آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹

در انتخاب سرمربی؛ نظر هواداران لحاظ گردد

در انتخاب سرمربی؛ نظر هواداران لحاظ گردد

تراکتورسازی با هوادارانش یک تیم کامل می شود لذا شایسته است در انتخاب سرمربی هم نظر عمومی هواداران هم تامین شود تا آنها با جان دل بتوانند تیم خود را حمایت کنند.

مطرح کردن اسامی نظیر نکونام دایی و…. آنها را  دل سرد می کند.
هواداران نه مربی خارجی چند میلیارد دلاری می خواهند و نه مربی درجه چندم داخلی.
هواداران حداقل انتظارشان این است که لااقل مربیانی نظیر ساغلام و تونی که امتحان خود را در تراکتور سازی پس داده اند و در بین هواداران میلیونی هم محبوبیت دارند انتخاب شوند تا هوادار و تیم باهم هماهنگ  شوند و از جان و دل برای موفقیت تیم تلاش کنند.
هواداران  دوست ندارند از  تیم های استقلال و پرسپولیس نفری برای هدایت تراکتورسازی انتخاب شود اگر این افرادخوب هستند چرا در تیم های خودشان  از آنها به عنوان سرمربی استفاده نمی شود؟
چرا ما از گذشته خود پند نمی گیریم؟مگر به یاد نداریم چندین و چند بار تراکتور از این افراد لطمه خورده است
چرا با انتخاب های نابجا می خواهیم  تیم  را غرق در بحران کنیم ؟
مگر نیمکت تیم بزرگی مثل تراکتور سازی جایگاه  مربیانی در این سطح  است ؟
تراکتورسازی  باید مربی داشته باشد که به تیم عظمت بیشتری ببخشد نه اینکه مربیانی بیاورند که شخصیت خود را از تیم بگیرند و با نام تراکتورسازی  به نام و نان برسند .
امیدواریم مالک باشگاه با دور کردن دلال ها از اطراف باشگاه و با مشورت از اهالی فوتبال سرمربی انتخاب کند که مورد اقبال هواداران قرار گیرد و تیم را برای کسب قهرمانی کمک کند.
مگر نه این است که آقای زنوزی گفته اند امسال تیم را کهکشانی و برای قهرمانی خواهند بست؟
خودمان را گول نزنیم این تیم‌سرمربی در خور نامش می خواهد .
چنانکه تقوی هم گفته تراکتورسازی مذهب مردم آذربایجان است لطفا این تیم را بدست نا اهلان نسپارید.
حداقل شخصی که لایق سرمربیگری در این تیم بزرگ است ساغلام و یا تونی است.لطفا با انتخاب آدم های کوچک‌تیم را کوچک نکنید.
حسن رزاق پور
[تعداد: ۲۰    میانگین: ۴.۱/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
علی
مهمان
علی

دمت گرم داداش بخدا این تیم اگه ساغلام بالا سرش باشه کسی جلودارش نیست

ملکان_ تهران تراختورچی
مهمان
ملکان_ تهران تراختورچی

بیایید برای یکبار هم شده تصمیمی درست بگیریم تصمیمی که پاش وایسیم،بزرگترین مشکل تیم ما اینه که ثبات مدیریتی و کادرفنی نداره،هیچوقت پای یک مربی واینسادیم،حلقه گم شده تراکتور ثباته،ما باید این فصلی که تموم شد رو با بازیکنای جوون به پایان میرسوندیم و از فصل آینده تیمو واسه قهرمانی میبستیم

بهزاد
مهمان
بهزاد

مدیریت گوهر گمشده تراختور است هرچقدر هم بازیکن یا مربی خوب به این تیم بیاید چون مدیریت وبرنامه(چه کوتاه مدت چه بلند مدت) ندارد به بن بست خواهد خورد
دیگر اینکه اطراف مالک تیم را یکعده آدم ضعیف و بعضا خائن گرفته اند و نمی گذارند تیم ثبات داشته باشد

