آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
چهارشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۸

بهترین گزینه برای زوج استوکس چه کسی خواهد بود؟

با توجه به تراکم هافبک در خط میانی تراکتور و شیوه مدرن دفاعی و پوشش تمامی فضاها، امروزه معدود تیم هایی در دنیا از سیستم ۲ فوروارده استفاده می کنند. لذا بهترین گزینه برای زوج استوکس بازیکنی ست که توان بازی در پست مهاجم دروغین، استرایکر دوم، هدف – سانتر، مهاجم سایه، مهاجم مخرب و مهاجم موقعیت ساز را داشته باشد.

اروین

اروین، مهاجمی بود با قابلیت هدف – سانتر، مخرب، موقعیت ساز و در عین حال استرایکر. این بازیکن در زمان دفاع فشرده حریف، با قابلیت سرزنی که داشت موقعیت های بی شماری را برای خود و علی الخصوص استوکس مهیا می کرد. اگرچه بزرگترین مزیت اروین، استعداد بالا و سن کم وی بود. اما نشان داد به هر دلیلی نمی توان روی این بازیکن حساب باز کرد. بدون شک مشکلی در نوع قرارداد این بازیکن وجود دارد و بازگشت این بازیکن به اردوی تراکتور بعید به نظر می رسد. خصوصاً آنکه در پست اروین می توان بازیکنان به مراتب بزرگ تر و چارچوب شناس تری را جذب کرد.

سردار

سردار آزمون، بازیکنی با شکل بسیار پیشرفته تر اروین است. او در تمامی پارامتر ها سرتر از اروین است. اگرچه این بازیکن از ابراز علاقه خود به تراکتور هیچ ابایی ندارد و در بین تراکتوری ها بسیار محبوب است. اما قیمت سردار برای لیگ ایران بسیار هنگفت است. همچنین تراکتوری ها روابط احساسی بسیار نزدیکی با سردار دارند بدون شک به هیچ وجه جهت موفقیت تراکتور راضی به عدم پیشرفت این بازیکن مستعد نیستند. سردار می تواند هم اکنون حداقل در تیم هایی نظیر ناپولی یا لاتزیو و یا تیم ها لیول دو لالیگا بدرخشد.

طارمی

طارمی همه خصوصیات و پارامترهای مذکور را دارد. اگر او پیشنهاد وسوسه کننده خارجی نداشته باشد بهترین گزینه برای زوج استوکس است. خصوصاً آنکه قابلیت بازی هوایی را نیز دارد.

با توجه به اتفاقات اخیر و انتقادات طرفداران تیم سابق وی، شاید دو طرف باشگاه تراکتور و خود طارمی برای عقد قرارداد رغبت بیشتری از خود نشان دهند.

به هر صورت، سکوت تراکتور در جذب مهاجم در نوع خود جالب است چرا که تراکتور حداقل به یک فوروارد سطح بالای دیگر نیازمند است.

SARP

https://t.me/ANALYSISF

[تعداد: ۹    میانگین: ۴.۳/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
وحید تراختورچی
مهمان
وحید تراختورچی

بجای اروین که زودتر باید یک مهاجم خارجی جذب بشه.مهاجم داخلی هم قوچان نژاد و میشه گرفت فک کنم بخاطر رقم قراداد کمی داره بازار گرمی میکنه
کنعانی زادگان و هم بگیریم تیم تکمیل میشه یعنی با جذب دو مهاجم و یک مدافع تیم تکمیل میشه

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

تیمهای مدعی مانند سپاهان وپرسپولیس و استقلال لشکری از مهاجمان را در اختیار دارند در حالی که تراکتور بجز استوکس ، گزینه ی دیگری در خط حمله ندارد

سالار
مهمان
سالار

در مورد اروین چرا کسی جوابگو نیست؟
قرارداد حرفه ای بخوره تو سر نصیرزاده

چلوکبابی خور!
مهمان
چلوکبابی خور!

