آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
دوشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۹

ایمیل وارده / سخنی با مالک باشگاه

باسلام

خسته نباشید

خواهش میکنم این پیام رو به آقای زنوزی برسونید خواهش میکنم

“سلام مهندس جان

به عنوان یک هوادار و به نمایندگی از پر شورها میخواستم باهاتون حرف بزنم

پیشاپیش از زحماتی که برای تراکتور میکشین کمال تشکر رو دارم اینکه تراکتور رو از دست یک عده بی تفاوت به پرشورها نجات دادی و بعد سال ها آرزوی خصوصی شدن تراکتور رو به واقعیت مبدل کردین بی نهایت سپاسگزاریم اما یک ایراد خیلی خیلی بزرگ دارید که بدون تعارف باید خدمتتون عرض کنم:

مهندس جان اگر هدف و خواسته قلبیتون موفقیت تراکتور و در نتیجه شادی دل پرشورهاست ازتون خواهش میکنیم به هیچ وجه در مسایل فنی تیم دخالت نکنین اینکه چه بازیکنی جذب بشه، چه بازیکنی اخراج، چه بازیکنی بازی کنه و چه بازیکنی نیمکت نشین و هزاران مسایل فنی دیگر! آتا جان؟!

ازتون خواهش میکنیم حرفه ای رفتار کنید اگر اوضاع اینطوری پیش بره تراکتورمون رو از دست میدیم این یعنی مرگ پرشورها این یعنی پایان زندگی برای پرشورها. ما با تراکتور زندکی میکنیم قلبمون با تراکتور میتپه با تراکتور جریان داره با تراکتور ناراحت میشه و با تراکتور خوشحال.

ازتون خواهش میکنم یک مدیرعامل آشنا به فوتبال مانند آقای نصیرزاده بیارید، برنامه ای ترتیب بدین تیم هیات فنی قوی داشته باشه تا این هیات که در راسش باید یک سر مربی با دانش و مستقل قرار بگیره، در مورد مسایل فنی تیم تصمیم بگیره نه شخص شما.

موفقیت در فوتبال نیاز به ثبات داره که تراکتور اصلا ثبات نداره. تماشاگر و حامی مردمی برای موفقیت لازمه ولی کافی نیست. حمایت از ما ثبات از شما. با این اتفاقای که تو تیم افتاده از اول فصل تا الان(تعدد مربی، تعدد مدیرعامل، تصمیمات هیجانی شما ووو )تراکتور پیر شده، تراکتور رو باید جوان کنین جوان نگه دارین. بازیکن جوان و آینده دار باید بیاد تو تیم حالا حالاها کار داریم آتا جان.

همیشه کنار تراکتور هستیم کنار تراکتور باشین ولی نه به ضرر تراکتور به نفعش که این تخصص میخواد  هنر ورزشی میخواد… خواهش میکنم تو مسایل فنی دخالت نکنین کار را به کاردان بسپرین هم شما خوشحال میشین هم ما هم بازیکنایی که میان هم مربی که میاد… خواهش میکنم نزارین پیش تیم های رقیب کم بیاریم خواهش میکنم اینقدر اجازه ندین رقبا مارو به سخره بگیرن

موفق باشین موفق هستیم موفق خواهیم موند

دوستتون داریم”

فریدون شفیعی
fereydonshafiee@gmail.com
[تعداد: ۳۳    میانگین: ۴.۳/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
مهدی
مهمان
مهدی

