آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹

عملکرد باشگاه در جذب بازیکنان خارجی؛ شو یا تقویت تیم!؟

باشگاه تراکتور طبق ادعای مالک آن بازیکنانی به ایران آورد که نظیر آنها در لیگ ایران پیدا نمی شود و نخواهد شد.

آنتونی استوکس

استوکس که در ابتدا عملکردی فوق العاده در لیگ ایران داشت به یکباره به دلیل ضعف باشگاه و کادر فنی بیشتر از آنکه در تمرینات حضور داشته باشد در کشور خود به سر برد.

او تقریباً هر ۳ هفته یک در میان و قبل از یک بازی حساس تراکتور به تعطیلات می رود!

اروین

اروین نیز ورژن تعمیم یافته استوکس بوده که تقریباً ۳ ماه تمام در کوران مسابقات در کشورش به خوش گذرانی پرداخته است.

کنستانت

پس از انتقال وی به تراکتور، یکی از سایت های مشهور خارجی با جمله طعنه آمیزی نوشت که ایجنت این بازیکن در انتقال های این چنانی ید طولانی دارد. او محتمل بیماری قلبی دارد و به جای ترانسفر شدن به ایران باید به دوران فوتبالی خود پایان می داد.

سوگیتا

او به عنوان تنها سهمیه خارجی(آسیایی) تیم می باشد. که عملکرد متوسطی از خود به جا گذاشته است.

شو یا جذب سهمیه خارجی؟

۳ بازیکن سهمیه فیفای تراکتور که یکی از آنها هرگز برای تیم به دلیل بیماری و مصدومیت بازی نکرد و یکی از آنها تنها چند دقیقه بازی کرد و دیگری نیز تقریباً به دلایل حواشی اخیرش به یک ستاره نوترونی تبدیل شد.

تراکتور، استوکس را به ایران آورد. استوکس از ایران رفت و قصد بازگشت نداشت و به دنبال آن اروین رفت و دوباره استوکس بازگشت و دوباره رفت و با اروین بازگشت! و کنستانتی که تنها جنبه تبلیغاتی برای تیم داشت. این پروسه نزدیک به ۶ ماه طول کشید و هواداران تراکتور به جای مشاهده تقویت تیم خود همواره انرژی ذهن و اوقات خود را به رفت و برگشت های این ستاره های کذایی تلف کردند.

قابل ذکر است که تراکتور در زمان حتی دولتی، ستاره های بسیار بزرگ تر و کارآمد تری به نسبت اکنون در اختیار گرفته بود.

 

[تعداد: ۱۶    میانگین: ۴.۳/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
تراختورچی
مهمان
تراختورچی

دوباره مطلب پاسخ منو به کاربرا کار نکردین یا دیر کار میکنین

اسی
مهمان
اسی

بس کن با این حرفا چرا تیمو به حاشیه میکشی.شاید شما یادتون رفته باشه اما ما خوب بیاد داریم تیمو نابود کرده بودن حتی تعداد هوادارا که به استادیوم میرفتن بیشتر از ده هزار نفر نمیشد اما حالا چی تراکتور زنوزی فعلا اول راهشه تیم با اینکه خیلی دیر بسته شد اما در حد معقول خیلی عالی بسته شد و حالا ما باید فقط به امسال نگاه نکنیم سالهای بعد رو هم بنظر بگیریم لطفا به آینده خوشبین باشین ایناین تراکتور زنوزی سودای بزرگی در آسیا رو داره لطفا حرفه ای باش سردبیر سایت. بجای تخریب لطفا حمایت کن.

