آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
دوشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۹

رفتار غیر حرفه ای که عملکرد فنی را زیر سؤال برد

رفتار غیر حرفه ای که عملکرد فنی را زیر سؤال برد

قبل از بازی با سپید رود، فروزان تنها یک اشتباه فاحش داشت. در باقی بازی ها اگرچه سوپر استار نبود اما بازی های بی عیب و نقصی برای تراکتور بازی کرده است.

بزرگترین دلیل هجمه علیه این دروازه بان به آرشیو رفتارهای غیر حرفه ای این بازیکن بر می گردد.

تی تی ها هرگز فراموش نمی کنند!

مشکل از جایی شروع شد که فروزان در تراکتور چهره شد و تراکتور را قال گذاشت و به تیم محبوبش استقلال پیوست. او با ادای جمله؛ “می روم که در کنار هم خون هایم بازی کنم.” نمک را بر زخم تراکتوری ها پاشید و نمکدان را زیر پاهایش خرد کرد.

تراکتوری ها هرگز او را به خاطر این حرمت شکنی نبخشیدند. اما مدیریت تیم در اوایل فصل بدون اطلاع از روابط طرفین و با دخالت عده ای، فروزان را بدون در نظر گرفتن نظر هوادارانش جذب تیم کرد.

در این بین برخی رسانه های تراکتوری علیه این دروازه بان جو سنگینی ایجاد کردند اما غالب هواداران تیم به مصلحت تیمشان، پشت این دروازه بان در آمدند. اما فروزان دست از ایجاد حاشیه بر نداشت. او که محبوبیت سابق را نداشت با علم بر اختلاف فرهنگی و حساسیت های هواداران تراکتور، گاهاً شیطنت هایی انجام می داد که به مذاق تراکتوری ها خوش نمی آمد.

ضعف فنی گلر رشتی و استقلالی این فصل تراکتوری ها از قضا مقابل تیم شهرش بدجایی زخم کهنه را باز کرد. فروزان با کمی عاقبت اندیشی و خویشتنداری می توانست کماکان دروازه بان محبوب تی تی ها لقب بگیرد.

او از تراکتور که به گفته خودش هم خونش نیستند به تیم ملی رسید و در کنار هم خونهایش با ذلت و خواری اخراج شد. فروزان با دست خود و با فعالیت های افراطی مجازی برای خود چاهی کند که به سختی بتواند از آن نجات یابد.

با همه این تفاسیر، متهم کردن این دروازه بان و توهین به خانواده وی کار پسندیده ای نیست. آیین شرعی ما اجازه نمی دهد که قبل از اثبات ارتکاب جرمش به او بتازیم.

و اگر اشتباهات او فنی بوده، اخراج وی نیز کاری بس آماتور گونه بوده و برای سرپوش گذاشتن روی اشتباهات مدیریتی ابتدای فصل است.

اگر لیکنز تشخیص به تنبیه دهد، او می تواند برای یک بازی نیز به اخباری فرصت دهد. هرچند این کار در ۵ هفته باقی مانده خود یک ریسک بزرگ است.

شاید منطقی ترین تصمیم در ۵ هفته اخیر فرصت دادن دوباره به فروزان باشد.

SARP

[تعداد: ۲۵    میانگین: ۲.۸/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
محمدرضا
مهمان
محمدرضا

بعضی ها یک مدل به فروزان گیر دادن که اگر فروزان نباشه تراکتور قهرمان میشه ؛ بابا چرا نمخواهید بفهمید تیم مشکل تاکتیکی داره ؛ این لیکنز احمق جلوی استقلال خوزستان هم از ۲ هافبک دفاعی استفاده میکنه ، به تعویض اعتقادی نداره واگر قانون اجازه میداد سوگیتا رو با عصا به زمین میفرستاد ؛ تیم کلا پلنb نداره ؛ یعنی روش دوم بازی ؛ شجاعی چون خودش تو زمین راه میره نمیتونه از سایر بازیکنان هم توقع داشته باشه و وظایف کاپیتانی رو انجام نمیده ؛ بازیکنان در پست تخصصی نیستند مثل دانیال و حاج صفی ، به مهاجمین پاس درست وحسابی داده نمیشه ، تو دفاع وسط یار جایگزین مطمعن نداریم مثلا بارافتضاحی که طیبی به با آورد بازی بعدی هم تو ترکیبه ، بازیکنان ذخیره هم به بیکاره تبدیل شده اند چون سرمربی اعتمادی به اونها نداره بعیده که پس از اومدن به بازی کار خاصی انجام دهند

