آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

آنالیز بازی نساجی – تراکتور؛ پوکر اشتباهات

آنالیز بازی نساجی – تراکتور؛ پوکر اشتباهات

تراکتور در روزی که می توانست به ۳ امتیازی صدر جدول برسد دوباره خودزنی کرد.

نکته مثبت

نکته مثبت در کسب امتیاز در خانه حریف بود. اما وقتی می بینید، پارس جم، استقلال، سایپا، ماشین وحتی سپید رود در خانه نساجی، امتیاز گرفته اند پس این تساوی برای مدعی پرستاره قهرمانی در هفته ای که پرسپولیس اولین باخت فصل را متحمل شد نتیجه چندان مثبتی محسوب نمی شود.

نکته منفی

تراکتور برای جبران ۵ امتیاز اختلاف به چیزی بیشتر از فرمول قهرمانی ۳+۱ نیاز دارد. تراکتور نشان داد هنوز که هنوز ، با جمع آوری این همه ستاره یک تیم بی تجربه در شرایط قهرمانی ست.

پوکر اشتباهات
استوکس عصبی

استوکس پس از بازگشت، مثل سابق پرس نمی کند. او برای هر پاس جور و ناجوری که نمی تواند به گل تبدیل کند به هم تیمی هایش اعتراض می کند. طوری که صدای شجاعی را در حین بازی در می آورد. و لیکنز را مجبور به تعویضش می کند.

نتیجه عوام فریبی

باشگاه در قبال اروین حقایق را بازگو نمی کند و به جای جذب فوروارد ششدانگ سر خود و هوادارانش یکجا شیره می مالد. این تعلل های بیجا در پایان فصل گلوی تراکتوری ها را به تلخی خواهد خراشید.

اعتماد به نفس بیجا، بی تجربگی در اوج پختگی

استوپ کردن توپ به جای دور کردن بدون تعلل آن روی خط دروازه خودی، در لیگ برتر به قیمت ۲ امتیاز تمام خواهد شد.

بازی خوانی اشتباه جرجی
  • لیکنز در کل بازی، بدون سبب سوگیتا را از پست وینگر چپ جدا و به میانه میدان میخ کوب کرد تا برچسب CM را به او بچسباند. و در این راه بسیار موفق بود! لیکنز تأثیر سوگیتا را در پست وینگر در بازی قبل به خوبی حس کرد. جدا از اینکه تنها گل تراکتور نیز روی حرکت سوگیتا و در پست وینگر چپ به ثمر رسید.
  • دومین اشتباه بزرگ لیکنز، عدم آشنایی کامل به شرایط تیم بود. او نقی زاده ای که توان هجومی بیشتری نسبت به ایمانی داشت را وارد بازی کرد. اما غالباً این بازیکن در خط حمله بی اثر و در فاز دفاعی پراشتباه است. ورود نقی زاده نتنها کمکی به حرکات هجومی تیم نکرد بلکه در شرایط دفاع نیز اوضاع تراکتور را وخیم کرد.
  • سومین اشتباه لیکنز، استفاده از شجاعی در این بازی بود. این بازیکن که به شدت برای عدم محرومیت محتاط عمل می کرد چندان نتوانست قابلیت های خود را به نمایش بگذارد. لیکنز می توانست ساسان انصاری را در این بازی زوج استوکس کند. تا تراکتور به راحتی و با اختلاف از سد این تیم بگذرد. شاید بزرگترین دلیل عصبی شدن استوکس تنها بودن این بازیکن در خط حمله بود.
  • و بالاخره عدم تعویض دژاگه در نیمه دوم که برخلاف نیمه اول نمایشی فاجعه بار داشت.
نقش دستیار ایرانی؟

وظیفه ای که با تجربه ورود مهاجم دوم به بازی و آزاد شدن این بازیکن دستاور بازی با ذوب آهن و سپید رود بود که پیروانی خود شاهد این موضوع بود. شهادتی که طبق معمول هرگز به نفع تراکتور صادر نشد.