تبریزلی
مهمان
تبریزلی

زنوزی سرمربی و شجاعی همکاره تیم است. سرمربی دکور. تمام

س-ا
مهمان
س-ا

دونکته مهم که بایدپرشورها بدانند:
۱-سایت پربیننده«تراختورلینک»طی دونظرسنجی،نظرهواداران رادرموردکادرفنی(لیکنز)وشجاعی پرسیده است! بعداز چندساعت نظرسنجی درموردشجاعی بافشار«تهران»حذف شد! نکته جالب اینجاست که باوجودحمایت همه جانبه رسانه های سرخابی وزرد از شجاعی،درنظرسنجی مزبور بیش ازدوسوم هواداران تراختورازعملکردشجاعی ناراضی واورا یکی ازعوامل موفق نشدن تراختورمعرفی کرده بودند! البته نظرسنجی درمورد لیکنز ادامه دارد.
۲-زنوزی که علاوه برتحمل فشار«تهران» درتحمیل افرادخودشان ،ازبازیکن گرفته تامربی به تیم تراختور،گوش به حرف مشاوران ناصالح خودهم میدهد،بابیخبری ازاحوال وعملکردبازیکنان وکادرفنی ضعیف تیم خود،به سیم آخرزده مصاحبه ای رابرعلیه فدراسیون وکمیته داوران و…اظهارداشته است که جزحاشیه چیزی عایدتیم نخواهدشد.معلوم میشودکه مشاوران او نه تنهادرمواردفنی،به اواطلاعات غلط میدهندبلکه درمواردمطبوعاتی نیزراه درست رابه اونشان نمیدهند!تمام آنچه زنوزی گفته بحق است اماشیوه ونحوه بیانش طوری است که ممکن است ،بعنوان اتهام پذیرفته شود.همین مفاهیم باعبارات سنجیده هیچ مشکلی نداشت.

کریم
مهمان
کریم

به ساوالان؛ جالب اینجاست که کدخدا خودش حرف ما رو تایید میکنه اما مگسان گرد شیرینی همچنان درحال پرواز تشریف دارن. در اینکه حاشیه درست خواهد شد شکی نیست. اما این مصاحبه دقیقا مصداق حرف حق از زبان ناحق هست. یه مدیر که دائم با مربی عوض کردن نمیتونه فشار وارده رو تعدیل کنه. بعد از چند بار اذهان هوادار متوجه خودش میشه. مثل قضیه آجرلو. اونوقت باید دست به مصاحبه های انتحاری و حاشیه ساز این چنینی بزنه که ذهن هوادار رو از خودش منحرف کنه که هوادار بگه به به زنوزی عجب آدم شجاعی هست نترسه و… اما اینم گذرا هست و اغلب به قول شما با عبارات نسنجیده چون واکنشی هست. به لحاظ زمانی هم بی ربط هست. بعد بازی نساجی بود یه چیزی اما بازی دیروز صحنه داوری خاصی نداشت.

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

روزی که بعد آمدن لینکز گفتم این چرت ترین ترکیبه ؛ ۶۴ تا لایک منفی خوردم ؛ با عرض پوزش ؛ نصف هواداران تراکتور ، فوتبال را درست درک نمیکنند ، آمدن مربی پیر که در صحبتهاش فقط لودگی میکند ؛ قرارداد ۳ ساله با زیکنی که فوتبالش تمام شده و به درد مانکنی میخورد ؛ آوردن بازیکن با مشکل جسمانی با دبدبه ، که یک دقیقه هم بازی نکرد ، آوردن سوگیتای کوتاه قامت در لیگی که بیشتر فیزیکی است واکثر توپها رو به سینه بازیکنان حریف میکوبد ، اینها بخشی از مشکل اصلی تیم است ؛ در مرحله بعد مربی که ادعا کرده اومده اینجا تا تراکتور را مثل تیم ملی بلژیک متحول کند ، ولی در عمل جرات تعویض هم ندارد و تنها تعویضش مهاجم با مهاجم هست ؛ در ۴ بازی با حالت تدافعی وارد زمین شده ؛ در ۴ بازی بهترین گلزنش ؛ موفق به گلزنی نشده ، در بازی آخر هم بیچاره اصلا موقعیتی نداشت ؛ چه بهتر که استوکس هم به دفاع برده شود

دانیال هوشمند از خراسان شمالی
مهمان
دانیال هوشمند از خراسان شمالی

تا زمانی که لیکنز و مسعود شجاعی در تراکتور هستند، امیدی به قهرمانی نیست

دانیال هوشمند از خراسان شمالی
مهمان
دانیال هوشمند از خراسان شمالی

لیکنز قبل از اینکه بیاد تراکتور چکاره بوده؟ بیشتر بهش میخوره که توپ جمع کن باشه. تیم رو که پیروانی میچینه. جرأت تعویض شجاعی رو هم که نداره. فقط هم که میخنده و خوشحاله.