به قول یکی از دوستان که از تراکتور های قدیمی هستند ؛ تراکتور امسال شده حاشیه که در بغلش هم یک لگدی به توپ میزنند ، خدمت اونهایی که میگن با رفتن شجاعی ودژاگه اسم تراکتور رو نمیاریم عرض کنم که تراکتور احتیاجی به آنان ندارد ما اون موقع که تراکتور لیگ یک هم بود طرفدارش بودیم وبا تراکتور زندگی کرده ایم ؛ در زمان جعفری که حاج صفی سرباز تراکتور بود یک خبرنگار از جعفری پرسید که حاج صفی قصد ترک تیم رو دارد ، جعفری بلافاصله جواب داد به سلامت تراکتور از هر بازیکنی بزرگتر هست ؛ تا حالا از خودتان پرسیده اید که چرا همه گزارشگران ویک کانال که بازدید کننده زیادی دارد با این همه افتضاح شجاعی باز از این بازیکن تعریف میکنند ؟ چرا این همه حمایت در زمان کیانی که ده سال تو تراکتور بود نبود ؟ در آخر شجاعی یاد داد که شاگرد خلفی برای کیروش بوده ( ما مثل خانواده میمونیم ، آدم خانوادشو ول نمیکنه ) کیروش هم ازن حرفها رو زد ولی بلافاصله از ایران شکایت کرد

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

هواداران عزیز ، قبول کنید که آقای زنوزی با این که عاشق تیم هست دور برش مشاور های خوبی ندارد ، چند نکته عرض کنم امیدوارم هواداران با منطقشون نظر بدند نه با احساسشون ؛ اول در مورد انتخاب مدیر عامل قوی با روابط عمومی بالا که آقای درود گر گزینه مناسبی بود ولی خودش ادعا کرد که زنوزی همه اختیارات را به او نسپرده بود ؛ دوم انتخاب سرمربی که جوان با انگیزه و کار بلد که خیلی از هواداران منتظر ایندچنین ادمی بودند ولی باشگاه بر خلاف نظر انان عمل کرد سوم کاپیتان تیم تراکتور باید یک بازیکن با غیرت باشد ، چرا باشگاه نظر سنجی در مورد شجاعی نمیگذارد تاببیند چند درصد هواداران راضی به ماندن او در تراکتور هستند وچرا او در زمان هر ۳ مربی باید فیکس بازی کند ؟ به نظر من این ۳عامل عدم موفقیت تیم در امسال بودند

جهانبخش
مهمان
جهانبخش

یک پرسشی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که چرا یک وکیل زبر دست تخصصی نداریم ؟! همچین شخصی خیلی راحت میتونه شبهات فروزان رو در بیاره و خیلی بی سرو صدا همه چیز ختم به خیر میشد.
به امید روزی که در چهار چو ب یک چارت باشگاه حرفه ای کادری قوی پشت تیم باشه و ما هم با خیالی آسوده نقش هواداریمو ن رو بجا بیاریم.

جهانبخش
مهمان
جهانبخش

سلام به همگی
هم متن رو خوندم هم تک تک کامنت ها رو واقعا دستتو ن درد نکنه همگی به نکاتی اشاره کردید که با در کنار هم قرار دادن بخشی از اینها میشه یک چهار چوب اصولی برای اداره باشگاهی موفق و قدرتمند ساخت ، یک نکته انتقاد از خود رو میخوام مطرح کنم که فکر میکنم یک خصلت ذاتی هست که اکثری ت ما ها داریم آن هم عدم کنترل احساساته، نه خشم رو در خودمون کنترل میکنیم و نه شادی ها رو ، متاسفانه این یک اپیدمی واگیر شده که از سر باشگاه تا پایین همه دچار شدن و شبیه موجی میشیم که راحت دیگران با ما موج سواری می کنند و به اهدافشون میرسند، من پیشنهاد میکنم هر کدوم از ما که این خصیصه رو داره اول از خودش شروع کنه و سعی کنه بصورت جدی تغییر در خود رو بوجود بیاره و بعد منتقل کنه به جامعه هواداری تا شاید با آرامش بیشتری پیش بریم . البته میدونم خشم ها دلایل بسیاری داره که یه جایی بروز میکنه . یقینا اگه کادر حقوقی قوی داشتیم تا مطالبا تمون محقق بشه کلی فضا لطیف تر میشد.