در کنار این عوامل تزلزل دوباره خط دفاعی خصوصاً از جانب طیبی مشهود بود.

نکته قابل توجه، ۳ امتیازی بودن تمامی بازی ها در چنین تورنمنت هایی ست. ۳ امتیاز نساجی با ۳ امتیاز استقلال هیچ تفاوتی ندارد. اما در عین ناباوری اغلب تیم ها یک ۳ امتیاز نقد و سهل را قربانی یک ۳ امتیاز سخت و ریسکی می کنند.

نمرات بازیکنان؛ طبق تصویر زیر، اسماعیلی فر با نمره ۴.۲ برترین بازیکن میدان و حاج صفی، دژاگه و استوکس جزء ضعیف ترین بازیکنان میدان بودند.

آنالیز نساجی

 

https://t.me/ANALYSISF

[تعداد: ۱۱    میانگین: ۴.۱/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
مرتضی کلاهی
کاربر
مرتضی کلاهی

ممنون آقای SARP. تحلیل منظقی و بدون هرگونه حاشیه ای بود. کاش دوستانی که کامنت های کاملا مغرضانه میذارن کمی هم به شرایط تیم دقت کنن.دوستی اینجا مالک، مربی، بازیکن و هوادارو یجا میکوبه. بنظرم بعد بازی همه میتونن بگن که اگه فلان کار یا فلان تاکتیک رو مربی یا بازیکن اجرا میکرد تیم نتیجه میگرفت ولی مهم اینه که در اون لحظه هر مربی برای کسب نتیجه سعی میکنه بهترین تصمیم رو بگیره و ما هم باید به نظرش احترام بذاریم.لطفا دوستان حداقل یک نیم فصل به کادر جدید فرصت بدن و با یه مساوی خارج از خانه در دومین بازی همه رو به صلابه نکشن. این سومین کادر فنی تیم در این فصله. دوستان هم خارجیارو با نقدای بیجا نذاشتن کار کنه هم ایرانیارو. ضمنا مطمئن باشید در فوتبال حرفه ای همه بازیکنا و مربیا با تعصب کارشونو دنبال میکنن (چه بومی چه غیر بومی) و بیشتر از من و شمای هوادار میخوان تیم نتیجه بگیره ( حداقل بخاطر کارنامه خودشون). سلامت اولاسیز.جومعه گوروشروخ 😉

دانیال هوشمند
مهمان
دانیال هوشمند

در این بازی داور تحت تاثیر بازی پرسپولیس و فولاد قرار گرفت و ترسید پنالتی بگیره. با این همه، دفاعی بازی کردن تراکتور واقعا عجیب بود. ۹۰ دقیقه بازی کردن شجاعی واقعا عجیب بود. اما باز هم یک امتیاز از بازی خارج از خونه گرفتیم و از این بازی درسهای خوبی عاید تیم شد. انشاالله بازیهای بعدی از این تجربه استفاده می‌کنند.
دانیال هوشمند از خراسان شمالی.شهرستان شیروان.زنده باد تیراختور

رمضان
مهمان
رمضان

در ضمن تیم ای با این بازیکنان که داره باید اونقدر خوب بازی کنه که داوری در ان تاثیر نگذاره و اگر مسولین تیم ما عرضه داشته باشند باید به خاطر اشتباهات داوری تیم از لیگ برتر بیرون بکشه تا کی باید شاهد اشتباهات داوری علیه اذربایجان باشیم بس دستهای در کار هستش تا ما قهرمان نشویم بس ما هم تیم داری نمیکنیم و این سرمایه که به بازیکنان بی غیرتی مثل شجاعی میدیم برای اشتغال فزرندان اذربایجان سرمایه گذازی میکنیم تا دغدغه فرزندان اذربایجان که اشتغال هستش برطرف کنیم با شرایط تیم تراختور به جایی نخواهد رسید من این حرف الان میگم سال اینده در همین موقع به عینه میبینید