یاشاسین آذربایجانیم
مهمان
یاشاسین آذربایجانیم

یک داستان تکراری برای چندین فصل برای تراختور و هواداراش.
رانندهای فرمول ۱ تو پیچها سبقت میگیرن و جلو میفتن و در نهایت قهرمان میشن.ولی تراختور تو این سناریوی تکراری چندین فصل که دیگه برای ما عادی شده تو پیچ سرعتشو کم میکنه تا بقیه بتونن جلو بیفتن .
چرا عوامل اجرایی تراختور نمیخوان یا نمیتونن از بازیکن بخوان تا در مقابل پولی که میگیره با تمام توان بازی کنن ؟!
چرا تو پرسپولیس یا سپاهان حس میشه که مدیران و مربیان میتونن از بازیکن بازی بگیرن ولی تو تراختور نه؟!
ای کاش چند تا اکبر ایمانی تو تیممون بیشتر داشتیم.

حسین ارموی
مهمان
حسین ارموی

زنوزی باید بابات اخراج توشاک پاسخ گو باشه. مربی رو بعد شش بازی اخراج می کنی به خاظر بازیکن سالاری یا چی؟ توشاک وقتی اخراج شد که هنوز حاج صفی و سلیمی نرسیده بودن . باند تقوی و شجاعی خوب زیراب توشاک رو زدن .

صفری
مهمان
صفری

بنظرمن تنهاترین راهش آوردن کمالوند بجای پیروانی هست

صفری
مهمان
صفری

سلام تنها چاره تراختور آوردن کمالوند بجای پیروانی هستش فعلا نمیشه کارشکرد

ابراهیم محمودی
مهمان
ابراهیم محمودی

تا زمانی که اذربایجان مستقل نباشه اوضاع از این بهتر نمیشه حکومت فقط به فکر تضعیف ملت ترکه تراکتور اگر بهترین بازیکنهارو هم بگیره نمی ذارن بهتر از سرخالبی های پایتخت شه

کهکشانیها
مهمان

شجاعی فقط راه میره سه بازیه ۱۰ نفره بازی میکنیم

میلاد تی تی
مهمان
میلاد تی تی

شو نمایش وقتی دلالها همه کاره شدن وبه حرف دلسوزان تیم توجهی نمیشه و فقط پول مفت میره تو جیب دلالها انتظار چه نتیجه ای و باید داشت. جریمه کنند ۴۰ درصد همه اعضای تیم و

رمضان
مهمان
رمضان

سلام یکی به این لیکنز بگه نساجی و سایپا بارسلنا نیستند که در مقابلش دفاعی بازی کنه به قران خسته شده از این مسعود شجاعی وسط زمین راه بره و من حرص بخورم کجای تراختور کهکشانیست ایا شجاعی و حاج صفعی ستاره هستنذ به قران با این سیستم با این مربی به جایی نخواهیم رسید در مقابل استقلال شانسی بردیم من دیگه به ورزشگاه نخواهم رفت با این سبک فوتیال این مردک همش میخنده خسته شدم این حرص خوردم این پیروانی هم طرفدار پیروزی هستش به همین علت مشاوره هم به مدرک مربی خارجی نمیده فکر کنم سر کاریم قهرمانی همش حرفه حیف این پول ها به شجاعی و حاج صفعی دادیم یا این مربی با این همه هزینه به تبریز اومده فکر میکنم یک پنجم این پول به یک مربی ایرانی میدادیم بهتر از این اقا نتیجه میگرفت پول های زنوزی نشکل داره به همین علت تراختور بدبخت شده یکی به زنوزی بگه این سرمایه ببره جای دیگر برای اشتغال فرزندان اذربایجان صرف کنه نه برای راه رفتن شجاعی تو زمین و خنده های لیکنز صرف کنه

rashidi771
مهمان
rashidi771

دوست عزیز. فصل پیش تراختور مگه با مدیران شبه دولتی متمول شما چندم شد؟ الان چند امتیاز با صدر فاصله داریم و چند امتیاز توسط داوران از تراختور پایمال شده؟ مساوی کردیم فدای سرم فدای آذربایجانیم…
شاید برای این میسوزید که نتونستین تراختور منحل کنید و یا بفرستین دسته یک.
الان با مقاله پر محتواتون(!) از طرف فدراصیون جام دو دستی تقدیمتون می کنن . آره… 🙂
شما شاید عقده جام داری ولی ما جام رو پاره فلزی بیش نمیبینیم.
مگه جام جهانی یه؟!
بیشتر روی فلسفه هواداری کار کنیم خواهشا.

“اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید…”

ارسلان
مهمان
ارسلان

چرا همش با سال قبل مقایسه می کنید!؟
سالی که تیم محروم بود.
تراکتور غیر از فصلی که محروم بود در تمامی سال ها برترین بازیکنان ایران رو در اختیار داشت و در همه سال ها مدعی بود.
به آمار بی احترامی نکنیم.

