آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

پدیده پس از پنالتی پرسپولیس بیانیه می داد؛ آخرین ترکش ها در تاریکی

هر تیمی که در تبریز باخته است شروع به بافتن مهملات می کند. این بافتنی به  تن هیچ یک از ما نخواهد رفت. که هر کسی به جای پذیرفتن مسؤلیت اشتباهات خود پشت آن پنهان شود.

حتی تیمی که در یادگار امام (ره) ۶ و ۴ گل خورده است حقش باخت نبوده است!

حالا که تماشاگران بزرگ تراکتور ۹۰ دقیقه به تشویق تیم خود می پردازند، عده ای برای سرپوش گذاشتن به نقاط ضعف خود شروع به سرایش شاهنامه می کنند.

حق استقلال که باخت نبود!

حق سپاهان هم که باخت نبود!

حق پدیده هم که باخت نبود!

ماشینی که بیانیه نداد متهم به تبانی شد!

یکی نیست از این آقای مسؤل بپرسد وقتی سرمربی تیمت در برنامه پخش زنده به عنوان کارشناس یک تیم دیگر در صدا و سیما حاضر می شود چرا یاد بیانیه نمی افتی!؟

وقتی تیمت ۶ امتیاز لیگ برتر و صعود به مرحله بعدی را به پرسپولیس هدیه می دهد چرا جرأت بیانیه دادن نداری؟

وقتی با پنالتی مشکوک علیپور بازی را واگذار می کنی چرا بیانیه نمی دهی!؟

وقتی تیمی که در صدر است و به جای تقویت حتی مالکش نیز عوض می شود و وقتی به جای یارگیری، بهترین بازیکنانتان را می فروشید دیگر برادر من چرا برای فرار از مسؤلیت کوتاهیتان از تیم تراکتوری ها مایه می گذارید!؟

شما در کل بازی ۴ موقعیت داشتید. یکی به بدن داور برخورد کرد که همان توپ نزدیک بود وارد دروازه تراکتور شود.

و ۳ موقعیتی که در آغاز نیمه دوم با پرچم اشتباه کمک داور سمت راست تقدیم شما شد.

شاید احساس کردید هر زمان دکتر بیژن قضاوت بازی تراکتور را بر عهده می گیرد، تراکتور باید ببازد! یا شجاعی باید اخراج شود!؟

وقتی داور ناخواسته برای شما دیوار دفاعی می شود و وقتی کمک داور، ناخواسته ۳ توپ  تراکتور را تقدیم شما می کند، تقصیر آنها چیست که شما به آسمان می کوبید!؟

مطمئناً تراکتوری ها بخوبی می دانند که این بیانیه ها به خاطر هواداران پدیده نیست.

این تیم پدیده و هواداران آن شایسته این جایگاه نبودند و بهتر است به جای بیانیه دادن پاسخگوی هواداران خود باشید. چرا که حتی اگر حرف شما راست باشد تراکتور از بین ۵ مدعی بالانشین ِ  مضرور از داوری، در رتبه اول هم نباشد، در جایگاه دوم بوده است.

اگرچه دیدگاه ما متفاوت است و داوری خصوصاً در نیمه دوم چربش محسوسی به نفع پدیده داشت.

[تعداد: ۳۷    میانگین: ۴.۵/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
sisa
مهمان
sisa

همه میدانیم پدیده برای پرسپولیس میجنگد و این بیانیه هم با راهنمایی پرسپولیسیها صادر شده است .بد نیست بدانید با این بیانیه های کذب اعتبار خود را ازد دست میدهید

صمد
مهمان
صمد

ببینید همه میگن پدیده خوب بازی کرد در حالیکه این لکنز بود که با بازی منطقی سه امتیاز را گرفت و آن را حفظ کرد بازی منطقی الزاما تماشاگر پسند نیست ولی همراه با دفاع و حمله به موقع است که منجر به نتیجه میشود در بازی پدیده هم اگر کمی خوش شانس بودیم گل دوم را هم میزدیم ضمنا این بیانیه دادن ها هم از نظر من اهمیتی ندارد و باید به فکر بازیهای بعدی باشیم باید از برادران قشقایی بخواهیم در بازی استقلال خوزستان تیم تیراختور را تنها نگذراند بازی با پدیده الان به جز خاطره چیز دیگری نیست

سعید
مهمان
سعید

ما میزبان بودیم باید ۵۰-۵۰ ها بنفع ما زده میشده ولی نه تنها ۵۰-۵۰در اکثر موارد سوتها بنفع پدیده بود! به هر حال گلمحمدی شرمنده چرتپولیس شد که نتونست از تراختور امتیاز بگیره اینهمه هم فشار گذاشت رو بازیکنانش تا با تمام وجود بازی کنند وجوری بازی میکردند انگار بازی و ببرن قهرمان میشن!!
تراختور طلسم پدیده و بیژن حیدری و یکجا شکست!پدیده رو تا حالا تو تبریز نبرده بودیم و بیژن حیدری هم این فصل دو بازی سوت زده بود برای تراختور که هر دو بازی تراختور باخته بود

جبراییل علی پور
مهمان
جبراییل علی پور

اقا خود این اقا یحیی همیشه جلوی پرسپولیس امتیاز میده ..

vahid
مهمان
vahid

یحیی نوکر چرتپولیس
چنین مربیهایی وباید از لیگ حذف کرد که در یه تیم برای تیم دیگر بازی میکنند

مهدی
مهمان
مهدی

علی منصور هم برای رفیقش قلعه نوعی بازی می کند
راستی چرا تاریخ این بازی عقب افتاده سپاهان که تصادفا با همان ذوب آهن هست مشخص نمیشود؟؟؟؟؟

ائلمان(اورجینال)
مهمان
ائلمان(اورجینال)

خاک بر سرگل محمدی که جون میکنه برای چرتپولیس! شخصیت غیرحرفه ای خودش و بخوبی به نمایش گذاشته.حتما از طرف چرتپولیس پاداش در نظر گرفته بودند برای بازیکنان پدیده تا مقابل تراختور بتونند امتیاز بگیرن چون سر جلو توپ میزاشتن وخیلی میدویدند وبا جان ودل بازی میکردند در صورتی که مقابل چرتپولیس تو زمین راه میرفتند برای گلمحمدی هم شاید وعده سرمربیگری در چرتپولیس و دادند!

تراختور افسانه ای
مهمان
تراختور افسانه ای

نتیجه مورد نظر برای پدیده نه بلکه برای لچنپولیس توسط گلمحمدی حاصل نشد! گلمحمدی رسما داره برای لجنپولیس بازی میکنه اون از سه باخت پیاپی که خیلی هم راضی بودند و داوری هم بر علیه شون بود ولی هیچ صدایی ازشون در نیومد. حالا که مقابل تراختور باختن در صورتی که داور ی هم بنف پدیده بود اون کاشته هارودر نیمه دوم مفت و مجانی تقدیم پدیده شد. شروع کردن به چرت گفتن این بیانیه هم احتمال زیاد به پیشنهاد تیم چرتپولیس بوده

فرزاد
مهمان
فرزاد

کارت زرد که به مسعو داده شد اشتباه بود ودلیلش معلوم نشد. در نیمه دوم هم داوری کاملا بنفع پدیده بود.گلمحمدی هم میجنگید برای چرتپولیس امتیاز بگیره