رمضان
مهمان
رمضان

مربی به شرایط تیم اگاه نیست من نمیدونم چرا شجاعی و دژاگه تعویض نمیشند . یه جوری بازیکن سالاری شده تو تیم. این مربی با تراختور به جایی نمی رسه با تعویضهاش دیروز دیدید, من فکر میکنم زنوزی به مربی دستور میده که کدام بازیکن بازی کنه شجاعی اصلا در تراختور نیست نه پرس میکنه نه توپها را حفظ میکنه و این فروزان استقلالی متعصب هست و باید در بازی مقابل استقلال تو نیمکت باشه و پیروانی هم طرفدار پیروزی هستش دیدید با شبکه این تیم چه صحبتهای انجام داد و به تیم و مربی مشاوره نمیده برای تیم های پایتخت نباید مربی تربیت کنیم من فکر میکنم مشاوره خوبی به اقای لیکنز داده نمیشه از طرف پیروانی این مردک باید از تیم بره

تبریزلی
مهمان
تبریزلی

کاملا موافقم

ساوالان/اردبیل
مهمان
ساوالان/اردبیل

چه کسانی به نظر «رمضان»رای منفی داده اند؟ آیا کدام حرف او مخالف آرمانهای تراختوراست وکدامیک برخلاف مصالح تیم وحقیقت ماجراست؟…هیچکدام !!!

آیا غیرازاینست که عده ای اجیرشده اندکه به هرانتقادی که به مدیریت تیم اظهارمیشود،مخالفت کنند؟

چرا لیکنز جرات تعویض دژاگه وشجاعی راندارد؟

کدام مشاوره پیروانی ولیکنز را درزمان بازی مشاهده کردید؟
آیا لیکنز وپیروانی درمقابل کمکاری های بازیکنان وبی میلی آنهابرای بازی،عکس العملی راازخودنشان دادند؟چراهردو آرام وساکت بودندوهیچ دستوری وراهنمائیی به بازیکنان ندادند؟
تاکی ساده لوح باشیم؟؟

tractor
مهمان
tractor

ببخشید مثل این که شما هنوز نمی دونید که لیکنز دو ماهی نشده اومده ایران پس هیچ توقع بی جایی نداشته باشید با این که تراکتور پُر ستارست ولی نمیشه به سرمربی اعتراض کرد بزارید لینکز جا بیفته اون وقت بریزید سرش که نمی دونه .و.. .فلان بازی که امروز دیدیم با این که مساوی کردیم ولی تیم خیلی باز و‌ هماهنگ و روان بازی کرد که بعد رفتن ساغلام این جور بازی و از تیم ندیده بودیم و با این که موقعیت کم داشتیم ولی این تیم نوید اینده ی بهتری رو میده ‌و در اخر بگم که ما امسال هدفمون فقط کسب سهمیه هستش ایشالله خود لیکنز هم گفته هدفمون تو اینده محقق میشه فصل بعد قهرمانی واس ماس ببین کی گفتم همین

ساوالان/اردبیل
مهمان
ساوالان/اردبیل

درزمان سابق وقبل از زنوزی هم همین حرفهارا از عوامل باشگاه میشنیدیم!….. سرمربی تازه آمده تیم بگذارید جابیفتدوتا جامی افتادمیرسیدیم به آخرفصل وچون اختلاف ما باصدرجدول به بیش از۵ امتیازمیرسید،میگفتند:درفصل آینده قهرمان هستیم !!

هواداران تراختور!
تاکی باید ساده لوح باشیم؟تاکی باید گول بخوریم؟گول تهرانی ها را؟ همین صاحب کامنت بالا که ازعنوانش(tractor) معلومست که بهیچوجه تراختوری نیست باید بفهمیم که دشمنان ما باکدام حرفهاماراگول میزنند؟«تراکتورکهکشانی!»کجای دژاگه شجائی،حاج صفی ستاره است که مانمیبینیم؟باوجوددژاگه وشجائی،تیم یک عضوکم دارد!دژاگه برای دیگران ستاره است امادرتراختور شمع هم نیست …«قهرمانی درفصل بعد….»هنوز وسط فصلیم امااینها گوش ماراپرمیکنندکه امسال تمام شد!

