آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

درخواست هواداران از زنوزی؛ شکایت رسمی از حاشیه سازان

درخواست هواداران از زنوزی؛ شکایت رسمی از حاشیه سازان

یک هفته قبل از دربی تبریز عده ای از رسانه های طرفدار چند تیم خاص به ماشین سازی اتهام تبانی وارد ساختند. برد تراکتور برابر ماشین میانه جدولی، محتمل ترین نتیجه قابل پیش بینی بود. و بدون شک این هجمه ها تنها برای به حاشیه کشاندن تراکتور در هفته های آتی است.

اتهام تبانی به تراکتور که حداقل ۴ فصل جام قهرمانی را به اشتباهات و رفتارهای غیر ورزشی و غیر اخلاقی از دست داده است هدفی جز ممانعت از قهرمانی تراکتور ندارد.

برخی از رسانه های معاند تراکتور که به طور غیر مستقیم از تیم های رنگی حمایت ویژه داشته اند طی هفته اخیر و خصوصاً پس از برد تراکتور اتهامات بزرگی به این تیم مردمی وارد ساخته اند.

باشگاه تراکتور در راستای حمایت از حقوق هواداران میلیونی خود باید با شکایت رسمی از این رسانه ها شرافت مورد هجوم ناجوانمردانه واقع شده خود را مدعی شود.

چنانچه خبرنگاران و رسانه های مذکور نتوانند ادعای خود را ثابت کنند هر سایت رسمی که چنین با انتشار اخبار کذب اذهان عمومی را تشویش می کند می تواند تا دو سال بسته شود.

شایان ذکر است تراکتور تمامی حریفان قدرتمند را در تبریز با اختلاف از پیش رو برداشته است و بردن ماشینی که در رده های میانی جدول جا خوش کرده بود چندان مسأله غیر عادی نیست.

تراکتور هفته قبل سپاهان صدرنشین را نیز با همین تعداد گل از صدر به رده سوم به زیر کشید و دو هفته قبل از آن استقلالی که طی ۱۰ بازی متوالی باختی نداشت را نیز در تبریز شکست داد و دو هفته قبل از آن تیم جنگنده نفت را ۳-۰ از پیش رو برداشته بود. همچنین تیم استقلال خوزستان را با نتیجه ۶-۰ در هم کوبیده بود.

تراکتور همچنین مقابل پرسپولیس در تهران نیز به پیروزی رسید که این بازی با اشتباهات  محرز داوری ۰-۰ شد. و همچنین در بازی مقابل نساجی نیز به همین اشتباهات داوری ۲ امتیاز حساس دیگر از دست داد.

قابل ذکر است این بازی در حضور رئیس سازمان لیگ و ناظر ویژه برگزار گردید.

 

[تعداد: ۲۸    میانگین: ۴.۷/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
آیدین
مهمان
آیدین

به نظر من قهرمان این فصل تیم زرد اصفهانه همه چی داره به نفع اونها برنامه ریزی می شه هر کی همه بازیهای لیگ رو ببینه متوجه می شه مافیای شعله زرد فعال شده

مهدی
مهمان
مهدی

مخصوصا گل سپاهان به پارس جنوبی
هرکس شک دارد ببیند که چگونه رحمان احمدی سپاهانی سابق ایستاد و تماشا کرد

آیدین
مهمان
آیدین

حتما باید شکایت کنند مخصوصا از اون خبرناهارها و سایتی که عمدا مشغول سیاه نمایی وتهمت زدن است وهدفشون مشخصه

آیدین
مهمان
آیدین

رحمان احمدی دیدین چه گل قشنگی از سپاهان خورد؟ خیلی قشنگ اومد بیرون و رفت پشت سر استنلی تا استنلی به راحتی ضربه سر بزنه! درست همنجورکه قلعه میخواست! بنظرتون چندتا سکه گرفته؟

هوادار
مهمان
هوادار

درسته .از گل محمدی هم باید شکایت کنه.که ۶ امتیاز به پرسپولیس در این فصل تقدیم کرده و ۳ امتیاز در خونه به ذوب داده حالا ادعا می کنه، امیدوارم باز ی جوانمردانه در تبریز رعایت شده باشه؟!!!اینا دیگه کی
ا ند!!!