امیرتراختورچی از رومانی
مهمان
امیرتراختورچی از رومانی

هوادارای تراکتور باید باحمایت خودشون ازتیم خودرا نشان بدهند..نه اینکه بایک تساوی خارج از خانه تیم رو بکوبیم…تادیروز که همه چی خوب بود امروز همه چی بده..باید میبردیم قبول خودم به خدا توغربت کشور خارجی اینقدرحرص خوردم بابت تساوی که شاید باور نکنید ولی یه چیز بگم ما باید به لیکنز اعتماد کنیم وازش حمایت کنیم تا تیمی قدرتمند درست کنه..ما همیشه چوب احساساتی وزود قضاوت کردن رو خورده ایم و دوباره این کار را نکنیم..کاری که با توشاک شد رو با لیکنز نکنیم به احدی هم اجازه این کار را ندهیم..

مهدی
مهمان
مهدی

چقدر حمایت آخه
خسته شدیم
بازیکن نا ندارد راه برود میگوید تقصیر چمن است مربی سه هفته است با همون ترکیب بازی می کنه
به این بدبخت آدرس غلط می دهند با این وضعیت داغ سهمیه هم به دلمان می ماند

دانیال هوشمند از خراسان شمالی
مهمان
دانیال هوشمند از خراسان شمالی

این چه تیم کهکشانی هست که جون طرفداراش رو به لبشون میرسونه تا یه بازی رو ببرن… فکر میکنم لایق ترین تیم برای قهرمانی استقلال و سپاهان هستند. من که تا زمانی که مسعود شجاعی و لیکنز توی تراکتور باشن دیگه بازیهای تراکتور رو نگاه نمیکنم

دانیال هوشمند از خراسان شمالی
مهمان
دانیال هوشمند از خراسان شمالی

جرج لیکنز هم فقط میخنده…
چجوری باید حالیش کنیم که مسعود شجاعی ۹۰دقیقه ای نیست. هی میخنده فقط.
حرسش رو هوادارا میخورن

س-ا
مهمان
س-ا

توشاک رابخاطرتعویض دژاگه اخراج کردند،حالا میخواهی لیکنزبجای ۹۰دقیقه۸۹دقیقه به «سالارشجاعی»بازی بدهدوشبانه ازایران بیرون بیاندازند !؟ نه جانم ! به لیکنزگففته اندکه شجاعی خط قرمز تیم است…

دانیال هوشمند از خراسان شمالی
مهمان
دانیال هوشمند از خراسان شمالی

مرسی . گل گفتی

میانالی
مهمان
میانالی

اصلا اینا بیخال صدر جدول هستن و معلوم شد تراختور اعتصاب کرده بود نه سایپایی ها!! اگر دنبال صدر و قهرمانی هستن قطعا باید می بردند این همه بیچاره زنوزی سرمایه گذاری کرده و پولهایشان را سر موقع می گیرند. ولی سایپایی ها با غیرت بازی کردن حالا اگر دریافتی هم از باشگاهشان داشتند قطع یقین ما را می بردند ، خلاصه امروز که باید ۳ امتیاز می گرفتیم و دنبال قهرمانی میبودیم عملا سوزوندن البته دلمان بیشتر برای هوادارانی میسوزد که وقت گذاشته پول خرج کرده و بازی را از نزدیک تماشا کردن.

کریم
مهمان
کریم

شرایط الان تراکتور دقیقا در ارتباط مستقیم با شیوه آماتور مدیریت و بی ثباتی های پی در پی جناب بیچاره زنوزی هست. در ضمن اون پولها قریب به یقین مال خودش نیست که اینجوری برای هیچ و پوچ حیف و میل کرده. بعد از قضیه جمعه سیاه هوادار نمیرفت استادیوم دادن اینبارم زنوزی رو علم کردم مردم رو بکشونن استادیوم سرشون رو گرم کنن آخرشم از قهرمانی خبری نخواهد بود. مدتهاست براداران سپاه دارن این پروژه پیاده میکنن.

س-ا
مهمان
س-ا

کریم داداش !

