آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

ائتلاف گروه ۳ علیه تیم مردمی تراکتور

ائتلاف گروه ۳ علیه تیم مردمی تراکتور

با نزدیک تر شدن تراکتور به صدر جدول، ولوله ای در بین رسانه های حامی گروه های شرط بندی و به ظاهر ملی و در باطن طرفداری ایجاد شده است. یکی شدن همه آنها برای ضربه زدن به تراکتور، نشان از بزرگی این تیم، مالک آن و هواداران این تیم است.

تیم یکی از این گروه ها که بالاتر از تیم ملی کشور است!

تیم یکی دیگر از گروه ها نیز برای سرپوش گذاشتن به قرارداد های غیر قانونی بازیکنان خارجی و باخت های تحقیر آمیز در آسیا به تازگی وارد گود شده است.

و تیم گروه دیگر که در رأس ارکان ورزشی کشور پست های حساس و تأثیر گذار دارند.

و این تنها تراکتور است که جز خدا، هوادارانش و مالکی که از جیب شخصی هزینه می کند هیچ حامی دیگری ندارد. و بدون شک این حامی کفایت می کند. و به زودی همانند مس سؤنگؤن دومین کاپ قهرمانی نیز به آذربایجان خواهد آمد.

عده ای که طی یک دهه به صورت غیر علنی به تراکتور آسیب رسانده اند حالا نتوانسته اند نقاب های خود را حفظ کنند و شمشیرها را از رو بسته اند.

اشاره بر انتقال بازی از بنیان دیزل به یادگار که در حیطه تأمین امنیت استان می باشد دارند. غافل از آنکه نزدیک به نیم قرن، همه بازی های دو تیم پایتخت، رفت و برگشت به میزبانی دو تیم در ورزشگاه آزادی برگزار شده است. حالا طرح این موضوع خنده دار است.

و خنده دارتر اینکه در اقدامی جدید و جالب توسط یک روزنامه ورزشی که دشمنی دیرینه ای با مردم آذربایجان دارد با انتشار اخبار کودکانه به نیت خود، قصد به حاشیه کشاندن تیم را دارد. و نمی داند که تراکتوری ها آگاه هستند.

هجوم به بازیکنان خارجی تیم و ایجاد رخنه در دل باشگاه که این اتفاقات تنها بر همدلی تیم یکدست تراکتور و هواداران همیشه حاضر آن می افزاید.

استادیوم خانگی تراکتور تبدیل به قتلگاه مدعیان شده است و تراکتور در زمین بازی حرف های خود را می زند. برد دو تن از مدعیان و شکست دو تن دیگر در آینده ای نزدیک، نشان خواهد داد که تراکتور در همه این سال ها شایسته ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی بوده است.

 

[تعداد: ۴۳    میانگین: ۴.۷/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
هوادار تراختور
مهمان
هوادار تراختور

میگن توی آمریکای جنوبی یه نوع میمون هست که وقتی یه شکارچی شکارش میکنه آخرای عمرش که میرسه شروع جیغ داد میکنه بعد میمیره.
وضعیت حال حاضر ما هم همینه پرسپولیس-استقلال دیگه یواش یواش داره نوکشون چیده میشه دارن با هوچی گری و تهمت زدن به تراختور ته مونده جونشون رو خالی میکنن.
پس زیاد از وراجی مسئولین و بازیکنای این دوتا باشگاه عصبانی نشید عقلشون کمه نمیفهمن شما عاشقای عزیز تراختور خودتون بخاطر این عقب مانده ها اذیت نکنید
یا حق…

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

سه تیم نباشه کل اسیا باشه
تراختور متعلق به یک ملت هست و یک ملت پشتش هست
یاشاسین آذربایجان
یاشاسین تراختور

فرزاد
مهمان
فرزاد

درکشون کنید میترسن از قدرت تراختور کبیر
دسته دوم هم خبرناهار و قلم به مزد و رسانه دلال هستند که اینا هم عادت همیشگیشون است کلا کارشون همینه

مسعود
مهمان
مسعود

ببخشید هیچ احمقی تا حالا نگفته که بازی تراکتور و ماشین تبانی شده که در این صورت حتماً با آن فرد یا سایت برخورد میشه . فقط الکی جنگ تبلیغاتی راه انداختند که روحیه تیم رو خراب کنند . و به نظرم مسئولین تراکتور و ماشین هم خوب کاری می کنند که وارد این جنگ بی نتیجه نمی شوند . زیرا از هرکس که شکایت بشه قطعاً خواهد گفت که من کی گفتم تبانی شده ؟ و به قول قدیمیها ما باید به اون ضرب المثل خودمون عمل کنیم که گفته ” ایت هورر کروان گئچر ”
یا حق

کهکشانیها
مهمان

اینا دوست دارن پول بیت المالو واریز کنن بحسابشون بهترین بازیکنای لیگم بدن بهشون بگن بفرمایین اینم چهارده تا تیم ببرینشون قهرمان شین روماهم حساب کنین

میانالی
مهمان
میانالی

اینا با مردم ما مشکل دارن خب هیچموقع نمیزارن زبان ترکی در مدارس تدریس شود و یا همین تیم فوتبال ما (تراختور) ۳ بار نایب قهرمان شده و در این ۳ بار هم از قهرمانی جداش کردن.