vahid
مهمان
vahid

در فوتبال ایران که داوری وتبانی حرف اول و میزنه برای قهرمان شدن چیزهای دیگه ای و هم باید داشت. اگر نصف پول یکی از بازیکنان و برای داوری و تبانی کنار میزاشتیم مثل تیم لجنپولیس الان با اختلاف خیلی زیاد توصدر جدل بودیم. بالاخره داورها هم زندگیشون خرج داره.بجای هزینه برای بازیکن کمی خرج این چیزها میکردیم الان همه چیز رو به راه بود.فوتبال ایران اینه اگر میخوای توش موفق باشی باید این کارهارو بلد باشی.تو باشگاه یه مدیرعامل نمیتونند برای تیم پیدا کنند اونوقت ما انتظار قهرمانی داریم!
اعضای هیئت مدیره کیه؟مدیرعامل کیه؟کمیته فنی کیه؟ ضعف رسانه ای هم که در تیم بیداد میکنه! حتی سایت رسمی باشگاه وهم آپ دیت نمیکنند!!
فقط بلدند چندتا دلال فاسد و دور خودشون جمع کنند و بازیکن مریض به تیم بندازن

امید تی تی
مهمان
امید تی تی

فرصت دادن دوباره به فروزان؟ این حرف از شما بعیده!
حتی اگر اشتباهاتش عمدی نباشه الان جوی و شرایطی که هست بنظرت چجوری میشه دوباره فروزان و داخل دروازه قرار داد؟ به عواقبش فکر کردین؟
درضمن اگر یادتون باشه من از اول گفتم فروزان به درد دروازه بانی نمیخوره فیزیک دروازه بان باید اینجوری باشه؟فروزان توعمرش یه ضربه پنالتی تونسته بگیره؟ حالا جوگیری و بی اخلاقی و.. سایر مسائلش به کنار .نباید اینو اصلا به تراختور میاوردند این هم دست پخت خطیبی است.
حتی تقوی هم میخواست بعد از بازی با سپیدرود در بازی رفت هم اخراجش کنه که الان داره حمایت میکنه!یادتونه بعد از بازی رفت اون پست کوروش پرستی و گذاشت؟همون موقع هم من گفتم احتمال زیاد فروزان نیم فصل رفتنی است که چنین کاری و کرده و رفتنی بود ولی اتفاقاتی افتاد که موندگار شد …

تورک
مهمان
تورک

شعر یازما یاخجی نه فرصتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

من دیروزم این کامنت و گذاشتم و امروزم میزارم نظرم اینه که نباید اینقدر زود ناامید بشیم و هنوز ۵ هفته دیگه مونده حمله به فروزان فقط حاشیه ها رو بیشتر میکنه خداروشکر که زنوزی هم اخراجش کرد امیدوارم اخباری رو از هفته بعد فیکس بشه تیم ما دیروز به فروزان باخت نه سپید رود اشتباه تاکتیکی نداشتیم و فقط اشتباهاتمون فردی بود کلا لیکنز نشون داده که مربی بزرگی و نباید به بعضی افراد با حرف هامون و بهانه دست دشمنامون بدیم اهدافشونو پیاده کنند و حاشیه سازی کنند استقلال از ما امتیازش کمتره ولی مثل ما نا امید نیست تو این ۵ هفته باقی مانده احتمال هزاران اتفاق وجود داره مطمعن باشید تیمای دیگه هم امتیاز از دست خواهند داد الان وقت حمایت از تیمه نه خودزنی یادمان نرود خیلی زود دیر میشود

