آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹

یک سؤال از یحیی – ماجرای ۶ امتیاز پدیده مقابل پرسپولیس

یک سؤال از یحیی – ماجرای ۶ امتیاز پدیده مقابل پرسپولیس

یکی از خبرنگاران در کنفرانس خبری بعد از بازی پدیده و ذوب آهن که منجر به باخت پدیده شد در طرح یک سؤال احساسی، گل محمدی را در آستانه سفر به تبریز در وضعیت بسیار بدی قرار داده است. گل محمدی که می توانست بسیار سنجیده تر به این سؤال خبرنگار – که از باخت تیم پدیده و شاید برد تراکتور ناراحت و عصبی بود – پاسخ دهد. یک اظهار نظر عجیب داشته است.

“امیدوار است اتفاق بدی در دربی تبریز رخ نداده باشد!”

فقط یک سؤال از آقای گل محمدی!

چرا پدیده صدرنشین که تمامی تیم ها را یکی پس از دیگری از پیش رو برمی داشت، در هر دو بازی به پرسپولیس باخت؟

آیا در آن بازی ها اتفاق بدی در فوتبال نیفتاده است؟

و یا اتفاقات بد فقط در بازی های تراکتور و آن هم زمانی که به قهرمانی نزدیک است رخ می دهد؟

شاید این حق طبیعی هواداران پدیده مشهد باشند که از علل واقعی سقوط این تیم خبردار شوند. پدیده در حالی که در نیم فصل اول با اختلاف در صدر بود، با بروز مشکلات مالی و تعطیل کردن تمرینات چندباره تیم توسط بازیکنان و گل محمدی که به استعفاهای چندباره ایشان ختم شد هفته به هفته به سقوط نزدیک شد.

تغییر مالکیت و از دست دادن ۱۱ بازیکن بدون جذب یک بازیکن، از دلایل سقوط پدیده تا رده پنجم خواهد بود.

قابل ذکر است پدیده هفته بعد در استادیوم بزرگ یادگار میهمان تراکتور خواهد بود. و این شاید بدترین زمان اظهار نظر عجیب از سوی گل محمدی بود که می تواند برای او و تیمش در آستانه بازی با تراکتور بسیار گران تمام شود.

SARP

 

[تعداد: ۴۶    میانگین: ۴.۶/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
آیدین
مهمان
آیدین

گل محمدی در ۵بازی گذشته مقابل چرتپولیس یه مساوی هم نداشته!

تیراختورچی
مهمان
تیراختورچی

ببیندر گذشته ما چه وضعی داشتیم که امثال این قلمحمدی اومده سرمربی تیراختور کبیر شده چه غلطا!

رضا
مهمان
رضا

یحیی می خواهدخودرا پیش اربابان پرسپولیسی شیرین کند تا شایدروزی مربی پرسپولیس شود . اربابان هم با وعده مربی گری امثال او وباقری ودائی و… را به بازی گرفته اند

کریم
مهمان
کریم

اگر یحیی به جای گسیل ذهن و روحش به تبریز جهت نظارت بر بازی تراکتور و ماشین، اندکی فکر و ذهنش پیش تیم خودش بود مطمئنا از تیم ۱۴ ام جدول زمین خودش نمیباخت. ذوبی که از ۱۸ تا بازی قبلی فقط ۲ تا برد داشت.

مرند دولت آباد
مهمان
مرند دولت آباد

وقتی یاد آنروزها می افتیم که تراکتور ما را کیا رهبری میکردند.. سر درد میگیریم..مدیران قبلی چه کارها با تراکتور کردنند.

sisa
مهمان
sisa

عشق یحیی به پرسپولیس نیزا به تکرار نداره برای این تیم هر کاری میکنه ولی بدونه س۹ گل خوشگل براس تو تبریز کنار گذاشتیم

صمدبرزگر
مهمان
صمدبرزگر

تیمی که ادعای قهرمانی دارد باید در زمین نتیجه بگیرد و به برد و باخت سایر تیمها متکی نباشد تراکتور نیازی به امتیازات باد اورده داوری ندار ه اقا یحیی با کسب امتیاز درون زمین قهرمان میشوند نه با حاشیه و تهمت