جفری
مهمان
جفری

سلام.دوستان عزیز یکی از اصلی ترین مشکلات ما این میتونه باشه ما رو همون جوری که میخان بازی میدن یعنی اینکه کلا از احساسات و علاقه ی شدیدی که ملت تورک به تراختور دارن آگاهن پس با به حاشیه کشیدن بازیکنان و تیم و سو استفاده از قدرت داوران و فدارسیون میخان تیشه به ریشه این ملت و این تیم بزنن پس اصلی ترین و بهترین کاری که ما طرفدارها میتونیم انجام بدیم از احساسی شدن و کارهای غیر عقلی پرهیز کنیم.دوما دوست عزیز الان موقع انتقاد از زنوزی نیست اونم به ناحق.اگر واقعا زنوزی میدید هر کدام از این مدیران و مربیان که اومدن و رفتن لایق و در حد این تیم بودن مطمن باش نمیذاشت برن.این شخصی که شما دربارش داری قضاوت میکنی و متن نوشتی نه تنها پول و سرمایش رو گذاشته برا این تیم بلکه اعتبار و آبروش رو هم وقفه این تیم و این ملت کرده.نمیدونم با نوشتن این متن نیت شما چی بوده ولی ما پشت تصمیمات زنوزی هستیم و خواهیم بود چون از همه ما دلسوزتر و عاشق تر و عاقل ترین فرد برای تصمیم گیری هست.با یه کم بروزتر کردن اطلاعات تتون مطلع میشین که تقوی با اینکه از تیم کنار گذاشته شده میگه که زنوزی هیچ دخالتی درباره ترکیب و تعویض بازیکنان نداشته. پس بهتره عوض این متن ها همگی با هم یکدل پشت تیم ومون آتا زنوزی بایستیم و اجازه به حاشیه کشیدن تیم رو به دشمنانمون ندیم.

بهروزسنگبرانی
مهمان
بهروزسنگبرانی

به نظر من اقای زنوزی نباید وارد جزئیات بشه باید در مورد مسائل کلان باشگاه دخالت بکنه این موضوع فروزان نباید این قدر کش دار می شد هرچند با این همه هزینه وسرمایه گذاری خواسته های اقای زنوزی بر حق است یه نفر پیدا شده درقبال ظلم فدراسیون قد علم کرده باید حمایتش کنیم اقای زنوزی ازخیلی مسائل پشت پرده باخبر است درود بر اقای زنوزی وهواداران باغیرت تراختور کبیر

Azar
مهمان
Azar

اولا تا همین دیروزها یک ادمو میخواستیم به تیم و اذربایجان اهمیت بده و انتقاممون را از ادمهای ناپاک فوتبال کشور بگیره،دوما وقتی دانش اموزی(مشابه بازیکن) در کلاس درس نخونه معلم رسیدگی میکنه و اما اگر یک دانش اموزی(مشابه بازیکن) به مدرسه کلاس مواد مخدر بیاره انموقع مدیر رسیگی میکنه، زنوزی مار خورده اژدها شده مطمنا پلان ۱ و۲ دارن که اینکارارو میکنن.yashasin azarbaycan.