زمانیکه توشاک رابخاطر تعویض دژاگه ازتیم بیرون کردند،کمرتراختورشکست! آن اخراج براساس سیاست بودنه فوتبال! بااخراج توشاک کمرتیم شکست!تیمی که دریک نیم فصل چهارمدیرعامل وپنج سرمربی داشته باشددرهیچ جای دنیا نه قهرمان شده ونه عنوانی کسب کرده! اگراین تیم صاحب داشت ویاصاحبش به برادران سپاه قول نداده بودکه تراختورراقهرمان نخواهدکرد،بعدبازی مقابل نساجی حداقل کادرفنی وبازیکنان رابخاطر کمکاری وضعف مسلم،جریمه میکرد!اماسیاست بالاتریهاکه زنوزی مجری آنست،اینست که تراختوریکی ببازد ویکی پیروزشودکه هوادارانش نه ازاطراف آن پراکنده شوندوفکرکاری دیگرباشندونه به قهرمانی برسدکه «دور»بردارند!
بگذاربدخواهان آذربایجان وعوامل باشگاه رای منفی بنظرشماوبنده بدهند!

کریم
مهمان
کریم

با درود به ساوالان عزیز که حق مطلب رو ادا کردی.

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

بازیکنان خارجی مون انصافا خوبن و ولی یه نفر نیست که اینا رو بتونه بهتر مدریت کنه تیم ما با توشاک داشت راه میفتاد که دلالا نزاشتن و این تیم یه مدیر قوی و یه مربی بزرگ نیاز داره وقتی لیکنز و میاوردن گفتیم که پروژه ی ساختن تراکتور سازی بزرگ توسط زنوزی به تاخیر افتاد استوکس تو این سبک تدافعی تیم و تک مهاجمه عملا نمیتونه کاری از پیش ببره بهش مارک شدن توسط حریفان رو هم اضافه کنیم سوگیتا هم خوبه ولی در مورد اروین من بیشتر مدریتو و مقصر میدونم و کنستانت هم که نقش دلالا

کریم
مهمان
کریم

دوست عزیز کدوم دلال نذاشت؟ بزرگترین دلال خود زنوزی هست. بولار همایسی فیلیمدی. سیز هاواق اویاناجاخسیز؟ تیم های فوتبال در ایران سرگرمی هست منتهی با این تفاوت که در نهایت استقلال یا پرسپولیس یا سپاهان قهرمان خواهند شد. تراکتور در کورس خواهد بود تا هوادار رو بکشونه استادیوم آخرش هم با یه سوت سوت میشه. امروز با ایی شرایطی که زنوزی برای تیم درست کرده دیگه نیازی به زحمت انداختن بچه های بالا هم نیست.

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

شما معلومه تراکتوری نیستی و چه هدفی رو داری دنبال میکنی حرف نزن ساندیسی

س-ا
مهمان
س-ا

ده سال است که باتراختورهمراهم.هرکس حرف حق ودرستی گفت،عوامل باشگاه اورا سرخابی وخائن نامیدند! نتیجه هم این شده که ده سال است که فقط تحقیرمیشویم وهیچ نتیجه ای نگرفته ایم! امثال زنوزی ودائی و…..که ازخودماهستند نانشان درتهران ودردست دیگران استآانوقت ماازآنهاانتظارداریم که ازماوازآذربایجان دفاع کنند.زهی خیال باطل!!!

کریم
مهمان
کریم

به ساوالان؛ چرچیل میگه برای تسلط بر ملتی دوتا ابزار نیاز هست. اقلیت خائن و اکثریت نادان. یه چیزی در مایه های ضرب المثل ترکی خودمون هست که آغاچی اوز ایچینن گوود ییر. تراکتور رو تبدیل کردن به چوب دو سر طلا. اعتراضات رو خودشون کانالیزه کردن در استادیوم تا کنترل کنن. اگر این وضعیت سرسوزنی براشون ضرر داشت مطمئنا تراکتور در لیگ برتر نبود. این وسط کی ضرر میکنه؟ تراکتور هواداراش و مردم آذربایجان. حتی دلشون نسوخت یه بار بذارن روال طبیعی طی بشه و تراکتو قهرمان شه. سه بار نایب قهرمانی اونم با ترکی و فغانی و… هوادار رو تحقیر کردن که برای نایب قهرمانی جشن گرفتن. به کدوم حق و حقوقمون رسیدیم؟دریاچه احیا شد؟جنگل های قره داغ؟ منابع مس چی میشن؟ سنگ ها آذرشهر کجا میرن؟زبان مادری چی شد؟ اون کسانی که فراکسیون زبان ترکی در مجلس درست کردن در خونه با بچه هاشون فارسی صحبت میکنن. و این داستان ادامه دارد.