مایکل تیراختور
مهمان
مایکل تیراختور

امثال گل محمدی و دایی و باقری فقط و فقط بزای خودنمایی و دم تکان دادن برای اربابان استفراعی و چرکپوخلیسی واق واق میکنند تا به یه نون و نوایی برسند؛ خود همین اقا پارسال که سرمربی تیراختور بود موقعی که چرکپوخلیس ۳ امتیاز بازی رو برد با خوشحالی شروع به تعریف و تمجید از باشگاه و سرمربی و بازیکنای چرکپوخلیس کردو امسال هم‌میتونه به واقعیت نزدیکتر باشه که دلیل واگذاری نتیجه رفت و برگشت به این تیم حکومتی رو ارادت محض و دستمالکشی به چرکپوخلیس دونست!!!
به امید قهرمانی تیراختور اذربایجان هم در لیگ برتر و هم جام ملتهای قاره کهن
یاشاسین تورک میللتیمیز
گوزل و ویقارلی تیراختوریمیز
🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜

هوادار تراختور
مهمان
هوادار تراختور

فقط گل محمدی نیست،معاون باشگاه کیسه کش ها هم پاشو از گلیمش دراز تر کرده یه همچین ادعایی کرده امیدوارم مسئولین باشگاه هرچه زودتر یه تو دهنی محکم بهشون بزنن که دیگه از این غلتای مفت و بیجا نکنن.
اینا قدرت مقابله با تراختور رو ندارن رفتن تو فاز تهمت زدن…ولی خودمونیم آخرش هم هیچ کاری نمیکنن یعنی از دستشون برنمیاد که انجام بدن.

بابائی
مهمان
بابائی

امثال گل محمدی شرافتشان رو برای خایه مالی پیش طرفدارای اس و پس براحتی میفروشن اینا فقط جلوی تراکتور شیر میشن…فکر کرده کی هستش که بشینه بازی تراکتور رو تحلیل بکنه

جهانبخش
مهمان
جهانبخش

مردان بزرگ با قدرت می ایستند و فریاد میزنند و می جنگند، اگر بردند که به حق زور بازویش هست ، و اگر باخت باید دنبال علل واقعی باشد برای آینده .
مردان کوچک سوراخ موشی دارند برای پنهان شدن بنام (فرار رو به جلو).
در این لابی بازار و بی صداقتی و خاله زنکی آدمهای فوتبال ایران فقط باید گوشها رو بست و با قدرت قدم برداشت و به قله رسید.
حریفان، اگر مرد جنگید بیایید داخل گود.
قهرمانی مس مبارک ( کوکی دادی وردی)
به امید قهرمانی بی چون و چرای تراکتور

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

بزارین اینا بسوزن و الکی دیتشون به جایی نمیرسه و فقط سعی دارن با اینجور چرت و پرت ها ما رو به حاشیه بکشن و اون عمق چونشون میسوزه باشگاه بهتره اینجور مواقع یه سکایت اساسی از این رسانه های معلوم الحال و اینگونه افراد بکنه که نهایتش اینا رو دو سال محروم میکنن و درشونو تخته وای غیر از اینا مهمترین چیزی که امروز دیدیم بازی فوق العاده خوب تیم لیکنز بود که لیکنز کم کم داره خودشو نشون میده و افکارش هفته به هفته داره تو تیم راه میافتهتین علاوه بر بخش دفاعی که فوق العاده بوده و در حالی که از شش مسابقه پنج تا کلین شیت کرده تو بخش حمله ایی هم پیشرفت فوق اعاده ایی از دوبازی قبل داشته و هم تو بازی سپاهان و هم این بازی که فوقالعاده تر از هفته قبل هم بود در حالی که دو گل زد و چند تا گل دیگر هم میتونست رو تاکتیک درستی که لیکنز تو بخش حمله ایی کم کم داره راه میاندازه بزنه احساس میکنم هفته به هفته بهتر و بهتر هم خواهیم شد با ادامه روند انشالله تو ایران تیم فوق العاده قویتر و پرقدرتر هم خواهیم شد

سینا
مهمان
سینا

دقیقا درست فرمودید، درضمن ایشان بدترین نتایج رو برای تراکتور گرفتند و همیشه جلوی پرسپولیس تبانی میکردن… از ایشون هم باید شکایت کرد. البته بعداز باخت ۴ برصفر به تراکتور در جمعه آینده.. که چرا باتراکتور تبانی کرده؟….اگه هرکی جلوی تراکتور باخت بذارین بحساب تبانی، پس شما ماشین رو هم به لیست سپاهان، استقلال،ذوب آهن، سپیدرود، مسجدسلیمان، خوزستان و خیلی از تیم‌ها اضاف کنید…