یاشاسین آذربایجانیم
مهمان
یاشاسین آذربایجانیم

آتا زنوزی درود به شرف و غیرتت که اومدی و تراختور و تراختورچیارو حمایت کردی اونم تو فوتبالی که فقط خرجه و چیزی ازش در نمیاد.
ولی اگه یه مدیر مقتدر و کار بلد و و دلسوز بالا سر تیم بزاری و خودتو درگیر جزئیات نکنی از نظر بنده حقیر خوب میشه.چون شانت و جایگاهت بالاتر از اینه که با هر کسی درگیر بشی.
آتا باور کن اگه روابط عمومی وسایت و کانال خوبی تو باشگاه درست کنی تا از طریق اون بتونی مستقیم با تراختورچیا در ارتباط باشی خیلی بهتر و مفید تر میشه برا تراختورمون چون از هر کارشناس و دلالی از این فوتبال بیشتر میفهمن.
از نظر من هم اگه یه تیم۱۲ نفر یکدست و جوان و با استعداد داشته باشه خیلی بهتر از تیمیه که ۱۲ نفر ستاره داشته باشه.
بهتره از دشمن هم شده یاد بگیریم که چطور جوونای با استعداد و جویای نام رو به خدمت میگیره و با مدیریت قوی و مربی کار بلد ازشون بهترین بازی رو میگیره .
باور کنین اگه چند تا استعداد یاب استخدام کنین و بفرستینشون دنبال پیدا کردن استعدادهای کشف نشده حتی میتونین بعدا از طریق فروششون به درآمد زایی هم رسید .بخدا قسم تو همین آذربایجان خودمون تو روستاها و شهرهای کوچیک و بزدگمون به عینه دیدم که از ۷۰%بازیکنای لیگ برتر فوتبالشون بهتره ولی حیف که ……..

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

**مسائل خارجی چیه؟
مسائل خارجی، ما در فوتبال با کیا طرفیم؟ با داور با تیم حریف با رسانه ها
آقا بولارین حامیسین آلماخ اولار،وقتی تیمین هم پولی وار هم میلیونار هواداری هر ایش گورماخ اولار. داور آالماخ اولار رسانه آلماخ اولار حتی بازیکن حریفی ده آلماخ اولار.بولارین حامیسین تهران تیملری انجام وئریر.
بیربله ایونچیه یالانن پول وئرینجن بیر اویونچی یک دهم پولونان بو ایش لرین هامیسین گورماخ اولار. داور کیمدی؟داور بیر شخص کی گئجه چوریینه محتاج دی،رسانه کیمدی؟گئجه چورینه محتاجدی…واضحدی یا گینه دییم؟
بورا ایران فوتبالیدی ایستسن موفق اولاسان قواعد بازی گرح بیلسن.من بیلمیرم باشگاهدا نجور فیکیرلشیلر!! بو تیم چوخ راحت ایندی ائلیه بیلردی صدر جدولده اولا، ولی ایندی یالانان حاشیه ده!

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

چرا نطرات احساسی رو میزارین بخشی از حرف هاشو قبول دارم ولی بخشی رو نه کجا زنوزی تو مسائل فنی دخالت کرده بازیکن اگه صعف فنی داره به مربی ربط داره ولی مورد فروزان اخلاقی بوده و این به مدریت باشگاه مربوطه مگه یادتون رفته فروزان از اول فصل حاشیه داشته و با اومدن اخباری چقدر همه خوشحال شدن زنوزی با کنار گذاشتن فروزان درواقع حواشی رو از تیم دور کرد و حتی کنارشم نداشت و فقط بهش با توجه به سابقه بدش مشکوک شده و گفته بره کمیته اخلاق تو خیابون هم وقتی ماموری به یه نفر مشکوک میشه که معتاده بهش میگه ازمایش اعتیاد بده و این فکر نکم کار بدیه لطفا ۶وادار احساسی نشه و حرف دشمنان تراکتور که قصدشون حاشیه سازیه رو نزنه تین ما از اول فصل هدفش کسب سهمیه بوده و حالا هم به احتمال زیاد بهش میرسه نتایج ما تو سال اول خصوصی سازیمون خیلی هم خوب مگه زنوزی کار بدی انجام داده که این تیم تحویل گرفته یکم منطقی باشیم و تحت تاثیر رسانه های حاشیه ساز حرف نزنیم

