آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

جنگ رسانه ای رقیبان تراکتور، قبل از دربی تبریز

جنگ رسانه ای رقیبان تراکتور، قبل از دربی تبریز

ماشین و گسترش هر کدام یک بار با تساوی اتوبوسی مقابل تراکتور، دو امتیاز قهرمانی را از تراکتور گرفته اند. و دقیقاً در همان فصول با اختلاف فاحش ۳ و ۴ گله به سپاهان و پرسپولیس باخته اند.

ماشین در این فصل به  غیر از تراکتور به ذوب آهن و پرسپولیس نیز باخته است و در تبریز با استفاده از امتیاز میزبانی با استقلال و سپاهان مساوی کرده است.

توقف این دوتیم برابر ماشین مسأله چندان عجیبی نیست چرا که به غیر از بازی با تراکتور که ماشین در هر دو بازی رفت و برگشت عملاً میهمان خواهد بود در سایر دیدار ها به لطف امتیاز میزبانی به ندرت باخته است.

تنها باخت خانگی ماشین به ذوب آهن بوده است. چرا که در بازی با تراکتور نیز، میزبان بازی تیم تراکتور بود.

حالا باید پرسید ماشین با ذوب آهن و پرسپولیس تبانی کرده است؟

مسأله بدیهی جان گرفتن دوباره تراکتور است. تراکتور دو مدعی اصلی قهرمانی یعنی استقلال و سپاهان را در تبریز از پیش رو برداشته است.

استقلالی که در ۱۰ بازی اخیر فقط به تراکتور باخته است و سپاهانی که اولین باخت فصلش را تراکتور به این تیم تحمیل کرد.

باخت ماشین به تراکتور به ۹۹ درصد محتمل است. بدون شک تیمی که استقلال و سپاهان را از پیش رو بر می دارد. ذوب آهن را ۴ تایی و استقلال خوزستان را ۶ تایی و نفت را ۳ تایی می کند توان بردن ماشین را نیز دارد.

رقیبان و رسانه های حامی آنها این واقعیت را به خوبی می دانند ولی جو رسانه ای آنها در آستانه دیدار دربی تبریز فقط و فقط به قصد به حاشیه کشاندن تراکتور بعد از برد مقابل ماشین است.

بدون شک تراکتور با حضور هواداران خود ماشین و پدیده را در دو بازی متوالی در یادگار شکست خواهد داد و دو گام استوار را در رسیدن به قهرمانی خواهد برداشت.

تراکتور بدون توجه به بازی رسانه ای غیر اخلاقی برخی تیم ها باید با قدرت تمام به پیش براند تا در پایان فصل حسرت امتیازات از دست رفته را به مانند سال های قبل نخورد.

به تلگرام آنالیز فوتبال بپیوندید

[تعداد: ۲۲    میانگین: ۴.۵/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
یاشاسین آذربایجانیم
مهمان
یاشاسین آذربایجانیم

ابر و باد و مه و خورشید و فلک رو به هم میدوزن تا جلوی تراختور بزرگ رو بگیرن ولی آخر سر بدونن که جاشون لای پره های لاستیک تراختوره.
با این حرفا و کاراشون فقط ترس و حقارت و کثیفی خودشون و فوتبالشون رو دارن نشون میدن .
اگه مرد هستین بیاین تو (جنوارار دره سینده )صحبت کنین نه پشت یه مشت کاغذ و ورق.

رضا
مهمان
رضا

بازتراکتور روی ریل موفقیت افتاد وحاشیه سازی ها شروع شد . ازحالا گوش به زنگ باشید مثل سال ۹۴ سپاهانی ها یا پرسپولیسی ها یا استقلالی ها باکمک تاج ها ، فغانی ها وبهروان ها ولک ها وکمالوندها وششگلانی ها و.. راوارد بازی نکنند .

آرمان
مهمان
آرمان

داور بازی و ببینید کی و انتخاب کردن اکبریان! همون داور معلوم الحال!که همیشه به ضرر تراختور سوت زده خدا بخیر کنه! با انتخاب این داور بازی به احتمال زیاد مساوی میشه اگر تراختور و نبازونند!

مهدی
مهمان
مهدی

بله در همین راستا فغانی جون هم میرود به ورزشگاه نساجی تا به پرسپولیس بد نگذره یه موقع