مرتضی کلاهی
کاربر
مرتضی کلاهی

همین شمع که میفرمائید که ستاره نیست گل برتر هفته رو زد ای هوادار واقعی. اینصافینان دا قردش.

تبریزلی
مهمان
تبریزلی

هوادار بیشتر از کادر فنی به مسائل فنی واقف است. و حرف حساب و منطق می زنه. متاسفانه داخل زمین ؛ مسائلی به غیر مسائل فنی دخیل هستند.

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

ونکته آخر اینکه چیزی که همه میدونند ولی باشگاه نمیدونه یا اگر میدونه کاری نکرده اینکه ما مهاجم فیزیکی و سرزن نداریم و مثل نیم فصل اول از سیستم۴۴۲نمیتونیم استفاده کنیم الان میتونیم ۴۴۲ بازی کنیم ولی رو هوا تیم خنثی خواهد بود.در صورتی که در نیم فصل اول با گره خوردن بازی با اومدن اروین سانترها بیشتر میشد ودو- سه بازی هم نتیجه گرفتیم با این کار.
ولی الان تیم مجبوره فقط رو زمین بازی کنه از سانتر نتیجه ای نمیگیره بخاطر نبود مهاجم سرزن

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

سارپ در مورد کامنت هایی که نوشتم نظرتو بگو

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

الان این ترکیب پیشنهادی من برای بازی با اسدقلال هست
حاج صفی-طیبی-سلیمی-موسوی
ایمانی-مهدی پور
انصاری-دژاگه-دانیال
استوکس
انصافا فاز تهاجمی تیم و ببینید. این ترکیب میتونه چه بلایی سر خط دفاع حریف بیاره همشون سرعتی و تکنیکی و خلاق و دوندگی عالی پرس وحشتناک تصور کنید این بازیکنان دونده خط دفاع حریف وپرس کنند آیا اون خط دفاع میتونه بازیسازی کنه ؟ به احتمال بالای ۸۰درصد خط دفاع حریف در پرس گرفتار میشه و توپ و لو میدن.تصور کنید در ضد حمله چه سرعتی میتونه داشته باشه تیم با این نفرات.
کافیه در حمله فقط استوکس توپ بگیره وچند ثانیه نگه داره سریع ساسان و دانیال از راه میرسن.
سارپ در این مورد اگر نظری نقدی داری یا اگر من اشتباه میکنم تصحیح کن

علی
مهمان
علی

بس نیه سوگیتا یوخدور؟

هوادار تراکتور
مهمان
هوادار تراکتور

ببخشید ولی این سیستم یخورده ایراد داره
دانیال اسماعیلی فر از وقتی به تراکتور اومده در پست دفاع راست بازی کرده و تو این پست جا افتاده پس اگه به پست وینگر راست بیاد حتما ناهمنگی صورت میگیره ضمنا احمد موسوی هنوز با تیم هماهنگ نیست پس فعلا به عنوان یار تعویضی به میدون بره بهتره
اما هافبک های هجومی و وینگر ها :ساسان انصاری بیشتر برای مهاجم سایه بودن بهتره تا وینگر چپ یا راست یا حتی هافبک هجومی،
بنظر من ترکیب بازی روز جمعه ۲ حالته یا ۴۲۳۱ یا ۴۴۲
ترکیب ۴۲۳۱ بصورت زیر با فرم ۲ بازی اول
فروزان
سلیمی-طیبی-حاج صفی-اسماعیلی فر
مهدی پور-ایمانی
دژاگه-سوگیتا-شجاعی
استوکس

ترکیب ۴۴۲ هم بصورت زیر با فرم حمله از کناره ها و پاس وحمله در عمق که خیلی احتمال کمی داره از این سیستم استفاده بشه چون تا الان تیم با همچین سیستمی کار نکرده
فروزان
حاج صفی-عبدالله زاده-سلیمی-اسماعیلی فر
مهدی پور
دژاگه-سوگیتا(پهلوان)-شجاعی
ساسان انصاری
استوکس
یه چیزی شبیه ۴۴۱۱