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

۶- رسانه باشگاه ضعیف هست منظور از رسانه آپ دیت بودن یا نبودن سایت باشگاه نیست منظور تیم رسانه ای باشگاه هست که بدونه چه موقع باید جنگ روانی انجام بده چه موقع باید سکوت کنه چه موقع باید مصاحبه کنه و چه واکنشی در مقابل حواشی داشته باشند.
مثلا الان در مورد ناداروی ها چرا همه سکوت کردن مگه بالاتر از سیاهی رنگی است؟وقتی تیم بازیهای پیاپی از داوری متضرر میشه ونتیجه رو از دست میده از مدیر عامل تا سرپرست و بازیکن ومدیر سانه ای باید مصاحبه کنه، نه مصاحبه دردسر ساز مصاحبه های حساب شده و در راستای احقاق حق تیم.ولی الان میبینیم سرگرم حاشیه سازی رسانه های زرد شدن و از اصل قضیه غافل شدن که هم حق باشگاه ضایع میشه و هم خود باشگاه محکوم میشه!خیلی جالبه!

**خوب اینا مسائل داخلی بود

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

۵-آقای زنوزی اگر دوست داره خودش تیم ومدیرت کنه و وقتش و داره تا به همه امور باشگاه برسه رسما خودش وبعنوان مدیرعامل معرفی کنه و امورات باشگاه و در دست بگیره وچندتا مشاور درست حسابی کنارش بزاره تا در مورد همه مسائل بخوبی و دلسوزانه بهش مشاوره بدهند. یا نه میخواد رئیس باشگاه باشه و مسائل ادار ه باشگاه و به زیر مجموعه که در کامنت قبلی نوشتم بسپاره،و خودش فقط اهداف وبرنامه های باشگاه و تعیین کنه و مثلا گاهی در جذب بازیکنان بزرگ مذاکره کنه وجذب کنه و در کل نقش نظارتی داشته باشه.
اصلا خوب نیست که رئیس باشگاه بگه فلان بازیکن باید بازی کنه هیچ وقت تعویض نشه دیدید چه حاشیه ای درست شدو بخاطر این مسئله توشاک برکنار شد؟ دیدید چه حاشیه بخاطر عدم تعویض و..در بازی با پیکان بوجود اومد؟
خوب چند بار بگیم گوش کنید به انتقادات دلسوزانه

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

کارهایی که باید در باشگاه صورت بگیره برای بار هزارم مینویسیم اگر گوشهاشون شنید
۱-تعین هیئت مدیره مجرب وکاربلد
۲-انتخاب مدیرعامل دلسوز و کاربلد و متعصب به تیم
۳-انتخاب کمیته فنی از مجموعه افراد پیشکسوت تیم و کارشناسان و فوتبالی های باسواد و بادانش وآگاه وعلاقه مند به تراختور کبیر. وظیفه شان چی باشه؟وطیفشون نظارت توجه کنید نظارت نه دخالت! بر امور فنی ومثلا آنالیز حریفان تراختور و آنالیز تیم خود و نوشته به صورت کتبی به کادر فنی ارائه دادن.نظارت ومشاوره بررسی امور جذب بازیکن.
کمیته فنی فقط کارشرصد امور فنی و مشاوره است نه چیز دیگه ای تصمیمات فنی تمام در اختیار کادر فنی باید باشه

۴-لیکنز وفعلا قضاوت نمیکنیم در پایان فصل در موردش میشه حرف زد.ولی کادر فنی باید تمام خارجی باشه و فقط یک نفر از بازیکنان سابق تیم یا از افراد بادانش وفوتبالی خلاصه یک فرد آدم حسابی ومطمئن بعنوان دستیار داخلی کافی هست که اونم رابط بین بازیکنان وسرمربی و مشاوره در امور فنی و رابط بین کمیته فنی باشگاه با سرمربی باشه.تصمیمات فنی تمام در اختیار سرمربی وکادر فنی اش باید باشه و از بیرون نگن مثلا کاپیتان تیم تعویض نشه!