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

در ضمنا ین بحثهای مسخره رو نصیرزاده ی احمق با مصاحبه های بی دلیلش پر و بال داد این احمق رو زنوزی توجیه کنه تا گند نزده به تیم همین الان مسیح زاهدی و اذرنیا هم تحت تاثیر جنگ رسانه ایی اینا قرار گرفتنددارن مصاحبه میکنن اینا این جنگ روانی رو راه انداختن چون مثل سگ از تراختور میترسند و دره گرگها شده واسشون کابوس واسه خاطر همین میخوان ما خودزنی کنیم یعنی تو شرایط روحی میخوان تاثیر بزارن اینم یه بازی مثل بقیه بازیهاست اینا با این کار میخوان تراکتور شل بازی بکنه و ماشین هم خودشو به آب و آتیش بزنه میخوان خودمون با دست خودمون کار خودمون رو یکسره کنن چون از نیم فصل هر کی اومده دره گرگها لت و پار برگشته و اینا گرخیدن چون کیسه رو هم دیدن و هم سپاهان رو و با ماشین هم بازی خودشونو میکنن و بازی بعدی هم پدیده میاد فکر تو دره گرگها ناپدید بشه . اگه سایت خوبتون بتونه حرف های هواداران رو گوش مسئولای باشگاهامون برسونه فوق العاده میشه

وحید
مهمان
وحید

دیر یا زود این اتفاق باید بی افتد. البته نباید تحت تاثیر حاشیه سازی ها قرار گرفت. از سوی دیگر با توجه به بحث هدایتی و پرسپولیس و اینکه شاید روزی برای حاج زنوزی هم چنین پاپوشی درست کنند خود تراکتور هم باید بخشی از سهام خود را واگذار کند تا سرنوشت باشگاه اسیر بازی های سیاسی نشود. هر چند که شکی در پاکدستی جناب زنوزی نیست اما بازی های سیاسی ممکن است پای ایشان را هم به چنین قضایایی باز کند.

مهدی
مهمان
مهدی

چه ماشین چه پدیده چه چرتپولیسُ در راه قهرمانی باید این ۳ امتیازها جمع شود
بالاخره یک احد عظیم زاده ای فتح اله زاده ای حلال زاده ای ماشین را میخرد
تا آن موقع
باید بیرحم باشیم و به حرف بدخواهان اعتنا نکنیم
اگر به حرف آنها باشد همان میشود که این همه سال اتفاق افتاده و کسی اعتراضی هم نکرده چون رسانه دست آنهاست و اذهان را مدیریت می کنند
از شاهکار های هدایتی و سلبریتی ها هم بنویسید
اگر طرف این اختلاس ها و دزدی هاما بودیم کوس رسوایی مان را بر هر کوی برزنی میزدند
اما چون حکومتی است لاپوشانی خواهند کرد

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

والله مسئولان ما نباید اسیر جوسازی های اینا میشدن که متاسفانه انگار اتفاق افتاده هم نصیر زاده جو گیر شده و چند تا مصاحبه انجام داده هم بهتاج من جای اینا بودم حتی جواب تلفن این خبر نهار ها رو هم نمیدادم اونا هیچ کاری از دستشون بر نمیاد وقتی یه مسئله قانونی باشه هیچ کسی نمیتونه بگه که اله بله اونا مطمعن باشید اگه کاری از دستشون برمیومد۱۰۰٪این قضیه رو نابود میکردن وقتی میبینن نمیتونن کار رو به سوی جوسازی رسانه ای و به حاشیه کشیدن مخصوصا تراکتور دارن هدف اونا هم امتیاز از دست دادن تراکتور به نفع رقباست مسئولین هر دو باشگاه ما به جای جو گیر بودن تو این قصیه بهتر بود طبق معمول کار خودشونو میکردن و بازی هم به اتمام میرسید نه اینکه بیان در مورد حرف های چرت و پرت انها اسیر جوسازی رسانه ایی قرار بگیرن سکوت رسانه ایی و انجام طبق معمول گذشته و اتمام بازی بهترین کار ممکن از طرف باشگاههامون میتونه باشه و اونا هم اخرش یه بیلاق دیگه نصیبشون میشه امیدوارم هر دو باشگاهمون تو این قضیه هوشیارانه عمل کنن

یاشاسین آذربایجانیم
مهمان
یاشاسین آذربایجانیم

تا حالا هر چی آنالیز فوتبال نوشته برگرفته از تجربیات این چند ساله بوده و بر اساس واقعیات فوتبال ما بوده.
دست مریزاد دارین به خاطر این مطالبی که تا الان نوشتین .

سالار
مهمان
سالار

بله وحرف باد هواست مخصوصا حرف رسانه هاو خبرناهارهای پولی.
تراختور حتی نباید یک درصد هم بازی و شل بگیره بازی رفت یادتونه که تراختور کمی شل گرفت نزدیک بود بازی مساوی بشه. هدف اینا از این حرفها اینه تراختور بازی و شل بگیره امتیاز از دست بده.
عینه بازی با اسدقلال و سپاهان محکم برن برای برد مقتدرانه. اینا چرا تخلفات گسترده وزارت ورزش و نمیگن؟تیمداری وزارت ورزش ؟ همزمان؟ از جیب بیت المال؟ فدراسیون هم در اختیاروزارت ورزش!

تیراختورچی
مهمان
تیراختورچی

بو بحث لرین هئچ فایداسی یوخدی تیراختور قوتی نن قاباغا گئدیر و حرف لرین جانینا ولوله سالیبدی…