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

توهم توطئه

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

داداش من استقلال خوزستان یه تیم از شهر عربی بود چرا اون قهرمان شد و مانشدیم یا فولاد اگه فردا و پس فردا هم تیم قهرمان بشه باز هم این حرف ها رو میزنی

کمی دقت کن!
مهمان
کمی دقت کن!

اگرکمی دقت کنید،درمی یابیدکه نه اس خوزستان ونه فولادتیم عربی نیستندوتهرانی هستند!؟ استقلال خوزستان که اسمش وصاحب امتیازش معلوم است.درمورد هردو تیم اس وفولاد به تماشاگران هردو تیم توجه کنید! کدام عرب یا شعارعربی رادراهوازمیبینیدومی شنوید؟همه هواداران اس خوزستان وفولاد مهاجرین غیرعرب هستند!

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

باشه با منطق شماخاله الکسیس هم باکره هست

کریم
مهمان
کریم

سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول میگیره! همینجوری ادامه بدید گوراخ آخرده اونچی….

کریم
مهمان
کریم

این پاسخی که دادم به تراختور چی بود.

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

حاجی همین که شما میفهمین کافیه میشه بگی چرا استقلال خوزستان یه تیم عرب قهرمان لیگ میشه اونوقت ما نمیشیم اگه توهم توطئه نداری جواب بده مشکل تیم ما فنی مربی مربی دفاعی هستش اینجا هم سایت فوتبالیه نه سیاسی همون حرفی که درمورد پول گرفتن میگی نشان میده که چه راه ایی رو طی کردی

کریم
مهمان
کریم

مشدی؛ واقعا حرفات تعجب برانگیزه. فغانی و محسن ترکی احیانا برات آشنا نیست؟ اگر کسی خواب باشه میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه. اگرهم از بابت اطلاعات اجتماعی و ورزشی ضعف داری مشکل خودته. مطالبی که در جواب نوشته میشه به دقت مطالعه کنی جواب سوالتو میگیری. همین صفحه مطلبی که برای ساوالان نوشتم به قدرکافی واضح و روشن هست. رویه ۱۰ سال اخیر هم تاییدی برمطالبی هست که گفته شد.

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

عزیز کسی منکر اشتباهات داوری و بودن مافیا فوتبال نشده ولی شما غیر از اینها داری اهداف دیگه ایی رو طی میکنی که دست پیش هم میگیری با فرافکنی نمیشه که حرفی رو زد تینی که قهرمان میشه باید جوری کار کنه که اشتباهات داوری عمدی هم شکستش ندن کاری که استقلال خوزستان انجام داد این سایت سایت انالیز فوتباله داره راجع به تحلیل بازی ها و عملکرد تیم و مدیریت کار میکنه شما که میگید همه توطئه وراهکار ها رو میدونید چرا به جای دادن راهکار داری با فرافکنی و متهم کردن و تهمت زدن مردم و از تنها جایی که میتونن مظلومیتشونو فریاد بزنن دلسرد میکنی همین تراکتور نبود شما هیچ جا شعار های مدنیت رو نمیتونستی بگی وقتی میگیم شما داری اهدافی ر و طی میکنی قبول کن عزیز چون یه هوادار واقعی تراکتور همیشه پشت تیمش بوده شما تا دیروز که تیم استقلال و برده بود پیدات نبود چی شده حالا داری از مالکیت بگیر تا ابدارچی باشگاه و متهم میکنی خب باز هم میگم اگه مدرکی از کسی داری میتونی تو مراجع قضایی ارائه بدی اینجا سایت انالیز فوتباله

کریم
مهمان
کریم

مشدی اونیکی مطلب هم گفتم اتفاقا من شدیدا مخالف دخالت سیاست در ورزش هستم. شما چون مطالب رو دقیق نمیخونید برداشت اشتباهی میکنید. دوست عزیز فضای دادن شعار رو حکومت در اختیار تماشاگران گذاشته. اگر براش ضرری داشت مطمئن باش جمعش میکردن یا تراکتور رو میفرستادن پایین. اونجا تماشگر رو کنترل میکنن. هیچ کاری هم ندارن اما سربزنگاه زهرشون رو با امثال فغانی و ترکی میریزن. اشتباه داوری هم نیست. مطلب بالا رو با دقت بخون.

