آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

مساوی بس است، برد می خواهیم!

ماشین سازی مساوی بس است، برد می خواهیم.

در زندگی اوقاتی است که انسان یک شبه راه چندین ساله می پیماید و اگر این نظریه را اندکی بسط دهیم چنین اتفاقی می تواند برای یک خانواده و اندکی در مقیاس بزرگتر برای یک تیم بیفتد.

تیم ماشین سازی که قدیمی ترین تیم شمالغرب کشور است در اثر شرایط ناخواسته و گاه تحمیل شده مدتی از لیگ برتر به دور بود و امسال با همت و فکر بدیع مهندس زنوزی عزیز که نام خود را با خدمات ارزنده در فوتبال آذربایجان جاودانه کردند، دوباره  به لیگ برتر برگشته است و در آزمونی سخت پذیرای دردانه پایتخت خواهد بود.

بدون توجه به حواشی و مظلوم نمائی این مهمان نه چندان عزیز، ماشین سازی می تواند راه چندین ساله از نظر محبوبیت را در یک روز و با یک مسابقه بدست آورد.

اگر بازیکنان مؤدب و متین و بدور از حاشیه ماشین سازی بتوانند تصور برد را در ذهن خود ترسیم کنند و باوری قلبی به این تصور داشته باشند، رسیدن به این هدف و تقدیم برد به فوتبالدوستان عادل کشور دور از دسترس نخواهد بود.

اگر مربی محترم ماشین سازی در باور بازیکنان بگنجاند که بردن این تیم ممکن و حتی آسان است، اگر نقاط ضعف عدیده ای این تیم گوشزد شود و تاکید گردد که توان این تیم فقط زدن یک گل در آخرین دقایق است و بیش از آن را قادر نبوده و نیست، پیروزی بر این تیم قلدرماب سخت نیست.

همچنانکه در هفته سیزدهم، مهمان برای برد آمده بود و با باخت دقایقی بیش فاصله نداشت و دست آخر عدم توانائی خود در برد را به مالکیت باشگاه ربط داد، این سوگلی پایتخت نیز برای برد به تبریز می آید و ماشین سازی ثابت کرده است که  به این سادگی ها به کسی باج نمی دهد و اگر برنده نباشد حداقل مساوی را می گیرد، ولی وقتی حریف با غروری کاذب پا به تبریز پا می گذارد مطمئنا می توان فعل بردن را به سهولت صرف کرد.

تیم ماشین سازی، مربی هوشمند و بازیکنان توانای این تیم لایق بردن و بالای جدول هستند.

مساوی بس است، برد می خواهیم.

خدا قوت، یاشاسین آذربایجان

[تعداد: ۲۴    میانگین: ۳.۷/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
حسن
مهمان
حسن

اقا من ب مساویشم راضیم بخدا.بابا پرسپولیسه ها.ماشین شق القمر کنه مساوی بیلره برا تراکتور عالی میشه بخدا.برد دور از انتظاره ولی مساوی واقع بینانه اس

میلاد تی تی
مهمان
میلاد تی تی

چرتپولیس هم شد تیم؟ ما مهاجم نوک داشتیم راحت سه چهارتا در تهران بهش میزدیم. بازی قبلی ماشین مقابل زردک اصفهان ودیدیم اگر اونجوری خوب ومسلط بازیکنند چرتپولیس وسوارخ میکنند

وحید تراختورچی
مهمان
وحید تراختورچی

در بازی با سپاهان هم ماشین سازی راحت میتونست ببره. اگرمثل اون بازی باشن راحت چرتپولیس ومیبرند