آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸

تعداد کارت زردهای بازیکنان تراکتور و بازیکنان در آستانه محرومیت

تعداد کارت زردهای بازیکنان تراکتور و بازیکنان در آستانه محرومیت

اولین محرومیت بازیکنان با دریافت ۴ کارت زرد و محرومیت‌های بعدی با ۳ کارت زرد اعمال می‌شود.‏
اکبر ایمانی ۶

ایمانی ۴ کارت زرد در نفت آبادان دریافت کرده است و اولین بازی در تراکتور محروم بود. او دو کارت زرد دیگر در تراکتور دریافت نمود و به محض دریافت اولین کارت زرد از بازی بعدی تیم محروم خواهد بود.

ساسان انصاری ۵

او با دریافت دو کارت زرد دیگر از بازی بعدی تیمش محروم خواهد بود. ۴ کارت زرد انصاری در سپاهان بوده است.

اشکان دژاگه ۴

دژاگه با دریافت ۴ کارت زرد، محرومیت خود را سپری کرده است. او برای محروم شدن باید ۳ کارت زرد بگیرد.

مسعود شجاعی ۱+۳

شجاعی ۱ کارت قرمز در جام حذفی دریافت کرده است که در لیگ محاسبه شده است! و ۳ کارت زرد در لیگ برتر دریافت کرده است. نظر بر محرومیت اول شجاعی با کارت قرمز مستقیم، محرومیت ثانوی وی با ۳ کارت زرد اعمال شده است. شجاعی برای محرومیت بعدی باید ۳ کارت زرد دریافت کند.

علی عبدالله زاده ۲

با دریافت ۲ کارت زرد دیگر از بازی بعدی تیم محروم خواهد بود.

همچنین احمد موسوی با دریافت ۱ کارت قرمز و ۳ کارت زرد در ماشین، دوره محرومیت خود را سپری کرده است.

سایر بازیکنان تراکتور بدون کارت زرد و یا تنها ۱ کارت زرد دریافت کرده اند.

بدون شک با کمی دقت و خویشتنداری تراکتور تا پایان فصل می تواند بدون محروم در مسابقات حاضر باشد. به غیر از اکبر ایمانی که بهتر است در بازی حساس این اتفاق رخ ندهد.

 

[تعداد: ۱۵    میانگین: ۴.۷/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
vahid
مهمان
vahid

هر چی داور بی تجربه و گمنام و نخاله هست انتخاب میکنند برای بازی های تراختور اون از داور بازی با استقلال خوزستان اینم از داور بازی با نفت ابادان هر دو بی تجربه و پر اشتباه.
بازی قبل پنالتی آشکار بر روی اشکان ونگرفت و دو تا کارت زرد بی مورد داد این بازی هم این رضا عادل وگذاشتن که داور گیج و پر اشتباهی هست بازی رفت با سپیدرود این داور بود که در دقایق آخر تراختور در حال ضد حمله بود ولی داور در مسیر توپ قرار گرفت وتوپ خورد به داور رسید به بازیکنان سپیدرود و گل مساوی و زدن! ولی بعدش در ثانیه اخر اروین گل دوم و زد و بازی و بردیم. یعنی داور داشت خیلی شیک دو امتیاز از تیم میگرفت. کارت زرد بی مورد هم این داور زیاد میده. همون داوری هست که چند هفته قبل بازی نفت مسجد سلیمان وسایپار و به جنجال کشید انتخاب این نوع داوران برای تراختور عمدی است! چون هفته های پایانی هست وداوری باید به ضرر تراختور باشه و بازیکنانش کارت بگیرن!
جالبه این داور دو بار برای تراختور سوت زده و هر دو هم بازی تراختور برابر سپیدرود بوده و هر دو هم داوری به ضرر تراختور بوده. هر چند هر دو بازی و بردیم

کمال
مهمان
کمال

ایمانی بهتره تو همین بازیهای پیش رو یه کارت بگیره چون همینطور دوکارته بمونه قطعا قبل از بازی با چرتپولیس یه کارت مفت بهش میدن محروم میشه.
همین بازی با نفت ابادان خوبه تو این بازی کارت بگیره بازی با سپیدرود نیست. بعد اونم با پیکان و ذوب اهن بازی داریم بعد چرتپولیس.
در بازی با استقلال خوزستان داور بازی براقی که برادر خانم فغانی هم هست! نه تنها پنالتی خیلی واضح رو اشکان و نگرفت مردیکه احمق نزدیک بود بهش کارت هم بده به بهانه تمارض!

کمال
مهمان
کمال

اشکان فک کنم در بازی با ماشین سازی اون اکبریان معلوم الحال یه کارت زرد اشتباه بهش داد. حاج صفی هم یک یا دو کارت داره. استوکس چند کارت داره؟
منبع کارت ها کجاست از سایت سازمان لیگ نوشتین؟

علی
مهمان
علی

اشکان یک کارت گرفته و الان دو کارت زرد تا محرومیتش مونده.