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

عزیز شما از فعانی و ترکی میگی من از حق خوری مقابل ملوان تو فینال جام حذفی برات میگم که تیمو فرستادن جام میلز هندوستان ما خودمون این چیزها رو میدونیم و نیازی هم نیست شما گوش زد کنی اگه با دقت میخوندی که دوباره فرافکنی نمیکردی مافیا رو هم تو مطلب نوشتیم ایا هدف شما عیر از اینه که داری با حرفات هوادار رو علیه باشگاه میکنی و حاشیه میسازی ایا غیر از اینه که داری واسه دلسرد کردن هوادار مطلب کار میکنی ایا میشه اسم شما رو هوادار تراکتور گذاشت چون تراکتور واسه هوادارش فراتر از فوتباله و فریاد مظلومیته این سایتی هم که شما حصور داری داره راجع به نحوه سیستم بازی تیم و کارهایی که مدیریت اشتباه انجام داده تحلیل و انالیز میکنه هوادار هم انالیز خودش از نحوه بازی تیم رو داره میزاره شما ماشالله داری زیر همه کامنت های که تراکتوری ها میزارن جواب میزاری ایا عیر از اون اهدافیه که شما گفتم داری دنبال میکنی بحث کردن با شما بی فایده است کاش یاد بگیریم که اگه مدرکی علیه کسی نداریم بهش تهمت نزنیم خداحافظ

کریم
مهمان
کریم

به تراختورچی: حرفات تعجب برانگیز بود جناب همه چیز دان یواش یواش داره تاسف برانگیز هم میشه. اگر منظورت فینال جام حذفی سال ۷۳ هست که باملوان نبود، مقابل بهمن بود. هرکسی که هوادار تراکتور باشه این ساده ترین نکته رو میدونه. که اون سال بعد از باخت به بهمن برای دلجویی فرستادن جام میلز. فینال با ملوان جام پهلوی قبل انقلاب بود سال ۵۵ اولین دوره که در امجدیه ۴ بر یک باختیم. تاسف برانگیزش اینجاست که کسی که حتی از سوابق تراکتور اطلاع درستی نداره برای بقیه تعیین تکلیف کنه که کجا نظر بده چی بگه، معیار هواداری مشخص کنه که چی خوبه چی بده. هرکسی نظر خودش رو میگه دیدگاهش رو مطرح میکنه تفاوت سلایق ایرادی نداره اما این دیگه نوبره که کی چکار کنه کجا نظر بده که بعضیا به تاج سرشون برنخوره. و البته باعث تاسف. والسلام.

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

معلومه که شما منتظر همچین نظری بودین (ملوان،بهمن) که باز به فرافکنی هاتون ادامه بدین شما ده ساله تراکتوری شدین و قبلا واسه تیم های تهرانی دست تکون میدادین ولی ما تو باغشمال واسه این تیم سنگ تمام گذاشتیم البته نظر شما محترمه ولی همانطور که گفتم شما رو من تراکتوری نمیدونم

س-ا
مهمان
س-ا

همکشوری گرامی!
توهم توطئه،عبارتی است که دشمنان تراختوروبدخواهان آذربایجاندرمقابل روشنگری توطئه های آنها بکارمیبرند.اگرواقعاتراختورچی هستید،دیگرازاین عبارت استفاده نکنید.

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

دقیقا ولی انگار جمله اغاجی اوز ایچینن قود ییر لایق کاربر به اسم کریم البته نظرات ایشون قابل احترامه ولی انتقاد سازنده نه تخریب کردن وجهه باشگاه

Ali
مهمان
Ali

داش معلومه خیلی به تراکتور تعصب داری (واقعا میگم)درود برتو.ولی حالا چاره چیه بنظرت باید چه کرد حالا؟

تیراختورچی
مهمان
تیراختورچی

هیچی تو این مقطع فقط باید تیممون رو حمایت کنیم وظیفه ما اینه. به امید موفقیت تیراختور تو بازی های آینده خصوصا بازی فوق حساس با سپاهان صدر نشین.

توپچی
مهمان
توپچی

بابا از این محلات تبریز بازیکن با انگیزه بیارید جونشو برا تیم بزاره شجاعی بیشتر کارتون بازی میکنه تا فوتبال ای کاش فیلم بازی میکرد جناب شجاعی بازیکن ۴۵ دقیقه ایی هست نه اینکه زمینو متر کنه