یاشاسین آذربایجانیم
مهمان
یاشاسین آذربایجانیم

امسال هم مثل سالهای قبل این سریال تکراری و زشت کم کردن سرعت در پیچهای آخری دوباره و دوباره برای تراختور تکرار شد و دیدید که چگونه با اونواع و اقسام حاشیه و اتفاقات فوتبالی و غیر فوتبالی سر تیممون رو بریدن .
آتا زنوزی تو این شرایط اقتصادی و رکود همین که اومدی از تراختور حمایت کردی برامون یه دنیا ارزش داره ولی خواهش میکنیم به آدمای دور و اطرافت بیشتر حواسط باشه و سعی کن آدمای خودی و دلسوز برای آزربایجان و تراختور کنارت باشن.
ما هوادارا ازت تقاضا داریم اول یه مربی کاربلد و با نگیزه و خوب برا تیممون اتخاب کنی که بتونیم چندین سال روش تکیه کنیم .
تقاضای دیگمون اینه ۱۱ تا اسلحه سبک و خوب برای تیممون بیاری که اندازه ۲ یا ۳ تا توپ برامون کارایی داشته باشه چون توپایی که میان تیممون بعدا معلوم میشه یا تو خالی و بدون گلوله هستن یا توپ پلاستیکی از آب در میان.
۱۱ تا اسلحه که یه زمانی فولاد خوزستان اینارو کرد و تیمهای دیگه هم الان به نسبت بیشترشون اسلحه دار هستن تا توپ دار.
یاشاسین آزربایجانیم. یاشاسین تراختوریم. یاشاسین آتا زنوزی .

رضا سردری لی
مهمان
رضا سردری لی

و امسال میخواهند رسانه های زرد و دشمنان تراکتور ، نکونام را بدون هیچ رزومه مربیگری به تراکتور قالب کنند . خدا به خیر کند .

Izzat
مهمان
Izzat

مصطفی دنیزلی و رنارد سرمربی فرانسوی که در مراکش فعالیت می کنه هم عالی اند

جهانبخش
مهمان
جهانبخش

به نظر هوادار باشه که هر هفته باید یک مربی عوض بشه ، با یک برد اینوری با یک باخت اونوری ، خیلی ها هم که فقط از روی تعصب زبانی نظر میدن ، خود شما الان دو تا اسم مطرح کردید ، آخه با چه معیاری؟ تونی یک پیر مرد بیماره که به سختی میتونه از رختخواب بیاد بیرون و ساغلام هم فقط اومد و افاده فروخت و تیم رو تا لبه سقوط برد و رفت ، صد هزار دلارش مونده بود یک ماه تحملش نکرد . لطفا وقتی مطلب میزنید کمی جامع تر لطفا ، بعضی از عزیزان که نظر داده اند بسیار نظرات ارزنده ای دارند ، این وسط اصلا یادتون رفته که تیم برای زنوزی هست باید طوری تیم رو ببنده که سرمایه اش برگرده .

رضا
مهمان
رضا

مربی تراکتور باید درکنارزمین پرجنب وجوش باشدتا انرژی هوادران را دوچندان کند .تونی این خصیصه را داشت ولی گل محمدی وتوشاک وجلالی نداشتند . مربی باید طراح باشد مخصوصا برای نیمه مربیان که تونی این موردرابلدبود ولی لیکنز نه.مربی بایدجوان وباانرژی باشد که تونی دیگر پیرشده وساغلام دراین مورد خوب است.مربی باید بازیهای هجومی را طراحی کند مثل تونی وخطیبی نه مثل توشاک ولیکنز . مربی باید با جان ودل به تراکتور وابسته باشد نه مثل گل محمدی وقلعه نوعی .
درکنار این مربی باید بازیکنان دونده وجویای نام داشته باشیم نه مثل شجاعی وطیبی .بازیکن تراکتور باید شش دانگ تراکتوری باشد نه مثل بختیاررحمانی وگردانی وفروزان ولک وعبدالله زاده و…. چیزی درمایه های ایمانی وسوگیتا واخباری وانصاری فرد ونقی زاده .بازیکن ماباید خائن نباشد .
تیم باید گروه متحبر حقوقی برای جلوگیری از بسته شدن پنجره نقل وانتقال وکسر امتیاز ومهندسی داوری وتوطئه ها وجرائم داشته باشد حتی اگر لازم شد به فیفا شکایت کند .مخصوصا می توان تمام اتفاقات سالهای اخیرمثل جمعه سیاه وتوهین های نژادی ۶۰هزار نفری ومهندسی نتایج را به فیفا گزارش کرد .
تیم باید گروه قوی روانشناسی داشته باشد تا در مقابل شوکها برنامه ریزی کند .
تیم باید کادر پزشکی قوی جهت جلوگیری از مصدومیتها داشته باشد .