آقا جمع کنیداین چرندیات را ! شما چکاره هستیدکه برای حاجی تعیین تکلیف میکنید.حاجی خودش خوب میداندکه چه کسی رابگیردیانگیرد….اصلا بکوری چشم شما ،سردارآزمون امروزبه استانبول رفته وپیش حاجیست.جلوی تابلو وان یکادمنتظر عکاس هستند..

مشاور چلوئی..
مهمان
مشاور چلوئی..

هرکسی از ظن خود شدیارمن …کس نجست از اندرون اسرارمن !!

لطفا نخوانده رای ندهید! متن طنزآمیزاست اززبان چلوکباب وساندویچ خورهای ارباب چلوکباب که درپشت پرده به تراختورخدمت میکندوعندالزوم به مداهنه گری دشاقق زنوزی میپردازد….

مخدی
مهمان
مخدی

چقدر ناشیانه زمینه سازی حضور طارمی رو کردین! طارمی چهارچوب شناس نیست! اهل همکاری در گل زدن نیست! بدتر از همه پرسپولیسی است! به درد ما نمی خوره!

سینا
مهمان
سینا

اگه قرار به گزینه داخلی باشه همینی که شما گفتید ولی اگه بخوایم گزینه خارجی رو هم مدنظر بگیریم به ترتیب زیر اولویت دارن
۱- لوکاس هینترسیر(نیم فصل از قراردادش مونده و میشه گرفتش و بوخوم بازی میکنه)
۲- لاکینا ترائوره(بازیکن آزاد)
۳- مائورو زاراته(بازیکن آزاد نیست ، باید با باشگاهش مذاکره کرد و تو بوکاجونیورز بازی میکنه)

فرزاد
مهمان
فرزاد

چرا اینقدر ضعیفه اخه مدیریت بازیکن همه چیز و به شخمش گرفته خوب اگر قراردادش محکم بسته شده ازش شکایت کنید پدرش و در بیارین اگر گند زدن تو بستن قرارداد دیگه الکی حرف مفت نزنن.
یک مدافع وسط ششدانگ و دو مهاجم باید بگیریم یک مهاجم خارجی ویک مهاجم داخلی

تراختور عاشقی
مهمان
تراختور عاشقی

سردار حیف واقعا بیاد ایران ولی طارمی و استوکس زوج عالی میشه.الان باید بجای اروین بازیکن بگیریم که حداقل دومهاجم و داشته باشیم

تراختور عاشقی
مهمان
تراختور عاشقی

اگر قراردادها به قول نصیرزاده حرفه ای است پس اروین کجاست چند ماهه؟ واقعا منتظر چی هستیم؟ بازم قرار بخاطر ناهماهنگی در اویل نیم فصل دوم امتیاز از دست بدیم؟

امید تی تی
مهمان
امید تی تی

اول باید شفاف سازی بشه ببینیم این قراردادها چجوری بسته میشه که اینقدر درد سر درست میکنه برای باشگاه؟چجوری میشه بازیکن با خیال راحت گذاشته رفته حتی برای تعیین تکلیف هم نمیاد و باشگاه هم هیچ اقدامی نمیکنه یا نمیتونه بکنه.حداقل خسارت از بازیکن نمیتونند بگیرن قراردادشو فسخ کنند جایگزین بجاش بگیرن تیم ضرر نکنه بیش از این.
بنظر من باید دوتا مهاجم بگیریم یه مهاجم با کیفیت خارجی بجای اروین و یه مهاجم داخلی از بین قوچی وسردار و طارمی اگر میخوامی واقعابا توپ پر برای قهرمانی بجنگیم و زمان هم نباید بیش از این از دست بدهند.سردار که برای خودش بهتره همچنان د ر اروپا بازی کنه طارمی با تیم قطری قرارداد داره.از بین داخلی ها قوچی و میتونند بگیرن