آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸

حمله بی سابقه چند رسانه خاص علیه زنوزی

حمله بی سابقه چند رسانه خاص علیه زنوزی

دو روزنامه و دو رسانه ملی که در تمامی تاریخ خود به نفع تیم پیروزی تهران، علیه تراکتور، مردم را شورانده است. حالا دوباره بر علیه زنوزی، رئیس و مالک باشگاه تراکتور تاخته است.

آنها که هرگز فوتبال خصوصی را معنی و تجربه نکرده اند ظاهراً بر این باورند که رئیس تراکتور نیز به مانند تیم های دولتی باید پاسخگوی آنها باشد! زنوزی فقط پاسخگوی هواداران تیم خود است و هواداران تراکتور بشدت از مالک باشگاه خود حمایت می کنند.

بحث مدیر عاملی برای تراکتور غیر دولتی دیگر تقریباً منتفی است و سایر رسانه ها که در حمایت های کورکورانه از تیم پیروزی ید طولانی دارند نمی توانند به مانند سابق سر در هر سوراخی کنند.

بدون شک هواداران تراکتور از تصمیمات درست یا اشتباه رئیس باشگاه حمایت خواهند کرد. زنوزی نیز در اولین سال حضور در تیم پرطرفدار که حاشیه های خاص خود را دارد نمره قابل قبولی گرفته است.

با تجربیاتی که در این فصل کسب خواهد کرد متوجه خواهد شد که برای مقابله با همه موانع چگونه تیمی باید برای فصول بعدی ببندد.

 

[تعداد: ۱۴    میانگین: ۴.۱/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
سهند
مهمان
سهند

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.
اتفاقا قهرمانی در این حالت و در شرایط جدولی موجود شیرین تر خواهد بود باز هم همه چیز دست خودمون هست اگر پنج بازی آینده را ببریم.
چون پرسپولیس حتما مقابل سپاهان و ذوب آهن امتیاز هز دست خواهد داد.

کهکشانیها
مهمان

اینا ازسوزشه داداش زنوزی خودش مهندس قهار اقتصاده جایی نمیخوابه که زیرش نم بکشه سال دیگه این روزنامه ها وتیم حکومتی رونخریم جاش گاوداری بزنیم صلوات

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

اینا بحثشون اینه که با حمله به زنوزی بعضی از هوادار های ساده و احساسی باشگاه رو علیه باشگاه و بازیکنان و حتی به لیکنز هم هجمه اوردن بشورانند که امیدوارم باز هم ناکام بمانند یادمان نره ما امسال به هدفی که داشتیم رسیده ایم حتی میتونیم قهرمان هم بشیم این ۵ هفته اتفاق های بسیاری میتونه بیفته من خودم و اگه جای فروزان کس دیگه ایی بود شاید میگفتم تصمیم اشتباه ولی ما یک بازیکن پرحاشیه رو ک از اول فصل هم دوسش نداشتیم از تیم انداختیم بیرون و این یک اتفاق و شوک مثبته و یادمان نره زنوزی از همه ما هوادارا هوادارتره و قتی به تصمیم هوادار احترام میزاره این فوق العاده است که دشمنانمون نمیتونن برتابند و در اخر میتونم بگم که
#هر چی زنوزی بگه

مسعود
مهمان
مسعود

خیلی ببخشید هوادار بززز نیست که واسه حرف این و اون بع بع کنه..هوادار تراکتور خودش عقل و شعور داره همه چی رو داره میبینه..به نظرم این کامنتت توهین به هواداران تراکتور بود

اردبیل تیراختورچیسی
مهمان
اردبیل تیراختورچیسی

یاشاسن زنوزی یاشاسن تیراختور – هرکس علیه زنوزی هست علیه تیراختور هم هست