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

هیچ دلیل نداره ما همزمان از مسعود و اشکان بصورت همزمان در ترکیب استفاده کنیم وقتی بهترین وینگرهارو برای سیستم۴۲۳۱ داریم
آیا مسعودواشکان نود دقیقه میتونند هم در حمله و هم در دفاع باشند؟در سیستم۴۲۳۱ بازیکنان مدام باید جاشون وعوض کنند تا حریف و به اشتباه بندازن آیا مسعود میتونه با توجه به سنش نقش وینگرو داشته باشه؟ آیا ما در ضد حملات میتونیم سرعت لازمو داشته باشیم؟ آیا تیم دوندگی وجنگندگی کافی و داره؟ معلومه که نه.
شما اون ترکیبی که در کامنت پایین نوشتم ومقایسه کنید با ترکیبی که کادر فنی انتخاب کرد برای بازی با نساجی. اون ترکیب که من نوشتم هم سرعتی هم دونده هم جنگنده هم همه بازیکنان پشت سر استوکس که فوروارد اصلی تیم هست قدرت تمام کنندگی دارند هم ساسان انصاری هم مسعود هم دانیال.
ولی دانیال وبردن دفاع راست در صورتی که موسوی و داریم و زوج خوبی میتونند با دانیال سمت راست تشکیل بدن یا ساسان بیرونه و اصرار بر فیکس بودن سوگیتا در حالی که سوگیتا نیمه دوم میتونه بلای جان مدافعان خسته حریف باشه. مسعود واشکان که هر دو بازیساز هستن همزمان در ترکیب با توجه به سنشون میزان دوندگی میاد پایین و در ضد حملات سرعت و زهر لازم و نداریم.
الکی اشکان وهم در این بازی خسته کردن در صورتی که اشکان و برای بازی با اسدقلال فیکس لازم داشتیم

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

مشخص نیست این چیزهایی که ما میگیم و کسی از طرف باشگاه میخونه یا انتقال داده میشه به کادرفنی یا نه.
در پستهای قبلی من دوتا ترکیب نوشتم برای بازی نساجی و اسدقلال ولی باز کار خودشونو کردند.آیا باز هم مثل دوره سرمبیان قبلی این بار هم در ترکیب تیم دخالت میکنند از بیرون؟ چرا اصرار دارن همزمان شجاعی ودژاگه در ترکیب باشن این تصمیم منطقی نیست جام ملتها هم دیگه تموم شد بگیم میخوان آماده بشن و دعوت بشن تیم ملی و…
من با دلیل دو ترکیب پیشنهاد دادم برای بازی با نساجی و اسدقلال
برای بازی با نساجی این ترکیب :
فروزان
حاج صفی-طیبی-سلیمی-موسوی
ایمانی-مهدیپور
انصاری-شجاعی-اسماعیلی فر
استوکس
این بهترین ترکیب با بازیکنان کنونی تیم برای سیستم ۴۲۳۱ هست دلیل اینکه شجاعی این بازی فیکس باشه و دژاگه استراحت کنه رو در کامنت بعدی میگم