جواد
مهمان
جواد

سلام ماشاله شما که به مسایل فوتبالی اشنا هستید وحتی انالیز بازیهای تراکتور را تا مقطعی بخوبی انجام میدادی ولی بید از امدن لیکنز یه هویی غیبتون زد باید بدانید انتخاب مربی وبازیکن بعهده افراد کاردان وفنی باشگاه است وهوادار نباید درانتخاب مربی دخالت کند ومع الاسف با توجه به انالیزهای خوبی که داشتید صحبت از تونی ۸۰ساله باتفکرات کهنه که حتی تعویض هایش همیشه جای بحث داشت وفقط بلد بود با رفتار های احساسی وعوام فریبانه برای خود در دل هوادار احساسی جایی بازکندجای تعجب دارد اجاره بدهید در انتخاب سر مربی افراد فنی ومتخصص باشگاه تصمیم بگیرند

Tiraxtur ashigi
مهمان
Tiraxtur ashigi

کاش این مطلب زیبا که خواسته قلبی هواداران هست رو جناب زنوزی عزیز هم ببینن

علیرضا
مهمان
علیرضا

اندر حکایت انتخاب سرمربی به نظر بنده باید توجه بر روی چندتا نکته اساسی باشه :
۱- جوان و شاداب بودن
۲-مسلط به علوم روز فوتبال
۳-توانایی حفظ استقلال
۴-مدیریت حاشیه و رسانه
۵- ریسک پذیری بالا
۶- کمک مربیان درست درمون از جمله بدنساز و مربی دروازبانها
در کنار این شرایط در این پست ها هم نیاز به بازیکن داریم :
۱- دفاع مرکزی : یه دفاع مثل یزدانی (سپاهان) یا تمرین های بیشتر برای عبدالله زاده
۲-هافبک بازیساز : یکی نیازه در حد جانواریو (بازیکن سابق سپاهان و فولاد و استقلال)
۳- مهاجم هدف بلند زن : در ایران سخته بشه پیدا کرد باید خارجی پیدا کرد. انصاری فرد یا طارمی
۴- وینگر سرعتی : مهدی تیکدری( مس کرمان)
۵- دروازبان: دروازبان جوان و آینده دار مثل گوهری (پارس) یا ملکی (سپید رود)

کریم1
مهمان
کریم1

درضمن این نکته رو هم اضافه کنم اگر وقعا قرار هست مربی از ترکیه بیارن باید اولویت کیفیتش باشه نه زبان و نژاد و اینجور مسائل بی اهمیت. اگر میتونن که همه میدونیم نمیتونن مربیانی مثل سنول گونش یا فاتح تریم رو بیارن وگرنه اگر با زبان هست که از درب گجیل هم میشه مربی آورد.

محمد
مهمان
محمد

زبان و نژاد از برای چون تویی بی اهمیت است
فرد چون بی اصل و نصب باشد … یاشاسین آزربایجان

کریم به محمد
مهمان
کریم به محمد

واقعا خنده داره کسی از اصل و نسب میکنه که حتی نام آذربایجان سرزمین آبا و اجدادی خودش رو جعل میکنه و با (ز) مینویسن. این نشون میده که چون شماهایی اصالتا به آذربایجان تعلق ندارید. تکرار طوطی وار حرفهای افراد بیسواد حزب توده به قدرکافی گویای اصل و نسب و هویت شماهاست.

یاسر
مهمان
یاسر

به ممد، مربی برای تیم فوتبال میخوان بیارن، دنبال اسب و اینا نیستن که ببینن کدوم نژاد بهتره. ظاهرا شما در باغ تشریف ندارید!

صمد
مهمان
صمد

سلام

صمد
مهمان
صمد

سلام داداش تو ایران با این شرایط مملکت مربی خارجی به در د نميخوره. تا مربی خارجی بیاد با شرایط ایران و تراکتور خودش رو هماهنگ کند طول میکشه. ببینید پدیده و یا ذوب آهن چه تیم خوب درست کردن. فقط تو ایران براندو خوب جواب داده چون قبل تو ایران مربی گیری کرده است

کریم
مهمان
کریم

تونی پس داده ساغلام کی امتحانش رو پس داد؟نویسنده محترم تجویز مربی که سال گذشته تراکتور رو تا آستانه سقوط پیش برد در آسیا از ۶ تابازی ۲ امتیاز گرفت چقدر عقلانی و منطقی و کارشناسانه هست؟ ساغلامی که با مدیریت پوپولیستی آجرلو برای ساکت کردن برخی هواداران به تراکتور آورده شد تا جای خودش رو مستحکم کنه حتی به تیم ۹ نفره پیکان در تبریز هم نه نگفت. یه سوال؟ یه تیمی رو در دنیا نشون بدید که هوادارانش اینقدر در امور باشگاه دخالت میکنن؟ کدوم تیم باشگاهی در دنیا براساس صرفا نظر هوادار مربی میاره؟ واقعا تعجب آور هست شماها از وضعیت امسال درس نگرفتید که هر روز با هوچی گری یه سری تماشاگرنما یکی اومد یکی رفت و دست آخر با صدها میلیارد تومن هزینه حتی سهمیه هم نتونستن بگیرن؟ شما چرا پند نمیگیرید که دنبال مهره های سوخته هستید؟ نکنه منفعتی دارید؟ بحران رو اون هوادران نادانی برای تیم درست میکنن که دنبال اهداف غیرفوتبالی هستن.