هوادار تراختور
مهمان
هوادار تراختور

متاسفانه اینا با کل مملکت مشکل دارن تهرانیا خیال میکنن عقل کل عالم هستن وفقط خودشون ایرانی هستند و بقیه مردم خارجین وفکر میکنن میتونن به هر نژاد یا قومی زور بگن و از هر طریقی اونارو تحت فشار بزارن ولی کور خوندن…

sisa
مهمان
sisa

تراختور به عظمت خود برگشته است و تمامی تیمها را یکی یکی از پیش رو برمیدارد تیمهای پایتختی سوگلی که حمایت قاطع فدراسیون را با خود دارند ترسیده اند و چون نمیتوانند در مستطیل سبز حریف تراختو رباشند چنین کارهایی را با مکم رسانه های مزدور انجام میدهند. اینها همه نشانه عظمت تراختور است به کوری چشم رقیبان

تراختور عاشقی
مهمان
تراختور عاشقی

مال این حرفها نیستن.از قدیم گفتن سگی که زیاد پارس میکنه پاچه نمیگیره.
اینا هم از قدرت و کیفیت تراختور سوختن و هر از گاهی به بهانه ای شروع میکنند به پارس کردن.خبرناهاری که خودشو به یه وعده ناهار میفروشه حرفش چه ارزشی داره

تیراختورچی
مهمان
تیراختورچی

نینخ بولاردا کئچر، هر زامان یاشا تیراختوروم…

کهکشانیها
مهمان

حالا رفته رفته سوزش بیشترم میشه کاربجایی میرسه که دستور به ترور کادر فنی بازیکنان مالک تراختورم میدن خخخخخخخخ

aydin
مهمان
aydin

غلط کردن یه مش چرت و پرت بخاطر سوختگی. به قول معروف پارس سگ و گذر کاروان
البته اگر سایتی مجوز دار یعنی سایتی که مجوز رسمی فعالیت داره چرت بگه باشگاه میتونه شکایت کنه.ولی در کل مهم نیست مهم قدرت و غطمت تراختور است که روز به روز داره بیشتر میشه

علی
مهمان
علی

تراکتور مسیر خودش رو با حاج رضا زنوزی پیدا کرده ماترک ها هم پشت تیم با جون و خونمون وایسادیم
امید دارم به روزی که تراکتور تو ورزشگاه اختصاصی خودش بازی کنه و افتخار آفرینی کنه واسه کل آذر بایجان
اون روز هست بعضی ها به عظمت ما غبطه می خورند

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

والله تا ما خودمون گروهی تشکیل ندیم همینطور خواهد بود شما ببنید همین سپاهان با وادادن رحمان احمدی سه امتیاز گرفت و کسی هم جیکش در نیومد عادی هم جلوه دادنش در اینده چنین حراکات مشابهی هم انجام خواهد شد بهتره باشگاه اگاهانه تر و بازی به بازی پیش بره الان ۹ هفته به اتمام لیگ باقی مونده یعنی در واقع فقط این ۹ تا برد میتونه ما رو قهرمانیمون رو تضمین کنه درست سخته ولی نشدنی هم نیست الان نگاهی به بازی ها بندازیم کار ما البته فقط یکم راحتره دو تا رقیبامون تو اسیا بازی دارن و در اینده با هم بازی هم خواهند کردحتی سپاهان با این دوتا و احتمال امتیاز از دست دادنشون بیشتره تنها برد همه بازی هاو شاید یک یا دو مساوی ما رو قهرمان میکنه اینو از رو تجربه میگم ما نباید شبیه تیم های سالهای قبلمون بشیم که قوی هارو میبرد مقابل ضعیفتر ها متوقف یا وا میداد باید تو تمام این ۹ هفته فقط هدف بازیکنان و کادر فنی برای برد به زمین رفتن باشه با انگیزه صد چندان و قدرت بیشتر نسبت به بازی های قبلی به زمین برن و جنگیدن واسه همه فضاها و توپ ها میتونیم این مهم و به سرانجام برسونیم و هوادارمون هم باید هوشیار باشن و از ایجاد هرگونه حاشیه مثل انتقاد الکی و احساسی از بازیکنان و کادر فنی جلوگیری کنن و این ۹ هفته تیم فقط و فقط باید حمایت همه جانبه بشه

سینا
مهمان
سینا

نوکرم سنه… بتر یازمیسیز. اللریزی اوپورم… منطقینن آغزلارین پاه لامیسیز… تراختور بیزیم اورهلریمیزده قهرمان دی واسلام… بولاردا آز س… یسینر… قورطولار…داها قالاللار باخا باخا… اوغلان بو بیرلیغیزی الدن ورمییین که گلن ییل بتر لازمیدی… کوپه اوغلی قودوخلارینین آیری بیر اشلری یوخدی اله بیر… اللاه هچ کسی بکار المسین…

صمدبرزگر
مهمان
صمدبرزگر

ایت هورر کروان گچر
هر چقدر هاف هاف کنند بکنند تراختور خار چشم سرخابی هاست و خواهد بود.این دو تیم از بس توسط داوران امتیاز گرفتن تا به تراختور برسن اما تراختور قهرمان میشه.
بزارین هاف هاف کنان بمیرند