رضا
مهمان
رضا

پیشنهادات دیگر :۱- دقت کافی در جذب بازیکنان تاامثال فروزان وعبدالله زاده وکنستانت واروین و… درتیم نباشند ۲- کنار گذاشتن بازیکنانی که دل در تراکتور ندارند مثل استوکس ۳- عدم اجازه به فروزان برای ترک تراکتور وماندن وی به عنوان دروازه بان سوم تا هرروز مجبور شود بابازیکنان وکادر فنی رودررو شده وزجر بکشد وبه علت یکسال دوری از میدان افت کند ۴- تعیین کادر حقوقی قوی برای پی گیری کوچکترین اجحاف واعمال خلاف قانون در حق تراکتور ۵- شکایت به فیفا در مورد تمام حاشیه ها وحق کشی های اعمال شده برعلیه تراکتور در سالهای اخیر

ائلمان(اورجینال)
مهمان
ائلمان(اورجینال)

کی گفته نصیرزاده میتونه مدیرعامل خوبی باشه برای تراختور؟ مگه بچه بازیه؟ هرکی دوتا مصاحبه کرد شد مدیر؟
کی گفته تراختور پیرشده خیر مشکل اصلی اینکه بازیکن مسن وهمیشه فیکس میزارن وتعویضی در کار نیست معلومه تیم کم میاره.پهلوان پیره؟نقی زاده پیره؟اسلامی خواه پیره؟ همین پهلوان فصل قبل ستاره تیم بود و با گلهاش تیم ونجات داد

ائلمان(اورجینال)
مهمان
ائلمان(اورجینال)

ضمن اینکه جذب فروزان از اول اشتباه بود و اخراجش هم درست بود.یعنی این مسئله اخراج که بعضی ها میگن برای تیم حاشیه درست کرد اصلا اینطور نیست چرا باید اخراج یه بازیکن برای تیم حاشیه درست کنه ومثلا تمرکز تیم وبهم بزنه مگه بازیکنان بی تجربه وکوچکی در تیم حضور دارن؟ اخراج یا عدم اخراج یه بازیکن در اختیار باشگاه هست بازیکنان در هر صورت و تحت هر شریطی تمرکزشون فقط باید رو کارخودشون که بهترین عملکرد درون مستطیل سبز هست باشه.همه تیمهای بزرگ و پرهوادار حاشیه دارن ولی این حواشی هیچوقت روی سایر بازیکناتاثیر انچنانی نمیزاره و همه بفکر عمل به وظایف خود در بهترین شرایط هستند.
رحمتی از استقلال کنار گذاشته شد چی شد؟فرشید باقری از استقلال کنار گذاشته شد چی شد؟هیچی.
برخی رسانه ها میبینید اینهمه مانور میدن وبزرگنمایی هدفشون فقط حاشیه و بهم زدن تمرکز تیم هست و دوم منافع شخصی شاید با فروزان دستشون تو یه کاسه هست و از شرط بندی سود میکنند، به هر حال فوتبال ایران فاسد است، شاید فروزان پولی داده تا برخی رسانه ها تبرئه اش کنند و…
یعنی مسئولان تیم و بازیکنان باتجربه این مسائل ونمیدونند؟ما میدونیم و اهمیتی نمیدیم چطور درون باشگاه نباید مسائل درست مدیریت بشه و تیم به مسیر خودش بدون توجه به هیاهوی کاذب ادامه بده