خسرو از تبریز
مهمان
خسرو از تبریز

آقای زنوزی خواهشاً مربی ایرانی را بی خیال شوید،چون بهترین مربیان ایرانی که قلعه نویی و گل محمدی هستند،از قهرمان کردن تیم هاشون در مقابل یک مربی درجه ۳ خارجی که برانکو هستش،عاجزند و ضمناً مربی خارجی بنجول را نیاورید،به جای این همه پول هدر دادن به بازیکنان مثلاً ستاره،سعی کنید مربیانی مثل پکرمن آرژانتینی و یا تونی محبوب ویا از این قبیل مربیان صاحب سبک را بیاورید و تیم را بسپارید دست اونها و خودتان و این هوادارها و تراکتور را برای چندین سال بیمه کنید.این هم عرض کنم که زمانی که تراکتور تونی را داشت،هیچکدام از این ستاره ها را نداشت و با بازیکنان معمولی به تیم های پرسپولیس،استقلال و سپاهان چهار تا،چهار تا میزد،حالا شما حساب کنید که یه مربی با کلاس بالا سر این ستاره ها باشد،اونوقت این تیم های تهرانی چه از دست تراکتور خواهند کشید.

تیراختورچی اوغلان
مهمان
تیراختورچی اوغلان

نوکرم بو سوزه

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

بحث دوم و بحث مدیر عامل و بازیکنا رو میخوام بنویسم و این یه فرمول واسه موفقیت باشگاه خواهد بودزنوزی همونطور که عرض کردم باید بره سراع مربیان خارجی خوب و نباید گول دلالا و مشاور های عیر قابل اعتمادشو بخوره با مربی ایرانی و خارجی درجه دو سه سال که سهل صد سال هم فرصت بدی به جایی نمیرسیم ترکیب مدنظر واسه فصل جدید و فصل های اینده مدیر عامل نصیر زاده یا سعید اذری سرمربی یکی از بین اینا مامیچ، ژرژژسوس ،تورستن فینک،ساغلام ترکیب بازیکنان
مظاهری
حاج صفی سلیمی کنعانی دانیال
کیانی ایمانی
سوگیتا، ماشاریپوف، محمدرصا حسبنی
کریم انصاریفرد و یک مهاجم قدبلند وسرزن خارجی البته با کیفیت، این تیم هم جوانه اینده داره و هم من قول میدم نه تنها تو ایران بلکه تو اسیا هم موفق میشه عیر از این باز هم درجا میزنیم و قهرمان نمیشیم و فصل بعد هم خواهیم گفت که انشالله فصل بعد و فصل های بعد ترلطفا فقط نظرات هوادارا رو به زنوزی برسونین

بهزاد
مهمان
بهزاد

ساغول ماشاریپوف بتر ددین

امید
مهمان
امید

دست مریزاد عرض می کنم به جناب رزاق پور که همیشه با نوشته ها و مقالات خود حرف دل هواداران را به مسئولین رسانده اند.در مورد سرمربی هم به افراد خوبی اشاره کرده اند هم تونی مربی محبوب هواداران است هم ساغلام گزینه ای نظیر نکونام و منصوریان بسیار برای تراکتورکوچک است امیدواریم باشگاه به خواسته هواداران توجه کند.همچنین با انتخاب مدیرعامل کار بلد و صاحب اختیار تیم به ثبات برسد و تصمیمات فوتبالی گرفته شود نه احساسی

مسعود
مهمان
مسعود

فقط علی دایی

تبریز
مهمان
تبریز

سارپ زمانی که تیم نیاز به آنالیز داشت کرکره رو کشیدی پایین
چی شد؟

ملکان_ تهران تراختورچی
مهمان
ملکان_ تهران تراختورچی

آره دقیقا منم به همین فکر میکنم،از بازی سپیدرود به این ور هر روز پیگیر بودم ببینم آنالیز چی میگه ولی تا امروز فکر کنم ۲ماهی شده که مطلب نمیذاره،تازه مطلبی هم که گذاشته تحلیلی و فنی نیست بیشتر احساسیه و بدور از منطق