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

ادامه مطلب قبلی :به خدا نباید زیاد به حاج صفی یا مدافع دیگه ایراد گرفت هر دفاع با کیفیت دیگه هم بود تو این لاک دفاعی رفتن و فشار حریف اشتباه میکرد یعنی این نمیدونست احتمال داره از ده تا فشار حریف یکیش گل بخوریم ؟دومین اشتباه لیکنز تعویض استوکس با انصاری بود در حالی که شجاعی از ترس کارت گرفتن پرس انجام نمیداد و یا ایمانی که خوب بازی میکرد چه لزومی به تعویصش با نقی زاده بود؟و بزرگترین اشتباه باشگاه هوادار یه ماههکه داره داد میزنه اقا این تیم به یه مدافع و یه مهاجم قد بلند احتیاج داره چرا کسی جواب گو نیست اروین یا جانشینش کجاست این عیب بزرگی که تیم ما با کوتاه قد بودن انصاری و قد متوسط استوکس تو سانتر از جناحین کلا بی خطر عمل میکنه چرا یه مهاجم به خصوصیات اروین و کیروش استنلی نمیارن؟ این کنستانت کی اماده خواهد شد نکنه واسه بازی اخر با فولاد دارن امادش میکنن؟ چرا احسان پهلوان حتی تو لیست ۱۸ نفره هم قرار نمیگیره ایا این مشاوره های اشتباه پیروانی ؟ از سایت خوبتون تشکر میکنم امیدوارم راجع به مطالبی که هواداران ارسال میکنن انالیز کار کنین و مهمترین چیز این که کاری کنین مطالب و یه تیکه ارسال کنیم

مهدی
مهمان
مهدی

مربی تراکتور باید شجاعی و سوگیتا رو تو نیمه دوم بازی بده . انوقت کارایی آنها بهتر خواهد بود بجای حاج صفی هم از شربتی استفاده کنه واحسان رو یک خط جلو بیاره همین از موسوی در دفاع راست و دانیال رو به راست بیاره و از دو مهاجم استفاده کنه

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

دوستان استوکس نمیخاد اخراج بشه ؛ استوکس یک مهاجم جاه طلب هست دوست داره تو هر بازی گل بزنه و این برای تراکتور خوبه ؛ ولی تنها بودن او ، باعث میشه برای توپ گرفتن به کناره ها بره و انر ژیش هدر میره ؛ بازی ذوب آهن رو به یاد بیارید ؛ سوگیتا و شجاعی هم که وظیفشان تغذیه مهاجم هست رو بدرستی ایفا نمیکنند ؛ اسماعیلی فر هم چون تو پست غیر تخصصی هست نمیتونه زیاد نفوذ کنه ، همه این عوامل باعث عصبی شدن استوکس میشه

ساوالان/اردبیل
مهمان
ساوالان/اردبیل

هیچ ارده وخواستی برای قهرمان شدن تراختور درباشگاه(ازمالک گرفته تابازیکنان»وجود ندارد! اخراج توشاک درزمانیکه بدرستی فرمان تراختور رادردست گرفته بودوبدون هیچ علتی اخراج شد،مهرتائیدی براین ادعابود.آویزان نگه داشتن تقوی وبعدازآن آوردن دیروقت لیکینز هم مهرتائیددیگری بود!
امروزهم تراختوردرمقابل یک تیم ضعیف بازی میکردومتوقف شد،بجای توجیه شکست بهتراست به بی میلی بازیکنان برای کسب امتیازتوجه کنیم! بعدازگل بخودی نساجی ها،امثال دژاگه،شجاعی وحاج صفی بازی رابه تیم حریف واگذارکرده بودندوکوچکترین حرکتی برای موفقیت تیم وزدن گل نداشتند!جالب است که گذشته ازپیروانی خودلیکنز هم بی خیال تیم شده بود.همه این کمکاریهاوضعفها تصادفی نبودواگرهواداری قبول کندکه مجموعه تیم تراختورتعمدی برای تساوی وحتی شکست نداشتند خودراگول زده است.

صمدبرزگر
مهمان
صمدبرزگر

استوکس میخاد با این روش بازی از تیم اخراج بشه یه روش حرفه ای که برنامه ریزی کزده تا بره

صمدبرزگر
مهمان
صمدبرزگر

وقتی در خانه حریف بازی میکنه همیشه تراکتور از داوری متضرر میشه داور جرات سوت زدن را نداشت والا داخل محوطه جریمه اوانتاژ.
این هم جوک دهه فجر بنام سیدعلی

