آنالیز فوتبال
آنالیز فوتبال
چهارشنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۸

آمار فوق العاده برد ۱۰۰% تراکتور با حضور هواداران در استادیوم خانگی

جز هفته دوم که تراکتور از حضور هواداران خود محروم بود. در همه بازی های خانگی، که هواداران خود را حامی و یاور خود دیده است، حتی در بدترین شرایط فنی نیز، پیروز شده است.

آمار فوق العاده ۱۰۰% برد

برد ۱-۰ برابر سایپای مدعی، ۲-۱ مقابل ماشین که تبحر بالایی در کسب امتیاز دارد. ۶-۰ برابر استقلال خوزستان و ۲-۱ مقابل سپید رود سخت کوش، آمار ۱۰۰% برد در بازی های خانگی با حضور هواداران برای تراکتور ثبت شده است.

کار سخت ذوب آهن برای کسب امتیاز

با توجه به جهش تراکتور در جدول رده بندی و اهمیت ۳ امتیاز برابر ذوب آهن، پیش بینی می شود تحت هر شرایط جوی آب و هوایی، لااقل طبقه اول استادیوم یادگار امام (ره) پر شود.
با توجه به برودت هوا و حضور پرشمار هواداران، ذوب آهن برای کسب امتیاز، روز سختی خواهد داشت.

کسب یک ۳ امتیاز خانگی دیگر در صورت حمایت و حضور پرشور تراکتوری ها در یادگار(ره) چندان دور از انتظار نیست.

بازی های سخت رقیبان

تراکتور در صورت حمایت هواداران خود و کسب هر ۳ امتیاز، با توجه به دو دیدار سخت سپاهان برابر سایپا و پرسپولیس و دیدار دشوار پدیده برابر استقلال، هر چه بیشتر از قبل به صدر نزدیک تر خواهد شد.

 

 

 

[تعداد: ۳۶    میانگین: ۳.۴/۵]
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
محمدرضا
مهمان
محمدرضا

یک پیشنهاد به سایت شما دارم که مدتها ذهن من را مشغول کرده ؛ اونهم این که شما مطلبی بعنوان یاران تراکتور تهیه کرده وبه نظر سنجی هواداران وبه اطلاع مسئولین تراکتور برسانید ؛ اونهم اینکه از همه هنرمندان و ورزشکاران و نخبه ها ودر کل آدمهای مشهور که تعلق خاطر به تراکتور دارند در یک بازی خانگی تراکتور در مراسم با شکوه از آنها تجلیل کرده و هدایایی تقدیم کند ؛ از آنهیای که پیشکسوت تراکتور بودند تا انهاب که الان بعنوان پیشکسوت حساب میشوند مثل میر شفیعیان ، اسدی ، ثابتی ، فرشید طالبی و… از ورزشکاران آقای امیر علی اکبری ، بوکسور میاندوآبی، و …. از هنرمندان شهاب عباسی هنرمندان داخل استان حتی خانم الناز شاکر دوست ، مدرس کنکور از صدا وسیما وخیلی های دیگر که نباید اسمشان از قلم بیفتد

حسن
مهمان
حسن

یه فرصت ایده ال برای ماس که استفاده کنیم ازش .. دیگه تو کل فصل شاید یه بار همچین رصتی پیش بیاد.