رضا
مهمان
رضا

بحث شکایت وپی گیری حق کشی ها حلقه مفقوده تراکتور درلیگ فوتبال است . اگر در سال ۹۴ در مورد دزدیده شدن جام قهرمانی به فیفا شکایت می شد این همه بلا را سرتراکتور نمی آ وردند .حتما شکایت کنید وتا مرحله آخر (شکایت به فیفا پیش روید ) مافیا با کوچکترین بهانه سر تراکتوررا می برد .

کریم
مهمان
کریم

وقتی میگیم مالک تیم روشهای آماتور استفاده میکنه و این قابل قبول نیست دقیقا مصداقش همینه. حتی درسالیان گذشته که مالک تیم جدا بود قبل از بازی این شایعه ها مطرح میشد بعدشم رسانه های حکومت بابت تقدیم امتیاز به پرسپولیس برامون هورا میکشیدن. چه برسد به الان که مالک تیم یکی هست و جناب زنوزی به نصایح دلسوزان جهت واگذاری ماشین از اول فصل توجه نکرده. ماهمه میدونیم بهانه هست برای حاشیه سازی اما وقتی میدونیم چرا بهانه میدیم؟اون دوستانی هم که از برادری دوتیم صحبت میکنن هم همینطور صرفا بهانه دست بقیه میدن. گرچه این موج گذرا هست اما راه تبدیل این چالش به فرصت همونی هست که قبلا عرض کردم. فشار افکار عمومی در فضای مجازی و حقیقی. تراکتور در مسیر قهرمانی هست و تیم منفور حکومت احساس خطر کرده. باید هواداران دائم روی این واقعیت تاکید کنن که نمیخوان تراکتور قهرمان شه و دارن حاشیه درست میکنن که پرسپولیس رو قهرمان کنن. یکی از کامنتهای قبلی بطور مفصل توضیح دادم چون پیش بینی این حواشی باتوجه به سوابق موجود کار چندان سختی نیست.

مسعود
مهمان
مسعود

خوب دوست عزیز مهندس زنوزی گفته که اگر می خواهید مالک دو با شگاه نباشم بیائید و ماشین سازی را بخرید . نمیشه که همینطور و مفتی این باشگاه رزا به یک نفر دیگر واگذار کند چون باید خریدار پول بدهد تا قدرش را هم بداند .

کریم
مهمان
کریم

به مسعود؛ البته دقیقش در واقع سهمیه لیگ برتری گسترش بود چون جابجایی اسامی بعدا اتفاق افتاد. داخل استان کسی پیدا نشد اما افرادی از خارج استان حتی از استانهای همجوار بودن که سهمیه رو میخواستن پول خوبی هم میدادن. مخالفت هیئت فوتبال رو بهانه کردن سهمیه رو هبه کردن به رسول خطیبی. نتیجه شد تغییرات اسامی و جابجایی صوری که در روی کاغذ حداقل ایرادی نباشه. اما بحث اصلی بنده سر حاشیه هست. بنده که میدونم از هر مسئله بی اهمیتی یه حاشیه بزرگ درست میکنن تا به تراکتور ضربه بزنن چرا با دست خودم بهانه بدم دست اونا؟ این چند روزه کم حاشیه درست شد؟در این شرایط فشرده لیگ هرحاشیه ای میتونه برای تیم گرون تموم شه. خیلی از این حواشی رو با پیش بینی درست میشه به حداقل رسوند.

هوادار تراختور
مهمان
هوادار تراختور

سال هاست با مافیا بازی میخوان گوزپولیس-چستقلال رو قهرمان کنن(بیشتر گوزپولیس) حالا که تراختور امسال خصوصی شده و زمام امورش دست خودشه و دیگه وزارت ورزش نمیتونه هیچ غلطی بکنه
دست به دامن شایعه سازی و تهمت ناروا زدن به تراختور عزیز میشن.
هر سال هی میگن پرسپولیس ۴۰میلیون هوادار داره
استقلال ۴۰ میلیون هوادار داره خیال کردن ما نمی فهمیم کل هوادارای پرسپولیس و استقلال سرهم نهایتا شهر تهرانه در حالیه که من خودم به چشم دیدم تو جایی که حتی فکرشم نمیکنین تراختور طرفدار داره اینا همش نتیجه بازی با افکاره مردمه که حالا دوباره با مسئله جعلی تبانی میخوان فکر مردم رو خراب کنن
امیدوارم به این شایعه ساز ها به سزای اعمالشون برسن