تراختورچی
مهمان
تراختورچی

اقای سارپ با احترام به انالیزت باید بگم ناقصه و نباید بگیم اشتباهات داوری عامل بوده که عوان فریبانه است بله اشتباه داوری هست و سالها میدونیم که حق تراکتور و میخورن ولی من از دوستان و شما چند تا سوال میکنم اول اینکه اشتباهات لیکنز و باشگاه و تو این مطالب نیاوردید تو این بازی چرا ما تا وقتی که گل نزده بودیم خوب بودیم و حمله میکردیم ؟چرا بعد گل تیم نزدیک به ۵۰ و ۶۰ دیقه تو لاک دفاعی فرو رفت حتی دریغ از یک صد حمله؟ چرا لیکنز بهترین دفاع رو تو حمله کردن ندوست ؟ چرا بعد خوردن گل ما دوباره خوب شدیم ایا بعد زدن گل نمیتونستیم اینکار و بکنیم در حالی که بعد زدن گل اولمون لیکنز میتونست دستور بده حمله کنیم واسه زدن گل دوم کاری که تو همین فولاد امروز بعد زدن یک گل رفت گل دوم رو هم به پرسپولبس زد و مثل ما عقب ننشست کاری که گواردیولا و کلوپ سالهاست که دارن انجامش میدن؟ ادامه در مطلب بعدی

بابائی
مهمان
بابائی

باید در هر شرایطی از تیممون حمایت کنیم ولی مثل اینکه هر مربی هم بیاد شجاعی و اشکان چه خوب باشن یا بد تعویض نمیشن تیم هم بعد از گل میره تو دفاع یه آدم عاقلی هم رو نیمکت نداریم که بفهمه یک گل حاشیه امنیت نداره تیم رو بکشه جلو…باز آخر فصل میشه و تاسف خوردن می مونه برای ما…من آماتور میبینم و میدونم ایمانی داره خوب بازی میکنه و تعویض نقی زاده اصلا توجیهی نداره درسته بومی هستش ولی سطحش خیلی پایینه میشد احسان پهلوان رو آورد….حیف حیف حیف

reza
مهمان
reza

باز که شروع کردین به انتقاد ها
یعنی به گفته شما نقی زاده بازیکن نیست؟
چلسی ۶ تا خورد!!!!
بهتره یکم رعایت کنین
احتمالن تو تمرینا جریاناتی وجود داره که ما خبر نداریم
و اینکه نقش زمین چمن مصنوعی هم بی اهمیت نبود تو کیفیت مسابقه

محمدر
مهمان
محمدر

قربون دهنت وحید تراختورچی ، حرف دل منو زدی ، ما در این بازیها به داور نباختیم به احمقهایی مثل توشاک ، تقوی وحالا لینکز باختیم ؛ همه هواداران در این بازی منتظر زوج استوکس وانصاری بودند ؛ ولی مربی با تنها گذاشتن استوکس و عدم پاس درست به او ؛ انرژی او را هدر داد واو را عصبی کرد ؛ یکی به من بگه نقش سوگیتا در این بازی چه بود ؟ چند بار توپ رو لمس کرد ؟ چند موقعیت برای مهاجم ساخت ؟ حالا یک شوتی زده و با اشتباه دفاع حریف به گل تبدیل شده ، باعث نمیشه یک عده هوادار بگن خوب بازی کرده ؛ چرا تو این بازی تراکتور با دو هافبک دفاعی بازی کرد ؟ چرا تعویض مناسب انجام نشد ؟ قطبی جلوی پرسپولیس و تراکتور نشان داد که تنها راه شکست مدعیان در حمله کردن است نه دفاع ، ولی این تاکتیک تو تراکتور گم شده ؛ یک کاری با ما هواداران کردند که مثلا من به باراین که اعتقادی به مربی ایرانی ندارم ، ولی مطمئن بودم اگر این تراکتور دست قلعه نویی بود بعلاوه یک مهاجم خوب دیگر ، الان با ۵ امتیاز اختلاف صدر جدول بود ؛ لطفا یکی به این مربی حالی کنه که ما هوادارن ؛ همانطور که او از بازیکن تنبل خوشش نمیاد ؛ ما هم از مربی ترسو خوشمون نمیاد ؛ تراکتور باید هجومی باشد وسلام.

