آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹

سلیو دوس سانتوس از تراکتور جدا شد/از دستیار سرمربی میتوانید علت جدایی ام را بپرسید! ‌

سلیو دوس سانتوس از تراکتور جدا شد/ از دستیار سرمربی میتوانید علت جدایی ام را بپرسید! ‌

سلیو دوس سانتوس

سلیو دوس سانتوس سه روز پس از ثبت قرارداد رسمی با تراکتور، با انتشار پست اینستاگرامی نوشت، به دلیل نا معلومی بايد باشگاه را ترك كنم و به نوعی از هواداران تراکتور تشكر کرده بابت محبت و حمايتهايشان !

سلیو دوس سانتوس در قسمت کامنت های این پست خطاب به یکی از فالوور هايش نوشته است : از دستیار سرمربی میتوانید علت جدایی ام را بپرسید!

فعلا جز يك دستیار ايرانی ، مربی دیگری در باشگاه حضور ندارد.

اين فرد به خاطر تعلقات خاطر به تيم پايتخت و تجربيات تلخ گذشته از اين قبيل ورود هاى سرخابی به تراكتور ، از سوى هواداران مورد تائيد نيست و هواداران خواهان استخدام نكردن بازيكنان و مربيان سرخابى تهران هستند.
بازيكن را بدون نظر سرمربی به اسم بمب و بمباران جذب مى كنيم و بعد متوجه ميشويم كه هم پست هستند و بايد يكی از بمب ها را خنثی كنيم !؟

 

منبع

 

[تعداد: ۱۳    میانگین: ۴.۱/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
تیراختورچی
مهمان
تیراختورچی

الکی میگن دنیزلی گفته اینو حتی به دنیزلی نشونم ندادن چطور مصدومه که بعد تایید ایفمارک باهاش قرارداد بستن اگه دنیزلی میگفت خب دوسانتوس میگفت دنیزلی گفته دیگه چرا میگه از دستیار بپرسید این س ا رو از باشگاه بیرون نکنن امسالم به جایی نمیرسیم باشگاه قشنگ شده دیوانه خونه سه روزه با بازیکن قرارداد بستن بعد میگن نمیخوایمت

ali
مهمان
ali

باشگاه میگه چون استوکس و سوگیتا داریم باید جای خالی باز میکردیم برای دوتا خارجی با سوگیتا کاری ندارم چون هم باکیفیته و هم حرفه ای اما به عنوان هوادار میخوام از باشگاه بپرسم سلیو فصل بعد میتونست برای تیم مفیدتر باشه یا استوکس که توی زمین قدم میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر باشگاه توی وسط های فصل بعد احتمال اینکه سلیو بره و دیگه نیاد بیشتره یا استوکس که نمیتونه اینجا زندگی کنه؟؟؟؟ و اخرین سوال سلیو بی حاشیه تر هست یا استوکس؟؟؟؟؟
اینا میتونستن استوکس رو بفروشن و با پولش مارکو لوپز رو از تیم دسته دو ترکیه بخرن که فصل قبل ۲۹ گل برای اون تیم زده و اقای گل لیگ شده بدون حاشیه هم هست

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

س،ا یه دلاله استقلالیه تو پدیده به خاطر این دلالیاش گذاشتنش کنارچون نتوسته بود بازیکن مورد نظر خودشو قالب کنه الانم گفته دوسانتوس بره

سعید تیراختورچی
مهمان
سعید تیراختورچی

یعنی زنوزی و صادقیان از میزان نارضایتی هواداران تراختور نسبت به ساکت الهامی بی خبر هستند ؟!!!!و تا الان متوجه این موضوع نشده اند و یا متوجه هستند ولی هیچ کاری نمی توانند بکنند ؟!!
متاسفانه صدا و سیما و برنامه ی موج فوتبال و … هم در اختیار اون سازمان و اداره ی قدرتمند اون هست و متاسفانه به این راحتی ها نمی توانیم اقدامی کنیم !
و هر سال از اینجور مربیان و بازیکنان و هیات مدیره و … به تراختور می آیند و هیچ کسی هم نمی تواند کاری بکند و یا اعتراضی بکند و اگر هم بکند ، محکوم میشود و شکنجه می بیند و به زندان می افتد و در نهایت شاید کشته شود !

سعید تیراختورچی
مهمان
سعید تیراختورچی

واقعا از ته دل متاسفم برای باشگاه تراختور که یک شخص فحاش و پر حاشیه به اسم ساکت الهامی رو آوردند . در تبریز و آذربایجان هزاران مربی بهتر از این وجود داشتند . و متاسفم که سازمان ……. و اداره ی ……… اون همه کاره ی فوتبال و ورزش هستند و زنوزی و مدیر عامل تراختور (صادقیان) و .‌.. هم هیچ اراده و توانی از خودشان ندارند و تابع اونها هستند . و متاسفانه با این اینجور حیله ها و مافیاها میخاهند هواداران تراختور را عصبانی و خشمگین کنند تا کارهای ناشایستی انجام دهند و مثلا توهین و فحاشی کنند و بعدا ما را محروم و باشگاه را جریمه کنند و کارهای دیگری از این قبیل . واقعا متاسفم و نمیدانم چه بگویم . و اگر ساکت الهامی غیرت و شرف و حیا داشته باشد و برای خودش و ناموس و خانواده اش ارزش قائل باشد ، باید هرچه زودتر تبریز و تراختور را ترک کند و برود . و فریب این حقه ها و سناریوها را نخورد . به خدا اینجا کسی او را نمی خواهد و همه از دستش عصبانی هستند .