رضا
مهمان
رضا

البته حرکت اول فروزان یک پاس دقیق وآرام به بایرامی بود نه اشتباه

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

حاجی ما الان نه مدرکی داریم از کسی نه فایل صوتی نه چیزی و نمیتونیم تهمت بزنیم و امیدوارم درحد همون اشتباه بمونه و اگر هم نه به خدا واگذارش میکنم نطرمن اینه که به جای پرداختن بیشتر بهتره فعلا تا ۵ بازی دیگه رو حمایت تیم تمرکز کنیم و بیشتر از این به حاشیه ها دامن نزنیم که اونموقع خدای نکرده قهرمان که هیچ سهمیه رو هم از دست می دهیم

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

با سلام. خواستم بگم بله موافقم که نباید توهینی بشه به این بازیکن ولی مردم ما فوتبال میفهمن. جلو نساجی احسان حاج صفی اشتباه کرد. همه فهمیدن اشتباه کرد. هیچکس نگفت عمدیه. ولی دیروز این آقا… من میگم لیکنز به جوانترا بازی بده به اخباری بازی بده حتی اگه قهرمان نشیم. بابا حتی اگه فروزان عمدی نکرده باشه و سهوی باشه، با این حرکات آماتور تیم قهرمان نمیشه.

علی
مهمان
علی

بهترین کار ممکن اخراج و یا تعلیق یدون دادن رضایتنامه فروزانه. بهتره بفرستنش به تیم ب و اونجا نیمکتنشینش کنن.

seyyed
مهمان
seyyed

متاسف برای سایت بی سواد شما که چند ماه است با برد های تراختور زنوزی شده بود امپراطور و لیکنز شده بود خدای تاکتیک ولی حالا با یه باخت که به خاطر اشتباهات سهوی فروزان و اشتباهات عمدی داور بدست اومد دارین عملکرد یکساله باشگاه رو زیر سوال میبرین. بله دریت میگین خرید فروزان اشتباه بوده ولی وقتی مهاجری(به خاطر نا آشنایی) اونو خرید چرا هیچکدومتون این حرفارو نزدین؟چون از قدرت زنوزی تو اون موقع میترسیدین ولی اینو مطمئن باش خبرنگار خائن که زنوزی از اون روز هم محبوب تر و قوی تر شده و اگر اذن بده در سایتتون رو تخته میکنیم.
من الله توفیق

بابائی
مهمان
بابائی

درسته بازی دادن تو این مقطع به اخباری ریسک هستش ولی بازی دادن به فروزان ریسک بزرگتری است چه معلوم دوباره از این اشتباهات نکنه تو این فوتبال کثیف ایران بعید نیست از بعضی از تیمها به فروزان فصل بعد رو قولی داده باشن؛ثانیا تو فوتبال اشتباه پیش میاد ولی چرا اشتباه عبدالله زاده جلوی صنعت نفت و فروزان جلوی سپیدرود اونم در حساس ترین نقطه و البته همیشه هم برای تراکتور پیش میاد اشتباه سعید آقایی جلوی سپاهان هنوز یادم نرفته ۶ بازی به آخر فصل مونده

123
مهمان
123

داداش اشتباهات فروزان بوی عمدی بودن میده یه پاس آروم برای مهاجم تیم حریف
عدم واکنش به دریافت گل دوم
دفع ناقص توپ روی گل سوم
همه میدونیم که فروزان در هر سه گل مقصر عمدی هست چون در گرفتن و دفع توپ های اینچنینی خیلی عالی کار میکنه ولی جلو تیم شهر خودش …..
ما نمیگیم بحث شرطبندی بوده خوب شرطبندی هم میتونه جزئی از این باشه که فروزان به تیم شهرش تعصب داشته و میخواسته جلو همشهریهاش تیم شهرشو توی لیگ نگه داره این وسط هم شرطبندی هایی شده …

شاهین تورک
مهمان
شاهین تورک

فروزان دیگر جایی در تراختور ندارد چون بعدا معلوم شد که افتضاح کاری فروزان اشتباه نبود بلکه عمدی و ماجرای شرطبندی در کار بود و این را دنیا بداند( تورک به دنیا امده ام . تورک زندگی میکنم . تورک خواهم مرد) . این شعار مردم ازربایجان است. این گیلک بی رگ هم برود برای همخون های خودش بازی کند چون لیاقتش ان قدر است .
( تورکلرین ایفتیخاری تیراختور تیراختور )