فرزاد
مهمان
فرزاد

وجود همزمان شجاعی ودژاگه در ترکیب دوندگی و سرعت تیم و در ضد حمله پایین میاره و استوکس هم اون جلو تنها میمونه.

فرزاد
مهمان
فرزاد

مهاجم سرزن نداریم! تیم میخواد فرض کنید سانتر کنه به کی سانتر کنه؟
اسدقلال چرتپولیس سپاهان چندتا مهاجم دارن؟
این بازی هم نیمه اول تیم میتونست کار و تمام کنه. نیمه دوم هم بی جهت اومدن عقب و تعویض اشتباه!

جهانبخش
مهمان
جهانبخش

دو سه روز پیش یه کامنت گذاشتم گفتم سیستم دفاعی تیم تحت فشار و پرس وا میده ، امروز دقیقا دیدیم ، متاسفانه سن بعضی از بازیکن ها هم خیلی بالاست و اقتضای سنی اجازه بازی درگیرانه نمیده به همین خاطر امروز نساجی فقط با دوندگی تونست نتیجه بگیره ، من موندم اگه تیمی در مقابل ما دوندگی و تکنیک داشته باشه چه خواهیم کرد؟ جبران پنچ امتیاز در نیم فصل دوم سخته و بنظرم تیمهای دیگه هم خوب تقویت شده اند.

وحید تراختورچی
مهمان
وحید تراختورچی

نفهم هستند نفههههههم! صبح تا شب میگن قرارداد حرفه ای بستیم بازیکن چهار ماهه گذاشته رفته یک نفر پاسخگو نیست تیم که میخواد قهرمان بشه یدونه مهاجم باید داشته باشه؟ پنج تا هافبک دفاعی؟تراختور هر وقت با دومهاجم بازی کرده اکثر بازیاشو برده با این خط هافبک خوب دوتا مهاجم ششدانگ میخواد که توپارو گل کنه.اینم از مربی احمق که مهاجم تیم و میکشه بیرون تا حریف راحتر حمله کنه
والا اینا یا شعور ندارند یا اصلا نمیخوان این تیم قهرمان بشه

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

پنالتی هم که گرفته نشد و ۲ امتیاز خیلی ساده از دست رفت.
همون ۱۵ دقیقه اول که تراختور بازی و در دست گرفته بود نساجی باخت و قبول کرده بود ما باید فشار و ادامه میدادیم.
نباید اینجوری ساده امتیاز از دست بدیم برا این تیم هزینه شده و بازیکنان وکادر فنی باید احساس مسئولیت بیشتر ی بکنند

تراختور کبیر و دیگر هیچ
مهمان
تراختور کبیر و دیگر هیچ

ترکیب وخوب نمیچینن قبل از بازی گفتم که مسعود این بازی فیکس باشه چون دژاگه برای بازی با اسدقلال بیشتر به درد تیم میخوره در ۲۰-۳۰ دقیقه پایانی میتونست دژاگه بجای شجاعی بیاد و در دو سمت هم انصاری و دانیال یا ۴۴۲ وزوج استوکس و انصاری
بجای بیرونکشیدن یکی از هافبکها و اضافه کردن مهاجم، استوکس و تعویض میکنند فشار نساجی زمانی شروع شد که استوکس تعویض شد وما خودمون این اجازه رو دادیم درحالی که میتونستیم با اضافه کردن مهاجم اختلاف گل و بیشتر کنیم

امید تی تی
مهمان
امید تی تی

با اشتباهات کادر فنی۲ امتیاز مهم و از دست دادیم در صورتی که نیمه دوم با بیرون کشیدن مسعود یا اشکان و اضافه کردن ساسان میتونستیم به گلهای بعدی برسیم.ولی استوکس و بیرون کشید و خیال خط دفاع حریف و راحت کردن!
الیاسی میگفت قراره ۵ بازی اول و یروانی ارنج کنه حالا معلوم نیست این تصمیم لیکنز بود یا پیروانی!