علی
مهمان
علی

اقا مشکل زنوزی نیست
مشکل یک عده از هوادارا هستن
با جوی که بعد از بازی با سپیدرود برای فروزان پیش اومده بود زنوزی چیکار میتونست بکنه (البته اگر از بحث فنی منظورتون اخراج فروزان بود)
فروزان تبانی کرده یا هر چیز دیگه به باشگاه مربوط میشه نه اینکه هودار راه رو ببنده و دنبال فروزان باشه
اونم از بازی با پیکان که من نمیدونم باخت چه ربطی به بازیکنا داشت !!
توی مصاحبه اشکان در مورد حواشی گفته بود( این چهار بازی هم به خیر و خوشی بگذره تا ببنیم چی پیش میاد)
احتما اینکه اشکان و مسعود بخوان جدا بشن کم نیست لابد در این شرایط هم یک عده میره به این دو تا فحاشی میکنن یه عده دیگه هم میگم تیم بزرگتر از بازیکنه!! ولی من میگم جدا شدن احتمالی این بازیکنان یک باجعه غیر جبران
من یکی که بابت این رفتار هوادار فقط تاسف خوردم این دو بازیکن هم جدا بشن به شخصه اسم تراکتور رو نمیارم من تیمی میخوام بازین به عشق هودارش بازی کنه نه اینجوری
مطمین باشین با این رفتار ها فقط به تراکتور ضربه میزنیم
اگر بعد از بازی با سپید رود فضا اروم بود و اون حواشی فرودگاه پیش نمی یومد الان شاید پیکان رو هم برده بودیم و فاصله سه امتیازی به صدر داشتیم !!

ایلدارافشاری
مهمان
ایلدارافشاری

جناب اقای زنوزی تا اینجا بسیارخوب عمل کرده. دستت اش دردنکند، همین که بااقتدارتراکتورراخرید، بزرگترین کارراانجام داده است، بایدقدراین مرد بزرگ رابدانیم، از گوشه وکناردشمنان تمام سعی خودرایی کنند، تااین مرد بزرگ رامآیوس کنند، غافل ازاینکه قبل ازخریدتراکتورخودش می دانست که چه کارسخت رابرعهده گرفته، مردی نیست که ازاین بادها بلرزد. پس ازازربایجانیان عزیزوهواداران واقعی تراکتورپشت ای مرد بزرگ هستند، پس صبر کنید همه چیز درست خواهدشد، به سنگ اندازیها تهمتها ادامه خواهد داشت، چون تیم دست یک مدیر واقعی افتاده است، تنها باید صبر حوصله داشته باشیم، یاشامی زنوزی ی اشاسین تراکتور.

ائلمان(اورجینال)
مهمان
ائلمان(اورجینال)

بموقعش مسائل فنی و مدیرتی تیم وگفتیم ولی گوش ندادن.و رسانه ها زرد و دلالی هم دنبال یه فرصت میگشتن تا حاشیه سازی علیه تیم و شروع کنند الان میبینید موضوع فروزان و ول نمیکنند چون بهترین موقعیت وبرای حاشیه سازی علیه تیم پیدا کردن.
علاوهبرمسائل داوری و اشتباهات یا شرط بندی فروزان. تیم چرا به سپیدرود و پیکان باخت؟ چون مهاجم سرزن نداریم وحریف اتوبوسی دفاع کنه تیم مشکل پیدا میکنه .نگفتیم نیم فصل شرایط اروین ومشخص کنند ومهاجم سرزن بگیرن؟ گفتیم صدبار هم گفتیم.چقدر گفتیم تو کار کادر فنی دخالت نکنید ویعنی چی شجاعی نباید تعویض بشه؟اینها همه مسائل ساده است دیگه ولی رعایت نمیکنند و برای تیم از هیچ بحران درست میکنند

امید تی تی
مهمان
امید تی تی

نصیرزاده به درد مدیرعاملی تراختور نمیخوره.نصیرزاده یه کارشناس حقوقی است و تنها دو سال در ماشین سازی تجربه مدیریت دار ه و فوقش میتونه معاون حقوقی باشگاه باشه. پیشنهاد نصیرزاده بعنوان مدیرعامل تراختور یعنی احتمالا این متن و هم دلال هایی که در حال حاضر به زنوزی مشاوره میدن نوشتن
مدیریت تجربه میخواد درایت میخواد سیاست میخواد دلسوزی و تعهد میخواد .مدیرعامل تراختور علاوه بر همه اینها باید هوادار این تیم هم باشه تنها در اینصورت میتونه برای منافع تراختور کار کنه نه منافع شخصی

بهزاد
مهمان
بهزاد

عااااااالی