یا رد کادر و بازیکنان بدون اطلاع سرمربی و حتی اینجانب می باشد، لذا همه عزیزان مطمئن باشند که همه تصمیمات در حوزه تیم با نظر خود آقای دنیزلی می باشد و همه قبول دارند که ایشان با کسی رودربایستی نداشته و دیسیپلین خاص خودشان را دارند.

لذا بعضی از این افراد و سایت ها امر برایشان مشبه گردیده و فکر می کنند نظر خودشان نظر کل عضوهای آنهاست در صورتیکه خیلی از عضوهای آنها حتی با مطالب کانالیزه شده آنها مخالف هستند.

ضمنا مدیرعامل باشگاه تصمیم گرفته است فردا از کانال فوق از طریق قضائی اقدام به شکایت نموده و پی گیر مسائل حاشیه ای و جرایم و تخلفات ایشان باشد.

وی در پایان گفت: از همه هواداران می خواهم تا با صبر و اعتمادی که به مدیریت باشگاه دارند منتظر اخبار خوب و در ادامه نتایج طلایی برای تیم محبوبشان باشند.

مهندس زنوزی مطلق افزود:اگر هواداران بنده حقیر را به عنوان فرزند ایران و آذربایجان ودلسوز تراکتور قبول دارند به تصمیمات و اقدامات نیز اعتماد کنند تا بتوانیم با غلبه بر حواشی با تیم یکدست و قوی پای به میدان بگذاریم.

[تعداد: ۵    میانگین: ۴/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
صمد
مهمان
صمد

من خودم عضو این کانالم ولی جدیدا دارم حس میکنم داره کارهای مشکوکی میکنه پارسالم تیم و بعد از قضیه فروزان به حاشیه برد اولین کانالی بود که بحث خیلی به قضیه فروزان پرداخت و به جای اینکه به تیم و طرفدارا آرامش بده کاری کرد که اتفاقات بدی در تبریز افتاد درحالیکه ما اگه بقیه بازیهامونو میبریدم قهرمانیمون صد در صد بود

عباس لسانی
مهمان
عباس لسانی

🌾🌾🌾🌾🌾🌾
🌹آنا ديلين ساتما يادا 🌹
🌹وارليغيني وئرمه بادا 🌹
🌹اينسان ياشا بو دونيادا 🌹
🌹اؤز ديلينله سن اول تانيش🌹
💙 منيم گولوم، تورکی دانيش 💙

🌹قويما ديلين ياددان چيخا🌹
🌹ائويميزي قنيم ييخا 🌹
🌹سال دده قورقودو يادا🌹
🌹اؤز اؤزوندن کوسمه باريش🌹
❤منيم گولوم، تورکی دانيش ❤

🌹سن” فضولی” نيشاني سان🌹
🌹 کور اوغلونون عنواني سان🌹
🌹اويما، آلدانما صيیادا 🌹
🌹وارليغينا هر آن چاليش🌹
💚منيم گولوم، تورکی دانیش💚

🌹کماله🌹

Neda
مهمان
Neda

طبق اخبار دریافتی از منابع آگاه، علاوه بر دوسانتوس سه بازیکن دیگر به نام های تیکدری، مسلمی پور و مهری نیز مورد تایید دنیزلی نیستند و در آستانه ترک تراکتورسازی قرار دارند !!!!!🙄

آیا س.ع و رفقایش بازهم میخاهند بازیکنان بومی را فراری دهند ؟!

جالب اینجاست که وقتی از کسی انتقاد و یا با حضورش در تراختور مخالفت میشود ، فوری مصاحبه میکند و میگوید من اصالتاً تورک و آذربایجانی هستم و تعصب دارم و …

مهدی
مهمان
مهدی

با تشکر از آقای زنوزی در مورد روشنگری ایشان در مورد کانال تلگرامی ، از ایشان درخواست داریم که به موارد مشکوکی مثل تبلیغ بیش از حد بازیکن ۳۶ ساله که خیلی از هوادران مخالف بودن او در تیم بعنوان کاپیتان هستند و همچنین کوبیدن بازیکن خوبی مثل ایمان سلیمی که یکی از بهترین بازیکنان تراکتور تو فصل قبل بود رسیدگی کند ؛ از آقای زنوزی خواستار جوانگرایی و استفاده از بازیکنان مستعد بومی ( بازیکنی که سرش به کارش باشد نه تو فضای مجازی ) و عدم هزینه به تاریخ مصرف گذشته ها امثال لینکز ، شجاعی ، و غیره هستیم

فرهاد
مهمان
فرهاد

راست میگه خوب باید بهشون اعتماد کنیم یاشاسین تراختور