آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹

ویتنام پاسخ منتقدان کیروش را داد!

ویتنام پاسخ منتقدان کیروش را داد!

اردن، سر گروه گروهی شد که استرالیای مدعی در آن حضور داشت. و سوریه با مهاجمان کلاس A آسیا در قعر همان گروه جای گرفت.

فاصله تساوی ویتنام با عراق تنها در یک ضربه ایستگاهی بود. آنها بارها و بارها خط دفاعی عراق را آشفته ساختند. اما در مقابل ساختار دفاعی ایران کاملاً خلع سلاح شدند.

حذف تیم نخست گروه B توسط تیم سوم گروه ایران، به خوبی قدرت گروه ایران را به نمایش گذاشت.

کیروش با ترکیب دگرگون ساخته خود ۲-۰ از سد ویتنام خطرناک در ضد حملات گذشت در حالی که تنها ۲ موقعیت در طی ۹۵ دقیقه به آنها داد. که یکی از آن دو در شرایط آفساید بدست آمد.

و با تیم دوم خود، عراق را به خوبی کنترل کرد. تا انتقام شکست ناعادلانه دوره قبل را به شدیدترین صورت ممکن گرفته باشد! از طرفی با کمترین محروم و مصدوم به مرحله حذفی قدم بگذارد.

کافی ست به مسیر عراق و ایران تا نیمه نهایی توجه کنید تا پی به تیزهوشی وقدرت فنی کیروش ببرید. ایران تا نیمه نهایی با هیچ تیم درجه ۱ آسیایی روبه رو نخواهد شد. و عراق در سوی دیگر جدول به کام مرگ کشانده شد.

عراق اگر از سد قطر مدعی عبور کند باید در مرحله بعدی به مصاف کره جنوبی برود! و پس از آن محتمل با برنده دیدار ازبکستان و استرالیا برای رسیدن به فینال خواهد جنگید. کاری که بعید به نظر می رسد.

فینال واقعی جام ملت های آسیا در مرحله نیمه نهایی محتمل بین ایران و ژاپن برگزار خواهد شد. پیش بینی نتیجه این بازی بسیار سخت است اما تیمی که از سد دیگری عبور کند در فینال کار آسان تری پیش رو خواهد داشت.

ایران برای قهرمانی تنها یک رقیب روبه روی خود می بیند. دشمنان تیم ملی و منتقدان هواداران تیم ملی و کیروش.

SARP

 

تلگرام: https://t.me/ANALYSISF

[تعداد: ۱۴    میانگین: ۴.۳/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
رضا تی تی
مهمان
رضا تی تی

اقا عراق با قطر بازی داره یک سرچ کنید میبینید ویتنام اردن رو برد دوست عزیز

sisa
مهمان
sisa

منتقدان کیروش تنها حامیان پرسپولیس و فدراسیون فوتبال هستند و منافع شخصی خود را در گرو حذف کیروش میبینند . اینها بایستی بدانند مردم ایران آگاهند و از نقشه شوم اینها خبر دارند زنده باد ایران و دست مریزاد به تیم ملی ایران

علی افشاری
مهمان
علی افشاری

خیابانی ابروی گزارشگران را برده خیابانی یک انسان عقده ای است کسی که خود را دو ریال می فروشد،دیگران را به یک ریال می فروشد.

aydin
مهمان
aydin

ویتنام مگه اردن رو نبرده عراق چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا تی تی
مهمان
رضا تی تی

انالیز عزیز اشتباه کرده

امیر
مهمان
امیر

ننگ برچرتپولیس وتماشاگران بی فرهنگ وعقب مانده و وطن فروشش اش

وحید تراختورچی
مهمان
وحید تراختورچی

فساد لجنپولیس .واقعا فوتبال دولتی گند زده به فوتبال این کشور

داود
مهمان
داود

چرت پولیس ننگت باد مگه شما چه گوهی هستین که باکی روش در افتادین اگه فدراسیون وزیر نبودن البته پول یتیم وصغیر نبود الان اخرای جدول له له می دزدید

سعید
مهمان
سعید

کیروش منتقد نداره چندتا مغرض و حقیر هستن که رو اونا نمیشه اسم منتقد گذاشت چون نقد باید توام بامنطق باشه

یه دختر
مهمان
یه دختر

دو بار پشت هم رفتیم جام جهانی که بی سابقس,,,برابر قدرتا بازی کردیم آزار دادیم و ناداوری نبود آرژانتین و پرتقال رو میبردیم,,اگر میگن چرا تدافعی اصلا ببینم قبلا باهمین تدافعی بازی کردنم میتونستن کاری بکنن? ۸ ساله اول آسیا هستیم,,منتقدای کی روش خوشی زده زیر دلشون موقعی که رفت تیم به این خوبی پاشید میفهمن کیروش کی بود,,,بازیکن سالاری نداریم الان همه رفیقن حسادتی نیس بینشون,,,یادتون رفته سالهای قبل چطور بود و همیشه درون تیم دعوا بود و یکی دو نفر شاخ بودن تو تیم,,