آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
دوشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۹

پرسپولیس بدون مسلمان برابر ذوب آهن

پرسپولیس بدون مسلمان برابر ذوب آهن

هفته یازدهم لیگ برتر و مصاف پرسپولیس و ذوب آهن در تهران با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. نکته جالب توجه در آن بازی فاصله گرفتن ذوب آهن با دوران اوج خود بود. امید نمازی نتوانسته بود انتظارات را برآورده کند و از ذوب آهن یک تیم در حال سقوط ساخته بود.

سعید آذری به عنوان یکی از مدیران برتر فوتبال کشور منصوریان را به ذوب آهن آورد تا دوباره این مربی نشان دهد که در جمع کردن تیمهای کم هوادارتر تبحر خاصی دارد.

حالا ذوب آهن با یک بازی کمتر در رده هشتم جدول قرار گرفته است. و در صورت کسب ۳ امتیاز بازی پرسپولیس، پشت سر پدیده قرار خواهد گرفت. نمایش های این تیم و کامبک های آنها در آسیا نشان داده است که ذوب آهن با تیم نیم فصل اول فاصله بسیاری دارد.

نکته بسیار مهم به نوعی کنار گذاشته شدن محسن مسلمان از تیم ذوب آهن اصفهان بود. بسیاری از هواداران ذوب آهن، استقلال و تراکتور معتقد بودند این بازیکن که سابقه بسیاری در ایجاد حاشیه دارد مقابل تیم سابق خود کم کاری کرده است. اگرچه این شایعه نیز همانند سایر پرونده های فوتبالی در حد شایعه هواداری باقی ماند اما ذوبی ها و علی منصور خیلی زود عذر این بازیکن را خواست.

حالا منصوریان برای اثبات شایستگی های خود رودر روی پرسپولیس قرار خواهد گرفت. تصور کنید پرسپولیسی که استقلال را با شفر برد به علی منصور استقلالی ببازد!

این بازی نه تنها برای ۴ مدعی دیگر بلکه برای ذوب آهن و آذری نیز مهم است. ممنوع المصاحبه شدن آذری و صحبت هایی درباره تغییر ورزشگاه و پست جالب توجه آذری مبنی بر اینکه “با سکوت نیز می شود حق باشگاه را گرفت” و بازگشت بازی به استادیوم ذوب آهن همگی نشان دهنده اهمیت این بازی خواهد بود.

اما این بازی برای منصوریان اهمیت بالایی دارد. او می تواند با شکست پرسپولیس به عنوان آلترناتیو قوی شفر دوباره نام خود را بر سر زبانها بیندازد. بازی فردا هرچه داشته باشد بدون شک شائبه ای بنام تبانی نخواهد داشت. بزرگترین مشکل ذوبی ها داور بازی است که پرسپولیس با این داور هرگز نباخته است!

بدون شک سپاهانی ها در روزی که تیمشان بازی ندارد در ورزشگاه حضور خواهند داشت تا باخت پرسپولیس را رقم بزنند. اگرچه پرسپولیس قبلاً در اصفهان ۵۰ درصد سکوها را در اختیار داشت که به نظر می رسد این بار مردم اصفهان به حمایت از تیم های خود بپردازند.

 

[تعداد: ۶    میانگین: ۵/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
رضا
مهمان
رضا

چرابازیهای ۵تیم بالای جدول همزمان برگزار نمی شود

ارومیه تراکتور
مهمان
ارومیه تراکتور

تو را خدا توهم توطئه را تمام کنید.از سایت شما بعیده این چرندیات.دیگه خسته شدیم از اینهمه توطئه توطئه گفتن…

علی تراختور
مهمان
علی تراختور

اگر بازیکن ۱۲ پوخ پولیس در بازی دست نبرد صدرصد ذوب اهن برنده هست شانس بیارند مساوی میشه ولی ۸۰% ذوب اهن می بره همیشه ذوب اهن در اصفهان این تیم کثیف رو برده

فقط تراختور
مهمان
فقط تراختور

از نظر من بازم به زور هم که شده بازی و واسه پرسپولیس در می یارن اگه هم این اتفاق نیفته باید بشینیم عرعر لنگی ها رو بشنویم که هی می گن حقمون و خوردن ، پنالتی نگرفتن ، بازیکن و اخراج نکرد…..
یعنی رویی که فدراسیون به این پرسپولیسیا داده باعث شده همیشه تو فوتبال اسم خودشون و با برد ببینن و به خودشون افتخار کنن..)
اگه داوریا و پول های بیت المال نبود باید الان پرسپولیس و از لیگ یک که سهله لیگ سه جمع می کردند.