آیدین
مهمان
آیدین

داداش تو کل ایران چهل میلیون آدم بالغ که به سن قانونی رسیده باشه موجود نیست چطور اینها سرجمع هشتاد میلیون هوادار دارن

یاشاسین آذربایجانیم
مهمان
یاشاسین آذربایجانیم

به عنوان مثال برای حاشیه سازی و سنگ اندازی جلوی پای تراختور توصیه میکنم برنامه ایران صدا رو نصب کنین و برنامه رادیویی رادیو تهران مورخه ۱۶ اسفند ۹۷ رو بین ساعت ۵:۴۵تا ۶ بعداز ظهر رو گوش کنین و متوجه بشین که چه حرف و حدیثهایی رو دارن در مورد تراختور میزنن اونم تو یه رسانه دولتی.واقعا براشون متاسفم.

علی
مهمان
علی

ایت هورر ؛ کاروان گچر
پیش به سوی قهرمانی
وعده ی دیدار هفته بعد دیدار مقابل پدیده

ناشناس
مهمان
ناشناس

خود پرسپولیس استقلال و سپاهان با تبانی نتیجه گرفتن و قهرمان شدن الان سه تا از مدیر عامل های پرسپولیس به خاطر فساد دارن بازجویی میشن هدایتی حامی مالی پرسپولیس هم دادگاهی شده استقلال هم پاتوسی رو غیر قانونی قرارداد بسته پول بین المال رو دارن خرج این سه تا تیم میکنن وزارت ورزش هم که داره هم تیم داری میکنه کمیته داوران فدراسیون کمیته اخلاق هم دسته شه اگه کار به فیفا کشیده شه این سه تا تیم رو میدازن دسته یک تازه با این همه تخلف و فساد دارن اعتراض هم میکنن

هوادار تراختور
مهمان
هوادار تراختور

دمت گرم به نکته دقیقی اشاره کردی
وزارت ورزش اعلام میکنه ما مبلغ مشخص ۱۵ میلیارد تومانی رو سالانه بعنوان بودجه به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال میدیم و دیگه هیچ پولی به اونا
پرداخت نمیکنیم
حالا میگیم پرسپولیس از یه گور سیاهی یه پولی جور میکنه(همون هدایتی و حامی های ناشناسش) استقلال که از این حامی های دونه درشت نداره پول ۳ تابازیکن خارجی رو از کجا میاره من خودم تحقیق کردم قیمت گونسالوس-پاتوسی-منشا سرهم ۲ میلیون دلاره اگه وزارت ورزش این پولارو به استقلال نمیده پس کی اینارو اینطوری ساپورت میکنه پس نتیجه میگیریم این کار خود وزارت ورزشه برنامه اش هم اینطوره اول پرسپولیس رو با تبانی قهرمان کنن بعد استقلال(ارواح خیک عمه شون)
و در آخر خدا لعنت کنه هرچی شایعه ساز و دروغگو هست

شاهین
مهمان
شاهین

سلام . باشگاه باید از مجری کثیف برنامه ویدیو چک که فکر میکنه خیلی با نمکه شکایت کند که تراختور و ماشین را وقیحانه متهم به تبانی کرد.بااینکه همه بازی شرافتمندانه دو تیم را دیدند باز این معلوم الحال ها دست از لجن پراکنی شان دست برنمی دارند.مثل این که یادشون رفته دو سه سال قبل بازی های پرسپولیس و اسقلالشون که با تیم های تهرانی دیگه مانند راه اهن و نفت و پیکان می خواست برگزار بشه از دو روز قبلش بازی که میزبانش غیر پرسپولیس و استقلال بود رو می انداختند ازادی که عزیزدردانه هاشون راحت باشند. ما هیچوقت تبانی نکردیم که این دومی اش باشد لیگ ۱۴ رو همه یادشون هست که تراختور تو کورس بود و با گسترش بازی داشت این بیشرف ها اون زمان هم گفتند که تبانی خواهند کرد بعد دیدند گسترش کم مونده بود تراختور رو ببره و ۲ امتیاز حساس از کف تراختور پرید.

یاشاسین ازربایجان و تورکلرین ایفتیخاری اولان عزیز تراختور

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

به شدت استقبال میشه