تبریز
مهمان
تبریز

به به چه عجب آنالیز فوتبالم یه تکونی به خودش داد یه خبر گذاشت

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

ادامه کامنت قبلی : شما دقت کنید کیفیت بازی السد با فریرا یا الهال با مامیچ صدبرابر بهتر از کیفیتی که لیکنز و علی دایی و نمیدونم خطیبی ارائه میدن متاسفانه هوادار احساسی ما بلد نیست‌از باشگاه مربی خوبی بخواد چرا ما نباید مامیچ یا اسوریو یا ژرژژسوس و بیاریم اگه زنوزی پول کمی داره چرا اسپانسر نمیگیره و اسپانسر باشگاه اون چرت و پرت یا چرا بلیتا رو رایگان میکنه اگه دلار بالا رفته خب قیمت بلیت هواپیما و محصولات گسترش فولاد هم بالا رفته دیگه به خدا با مربیان ایرانی و امثال لیکنز خارجی درجه دو صد سال دیگه هم فرصت بدن به جایی نمیرسیم و فقط تو دور باطل خواهیم بود وقت و هزیننه هامونم هدر خواهد رفت لطفا صدای هوادار و به گوش زنوزی برسونید لطفا این سایتتونم درست کنید تا مطالب و یکجا ارسال کنیم نه تکه تکه

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

مطالبتون مثل همیشه خوبه ولی باید چند نکته رو لحاظ کنیم متاسفانه هوادار احساسی ما وقتی از باشگاه انتظار مربی خوبی نداره نتیجه میشه همین اکثر فصاهای مجازی رو دنبال کنید یکی خطیبی میخواد یکی تونی یکی علی دایی بخدا قبول کنید که ما با اینا به جایی نمیرسیم سپردن اینده باشگاه دست اینگونه افراد ریسک و اشتباه بزرگیه حالا من کاری به مسایل پشت پرده ندارم و میخوام از لحاط فنی بررسی کنم نباید خودمونو گول بزنیم اگه پرسپولیس موفقه بخاطر حصور مربی جسور و با دانشی مثل برانکو ما هم باید سراغ همچین مربیایی بریم نه مربی بنجل ایرانی یا خارجی درجه دو که ما رو هم وقتمونو بگیرن هم هزینه هامونو ما اگه پروزه بلند مدت داریم باید بسپریم دست افراد کار بلد نه افراد منفعت طلب و بی کیفیت ادامه مطلب در کامنت بعدی:

رضازاده
مهمان
رضازاده

سلام
خوش بختانه بنده بعنوان یک هواداری که هرروز کارهای باشگاه تیراختور راپیگیری میکنم بانظراقای رزاق پوربعنوان هوادارمتعصب کاملا موافق هستیم انشالله روزی برسد که تیراختوربه بلندترین قله هابرسد…

جعفر- بندر عباس
مهمان
جعفر- بندر عباس

با سلام باستحضار دوستان گرامی می رسانم۱- تونی در حال حاضر تقریباً ۷۵ ساله شده و انگیزه سابق را ندارد۲- اگر قرار بر ماندن لیکنز باشد کادر فنی و در راس آن پیروانی که خانوادگی تعلق خاصی به پرسپولیس دارند برکنار شود و بجای آن از مربیان خوشنام و با افکار هجومی همانند کمالونداستفاده گردد۳- در غیر این صورت از میان مربیان خارجی ساغلام و یا دراگان اسکوچیچ که به لیگ ایران آشنایی دارند و بازیهای هجومی انجام میدهند پیشنهاد می گردد

سولیمان
مهمان
سولیمان

آنالیز جان سلام..
خیلی وقتی هست که نبودی ..یعنی بهتر بگم از زمانی که تراختور وارد حاشیه شد دیگه خبری از شما و تحلیل و آنالیزتان نبود..
شما بودید به این رفتار خودتان شک نمی کردید..
لطفا نظر هوادارن را بگذارید خود هواداران به گوش مالک تراختور برسانند و بهتر است که برای همیشه نظاره گر باشید…

ملکان_ تهران تراختورچی
مهمان
ملکان_ تهران تراختورچی

اگر واقعا اینجا فوتبال آنالیز میشه پس باید هفته های آخر رو هم آنالیز میکرد نه اینکه منتظر بمونه فصل تموم بشه و بخواد مربی مد نظر خودشو بیاره،کار آنالیز فنی و فوتبالیه نه حاشیه و جذب سرمربی و بازیکن